Jump to content


Απόφαση και προσφορά για τον σέρβερ Greek Gathering.


GoMaR

Recommended Posts

Θα συμμετάσχω κι εγώ στα έξοδα του server, για τον χρόνο που έχω ήδη περάσει εκεί, αλλά παρακαλώ να μείνω εκτός λίστας και λοιπών διαδικασιών, μιας και η συμμετοχή μου στους αγώνες είναι πλέον από αμφίβολη ως απίθανη.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος panosdimp έγραψε:

Invoice Items
Assetto Corsa Server 24 Slots (01/07/2016 - 31/07/2016) €6.30EUR
Advanced Logging System: No
sTracker (Web Statistics): Yes
Server Location: Germany (Europe)
Minorating Plugin: Yes
Server Name: thelab.gr Greek Server

Μάλλον με έχουν με παλιό τιμολόγιο γιατί με τις τιμές που λένε σήμερα βγαίνει όντως 7 ευρώ .

Ενας με 24 σλοτ κάνει 5,5 αν βάλεις και τα παρακάτω καλούδια πάει στο 7.

sTracker (Web Statistics)
Yes €1.00EUR
Minorating Plugin
Yes €0.50EUR
Link to comment
Share on other sites

Οκ το μόνο που μένει είναι να βρεθεί κάποιος να αγοράσει τον καινούργιο σέρβερ .

Εγώ ήρθα σε επικοινωνία με την εταιρεία και με διαβεβαίωσε πως μόλις ο σέρβερ αγοραστεί μετά από άδειά μου θα του μεταβιβάσουν όλα τα αρχεία που υπάρχουν σ΄ αυτόν ούτως ώστε να μη χαθεί τίποτα από τα παλιά και να μη χρειαστεί να ξανακάνει upload τα διάφορα αρχεία .

Link to comment
Share on other sites

Θα συμμετάσχω κι εγώ στα έξοδα του server, για τον χρόνο που έχω ήδη περάσει εκεί, αλλά παρακαλώ να μείνω εκτός λίστας και λοιπών διαδικασιών, μιας και η συμμετοχή μου στους αγώνες είναι πλέον από αμφίβολη ως απίθανη.

Μία από τα ίδια και για μένα.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Anthemius said:

Μία από τα ίδια και για μένα.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Αν ειναι εύκολο δήλωσε  συμμετοχή στο λινκ που έχω στην πρώτη σελίδα.


Το ίδιο και εσύ @Oxide Burnedbrain:p

 

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλούνται οι : 
@racer @wolves @liakjim @thazio @uhu @Billys @wargasm @fatalara @Aris Teidis @Georgiadis Giorgos @djkostas @Thodoris1884 @khr1s @tasosmich @jumaru99 @PolomanGR @Anthemius @GeoF1 @Oxide Burnedbrain @akis_z80 @Lazy Dog

 

να αποστείλουν το ποσό των 4Ε (έκαστος) στον λογαριασμό μου του paypal : gomar_4@otenet.gr

 

Αν κάποιος θέλει Εθνικη/Τραπεζα Πειραιως μου το λέει
Δε θέλω να αρχίσω τα κυνηγητά του στυλ ΄δε πλήρωσες¨ η "δώσε μου τα 4Ε"  θα ειναι κοροιδία.

7Ε τον μήνα  χ 12 = 84  / 21 (ατομα)  = 4Ε ο καθενας

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Παρακαλούνται οι : 
@racer @wolves @liakjim @thazio @uhu @Billys @wargasm @fatalara @Aris Teidis @Georgiadis Giorgos @djkostas @Thodoris1884 @khr1s @tasosmich @jumaru99 @PolomanGR @Anthemius @GeoF1 @Oxide Burnedbrain @akis_z80 

 

να αποστείλουν το ποσό των 4Ε (έκαστος) στον λογαριασμό μου του paypal : gomar_4@otenet.gr

Done.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.