Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

Kαλοριζικη Χρηστακο καλο κομματακι σου κατσε τουμπανο θα λεγα δοκιμασε με +400 μνημες παιζει να σου δωσει καλυτερο σκορακι.

Χτες πηγα τις δικες μου στα +650 και μου δωσε χειροτερο σκορ απο οτι +400 δεν ξερω εαν πανω απο +650 δινει πιο πολυ δεν δοκιμασα αλλα θα το κανω!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, azazil1190 said:

Kαλοριζικη Χρηστακο καλο κομματακι σου κατσε τουμπανο θα λεγα δοκιμασε με +400 μνημες παιζει να σου δωσει καλυτερο σκορακι.

Χτες πηγα τις δικες μου στα +650 και μου δωσε χειροτερο σκορ απο οτι +400 δεν ξερω εαν πανω απο +650 δινει πιο πολυ δεν δοκιμασα αλλα θα το κανω!

Θα το δοκιμασω Νικο!

 

Παντως η προηγουμενη msi μου δεν πηγαινε πανω απο +650 στις μνημες..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος csaris έγραψε:

@azazil1190

 

Nικολα το δοκιμασα, βγαζει χειροτερο σκορ στο +400...

Η στριξ που εχω βαραει ταβανι στα 2126(δεν βοηθαει και πολυ το ρευμα) χωρις ρευματα και με θερμοκρασιες μενει σταθερη στα 2100 η μνημες πανε μαξ +850  παραπανω δεν αρχιζουν τα κρασαρισματα

Για 24/7 την εχω στα 2100 +400 μνημες

 

Για δοκιμασε καποια στιγμη τα ρολογια που δοκιμασες χωρις ρευμα να δεις εαν σου δωσει καλυτερο σκορ.

Με ρευμα στο 100% μου δινει χειροτερο σκορ εεμενα οποτε το αφηνω παντα στο 0mv

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, azazil1190 said:

Η στριξ που εχω βαραει ταβανι στα 2126(δεν βοηθαει και πολυ το ρευμα) χωρις ρευματα και με θερμοκρασιες μενει σταθερη στα 2100 η μνημες πανε μαξ +850  παραπανω δεν αρχιζουν τα κρασαρισματα

Για 24/7 την εχω στα 2100 +400 μνημες

 

Για δοκιμασε καποια στιγμη τα ρολογια που δοκιμασες χωρις ρευμα να δεις εαν σου δωσει καλυτερο σκορ.

Με ρευμα στο 100% μου δινει χειροτερο σκορ εεμενα οποτε το αφηνω παντα στο 0mv

 

Mπα τιποτα, καμια διαφορα..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.