Jump to content


Recommended Posts

Μερικες φορες δειχνει να κολαει στα loading screens και να ξεκολαει οταν κανω alt+tab σε κατι αλλο και μετα γυρναω στο παιχνιδι ..δοκιμαστετο!

Εμενα κολλησε στο loading screen και δεν ξεκολαει...

Link to comment
Share on other sites

To παιχνιδι δε ειναι τοσο χαλια οσο φαινεται στην αρχη.Εκει στο underworld τα σκατωσανε πολυ βαρεμαρα.Τοση που αν ειναι ετσι και το end game υπαρχει περιπτωση μεγαλο ποσοστο να το πεταξει με το καλημερα στο καδο ανακυκλωσης.

Link to comment
Share on other sites

παλι χτες του εδωσα μια ευκαιρια επαιξα 1 ωρα, αλλα πριν περασουν 20λεπτα, ηθελα να το βγαλω... συνεχισα μπας κ αλλαξει τιποτα,

αλλα το μονο πραγμα που σκεφτομουν ηταν οτι το παιχνιδι ειναι τοσο φλου, που πας σαν την αδικη καταρα χωρις λογο,

το παρακανανε open και ολο αυτο το πραμα του single player...δηλαδη ελεος.. κανενας λογος να πληρωνεις μηνιαια συνδρομη για αυτο το πραγμα.

κριμα.

Link to comment
Share on other sites

Για τα bonuses που έχουν όσοι κάνουν preorder και ειδικά για την pre order collector's edition ποιές είναι οι απόψεις σας?

έβλεπα κάποια σχετικά βίντεο χτες και δεν ακούστηκαν ενθουσιασμένοι με αυτά αρκετοί.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλώς σας βρήκα.μη βιαζεστε να καταδικασετε το game πριν βγει.

Σίγουρα θέλει δουλειά ακόμα αλλά μην ξεχνάμε πως κανένα game δεν βγήκε άψογο.

Wow warhammer aoc aion swtor.

Προσωπικά δεν είμαι skyrim fanboy αλλά θέλω να πιστεύω σε κάτι καλύτερο από αυτό που κατάντησε το wow after vanilla εποχή.

Αναβάθμισα το PC μου(κράτησα μόνο psu και case lol) και έκανα preorder imperial edition.

Αν είναι να πληρώνω για κάτι που βελτιώνεται και εξελίσσεται χαλάλι!

Και πάλι καλώς σας βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα περιμενω invitation κ για το επομενο beta event για να μπορεσω να δω και το PvP καπως καλυτερα ωστε να εχω μια πιο ολοκληρωμενη εικονα..

Για την ωρα παντως ειμαι ικανοποιημενος και χαιρομαι ιδιαιτερα που το game "δεν ειναι mmo" (με την κακη εννοια).

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλώς σας βρήκα.μη βιαζεστε να καταδικασετε το game πριν βγει.

Σίγουρα θέλει δουλειά ακόμα αλλά μην ξεχνάμε πως κανένα game δεν βγήκε άψογο.

Wow warhammer aoc aion swtor.

Προσωπικά δεν είμαι skyrim fanboy αλλά θέλω να πιστεύω σε κάτι καλύτερο από αυτό που κατάντησε το wow after vanilla εποχή.

Αναβάθμισα το PC μου(κράτησα μόνο psu και case lol) και έκανα preorder imperial edition.

Αν είναι να πληρώνω για κάτι που βελτιώνεται και εξελίσσεται χαλάλι!

Και πάλι καλώς σας βρήκα.

Δυστυχώς-ευτυχώς όταν υπάρχουν τόσες εναλλακτικές είτε είναι b2p-f2p , ένα p2p για να σε κρατήσει δεν πρέπει να εξελίσσεται αλλά να σου δώσει από την αρχή κάτι αρκετά δυνατό για να σε κρατήσει. Και το teso ενώ μου άρεσε αρκετά και το διασκέδασα , δεν μου το έδωσε αυτό. Κυρίως στο mp κομμάτι του.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλοί λόγοι για να σε κρατήσουν σε ένα mmo.

Lore πΑρεες η pvp system pve κλπ.

Προσωπικά στη φάση που είμαι τώρα,δεν είμαι για hardcore gaming.

(Όταν ήμουν ταμείας στα bnb έπαιζα 2μερα)

Θέλω να πιστεύω πως το eso θα με καλύψει.αν πάλι όχι κάτι θα βρεθεί.

Περιμένω να δώ τι θα παίξει pvp wise.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια ήταν ένας custom server στον The-Core (για όσους τον θυμούνται) που είχε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ custom Lore με θεότητες και τέτοια. Τόσα χρόνια μετά ακόμα το θυμάμαι και μου λείπει. Λίγη φαντασία και μεράκι να υπάρχει και ένα παιχνίδι μπορεί να μεταμορφωθεί.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] σαν eglobal τίποτα :p

[MENTION=31937]Nitoras[/MENTION] αρχικά καλώς ήρθες , το ξέχασα πριν :p. Και εγώ δεν είμαι για hardcore gaming και το teso μου άρεσε αρκετά. Όμως ακριβώς επειδή δεν είμαι για hardcore gaming δεν θεωρώ ότι αξίζει τα λεφτά ανά μήνα. Αν ήταν b2p σίγουρα θα το αγόραζα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.