Jump to content



Αγγελίες v4 (The Return of the Παζάρ)


Recommended Posts

  • 5 months later...

Εννοώ ότι θεωρώ λάθος κάποιο μέλος να έχει posts, έστω και 20 για να μπορέσει να βάλει μια αγγελία, μιλάω για  μέλη όπως εγώ που ακολουθώ και διαβάζω το forum πολλά χρόνια, απλά δεν γράφω, μου ήρθε να βάλω μια αγγελία γιατί κάποιος χρήστης ενδοιαφέρεται για κάτι που δίνω και δεν μπορώ γιατί δεν έχω ποσταρίσματα? Δεν μιλάω για εμπόρους ή για κάποιους που φτιάχνουν λογαριασμούς για να πουλήσουν ασφαλώς, για να μην παρεξηγηθώ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος johnny_alex22 έγραψε:

Εννοώ ότι θεωρώ λάθος κάποιο μέλος να έχει posts, έστω και 20 για να μπορέσει να βάλει μια αγγελία, μιλάω για  μέλη όπως εγώ που ακολουθώ και διαβάζω το forum πολλά χρόνια, απλά δεν γράφω, μου ήρθε να βάλω μια αγγελία γιατί κάποιος χρήστης ενδοιαφέρεται για κάτι που δίνω και δεν μπορώ γιατί δεν έχω ποσταρίσματα? Δεν μιλάω για εμπόρους ή για κάποιους που φτιάχνουν λογαριασμούς για να πουλήσουν ασφαλώς, για να μην παρεξηγηθώ.

Τα ποστς ειναι η μοναδικη μεθοδος για να δει καποιος το ποιος εισαι και αμα αξιζεις τον χρονο του για να κανει αγοραπωλησια 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, johnny_alex22 said:

Εννοώ ότι θεωρώ λάθος κάποιο μέλος να έχει posts, έστω και 20 για να μπορέσει να βάλει μια αγγελία, μιλάω για  μέλη όπως εγώ που ακολουθώ και διαβάζω το forum πολλά χρόνια, απλά δεν γράφω, μου ήρθε να βάλω μια αγγελία γιατί κάποιος χρήστης ενδοιαφέρεται για κάτι που δίνω και δεν μπορώ γιατί δεν έχω ποσταρίσματα? Δεν μιλάω για εμπόρους ή για κάποιους που φτιάχνουν λογαριασμούς για να πουλήσουν ασφαλώς, για να μην παρεξηγηθώ.

  υπαρχουν και αλλου σελιδες χωρις περιορισμους

 

:) φιλικα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέποντας τα ποστ την "πάτησα". Για να ρωτήσω στην περίπτωση που άλλα λέει ο πωλητής στην αγγελία και άλλα κάνει, τι γίνετε? Να φανταστώ τίποτα, είναι απλά να μην σου τύχει σωστά? 

Έγινε επεξεργασία από DigitalElf
Δεν χρησιμοποίησα σωστά την Ελληνική γλώσσα.
Link to comment
Share on other sites

Δε θα ρωτουσες το παραπανω αν διαβαζες εδω 

Οποτε , σωστα φανταζεσαι. Το φορουμ απλα προσφερει με καποιο "ανταλλαγμα" (τα ποστς) , το χωρο για τις αγγελιες. Οπως σωστα ειπε ο kpetros , τα post ειναι ο τροπος που ισως δινει μια "διαφανεια" στον πωλητη. Εννοειται πως προσεχεις απο που αγοραζεις, και εννοειται πως δε φερει ευθυνη το φορουμ , ουτε ειναι η αστυνομια για να πιασει τον απατεωνισκο που θα σου τυχει ;) 

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος SirDiman έγραψε:

  υπαρχουν και αλλου σελιδες χωρις περιορισμους

 

:) φιλικα

Αυτό δεν είναι επειχήρημα σε αυτό που έγραψα, λίγο σαν μια κακόγουστη εξυπνάδα μου φάνηκε.

 

? φιλικά.

πριν 21 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Τα ποστς ειναι η μοναδικη μεθοδος για να δει καποιος το ποιος εισαι και αμα αξιζεις τον χρονο του για να κανει αγοραπωλησια 

Δηλαδή, πουλάς εσύ κάτι και θα κάτσει κάποιος να τσεκάρει τα 12000 post σου για να σιγουρευτεί ότι δεν εισαι απατεώνας, συγνώμη αλλά δεν έχει λογική αυτό!

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος johnny_alex22 έγραψε:

Αυτό δεν είναι επειχήρημα σε αυτό που έγραψα, λίγο σαν μια κακόγουστη εξυπνάδα μου φάνηκε.

 

? φιλικά.

Δηλαδή, πουλάς εσύ κάτι και θα κάτσει κάποιος να τσεκάρει τα 12000 post σου για να σιγουρευτεί ότι δεν εισαι απατεώνας, συγνώμη αλλά δεν έχει λογική αυτό!

 

 

Οχι , και ενα εκατομυριο ποστς θα μπορουσα να ειχα και να σε εκλεβα

Ομως μεσα σε αυτα τα 3μιση χιλιαδες ποστς μου , ολο και καπου θα με εχεις δει , ειτε σε καμια μ@λ@κια που μπορει να εχω πει ειτε σε καμια χοντραδα .Μπορει να εχουμε ανταλαξει και καμια βλακεια η μπορει να εχει υπαρξει καποια εχθρα μεταξυ μας . Οσα περισσοτερα τα ποστς , τοσο περισσοτερο πιθανο ειναι να εχουμε επικοινωνησει με τον εναν η αλλο τροπο και ο καθενας μας εχει βγαλει ενα "προφιλ" για τον αλλον . 

Link to comment
Share on other sites

Το οποιο προφιλ παρολα αυτα που εχουμε βγαλει , δεν εχει καμμια σχεση με το θεμα αγοραπωλησιας. Μπορει εγω να φαινομαι καλο παιδι, αλλα να ειμαι και λιγο απατεωνακος, το ξερεις εσυ; :p Ο μονος τροπος να αγορασεις 100% σιγουρα, ειναι απο γνωστο , ή απο ατομο με το οποιο εχεις επικοινωνησει πολλακις και εισαι 200% σιγουρος (το 100% δε φτανει). 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

 

 

Οχι , και ενα εκατομυριο ποστς θα μπορουσα να ειχα και να σε εκλεβα

Ομως μεσα σε αυτα τα 3μιση χιλιαδες ποστς μου , ολο και καπου θα με εχεις δει , ειτε σε καμια μ@λ@κια που μπορει να εχω πει ειτε σε καμια χοντραδα .Μπορει να εχουμε ανταλαξει και καμια βλακεια η μπορει να εχει υπαρξει καποια εχθρα μεταξυ μας . Οσα περισσοτερα τα ποστς , τοσο περισσοτερο πιθανο ειναι να εχουμε επικοινωνησει με τον εναν η αλλο τροπο και ο καθενας μας εχει βγαλει ενα "προφιλ" για τον αλλον . 

Σέβομαι την άποψή σου, αλλά και εγώ έχω αγοράσει από αγγελίες σε φόρουμ, όμως προσωπικά δεν έχω καθίσει να δω τα ποςταρίσματα του πωλητή για να βγάλω συμπέρασμα ότι είναι απατεωνίσκος, κοιτάω αυτό που θα αγοράσω να μπορώ να το δοκιμάσω και να το τεστάρω, και ποτέ δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.