Jump to content


iRacing


akis_z80

Recommended Posts

Δέν υπάρχει περίπτωση , πραγματικά λόγω της προσφοράς θα του δώσω μιά ευκαιρία .Προσπαθώ να κατασταλάξω σε έναν τίτλο .Ελπίζω να μας κάνει την χάρη η reiza και να βγάλει racing παιχνίδι allin .(AMS2)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά, είμαι καινούριος και εδώ και στο iracing. Ξεκίνησα και έκανα συνδρομή στο  steam για 1 μήνα για να δοκιμάσω το παιχνίδι και τώρα θέλω να ανανεώσω για 1 χρόνο.

Παρατήρησα ότι μέσω του steam μπορείς να πάρεις 1 χρόνο με 10,5 ευρώ το μήνα γύρω στα 125 ευρώ δηλαδή. Μέσω της σελίδας του iracing όμως ότι κοστίζει 66 δολάρια + ΦΠΑ , δηλαδή γύρω στα 80 δολάρια, τιμή πολύ μικρότερη του steam. Μπορεί κάποιος από εδώ να μου εξηγήσει τι παίζει και τι μπορώ να κάνω;

 

ευχαριστώ, Νίκος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Η Hellenic Racing (www.hrteam.gr) μαζί με πάνω απο 1000 ομάδες τρέχει τώρα στον 24Hours αγώνα στο Nurburgring !

τρέχουμε με Porsche 911 GT3 Cup
Ειναι αγώνας με 4 κατηγορίες  Στον σέρβερ μας τρεχει και ο οδηγός F1 Robert Kubica με την ORLEN στην 1η κατηγορία
GT3 ( Audi R8 LMS (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+10 kg), Ferrari 488 GT3, Mercedes AMG GT3 )
Porsche Cup
Porsche GT4 (718)
kai Audi RS3LMS

 

 

Live timing :

HELLENICTIMING.GIAGIASDEV.EU

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2020-05-06-15-15-17_0.png?fit=1200%2C675
HRTEAM.GR

Την εβδομάδα που μας πέρασε επικεντρωθήκαμε στο iLMS Endurance στην πίστα του Spa με συμμετοχές τόσο με HPD όσο και στην GTE με...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.