Jump to content



prommie regass με r507


crmaris

Recommended Posts

Γενικα οπως εχω πει και σε αλλα παιδια που θελουν να ασχοληθουν με τετοια συστηματα η extreme ψυξεις δεν ειναι απροβληματιστες και θελουν ψιλο-χοντρο πατεντουλες ειδικα αν τις πειραζεις(βελτιωνεις) και φευγεις απο αυτο που εχει υπολογισει ο κατασκευαστης.Αλλα γιαυτο δεν λεγονται και extreme...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αρχική απάντηση από Βασιλης

τι θες να μας πεις?

θα παρεις vapo?

1.Απλα ηθελα να μαθω πως βγαινει μετα...

2.Μαζευω , ΙΣΩΣ το παρω...αλλα δεν μπαινει στο κουτι μου κ δεν ξερω απο αυτα...θα δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crmaris

........ Εδώ δυστηχώς αλλά και στην Μυτιλήνη είμαι από τους λίγους (καρα)τρελαμένους και δεν έχω άλλους να συμμεριστώ τον πόνο μου χε χε. ........

Με τον Snips δεν γνωριζεσαι?......κι αυτος εκει ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22 [Σήμερα, στις 00:34]

Με τον Snips δεν γνωριζεσαι?......κι αυτος εκει ειναι.

Οχι.Ξερω ένα άλλο παιδί που μπαίνει στο forum και δουλεύουμε και μαζί αλλά τον Snips δεν τον ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

αυριο έρχεται το εργαλείο αλλά περιμένω ακόμη τα πράγματα απο Αγγλία και επειδή βαριέμαι το βάζε βγάζε θα το στείλω για mod πρώτα και μετά θα το βάλω πάνω. Οι ημέρες τις υδροψυξης είναι πια μετρημένες. Το 404 με το 507 παιδιά έχουνε μεγάλες διαφορές στην πράξη γιατι στα χαρτια παίζουνε μόνο κανα 2 βαθμοί διαφορά. Επίσης με το 507 λενε ότι τα ανεμηστήρια πρέπει να βαράνε στο τέρμα ενώ με το 404 δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα. Επίσης κάπου διάβασα στο Xs που έλεγε ό Hipro ότι στο δικό του έχει βάλει το 410 το οποίο κατεβάζει ακόμη πιο χαμηλά την θερμοκρασία αλλά θέλει ακόμη πιο δυνατά ανεμηστήρια για να χτυπάνε το condenser. Εμένα το 507 πάντος θα υπερκαλύψει τον Athlon μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.