Jump to content



Recommended Posts

Οι ETERNAL FLAMES είναι ένα Ελληνικό guild με μεγάλη εμπειρία στα ΜΜΟ που προσκαλεί "ώριμους" παίκτες στην παρέα του.

Περισσότερα στο υπό κατασκευή site μας : Eternal Flames - Long live the Queen! .

Στο TESO θα μας βρείτε στο πλευρό της Aldmeri Dominion .

Long live the Queen ... Kate !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και όλες. Εν όψει της κυκλοφορίας του The Elder Scrolls Online, το ελληνόφωνο guild "Steel Eating Mosquitoes" δέχεται Έλληνες και Κύπριους παίκτες απ' όλο τον κόσμο. Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα μας: http://steeleatingmosquitoes.guildlaunch.com

To "Iron Eating Flies" είναι το θυγατρικό guild για τους low level players; :p

Link to comment
Share on other sites

To "Iron Eating Flies" είναι το θυγατρικό guild για τους low level players; :p

Μ' αρέσει το χιούμορ σου. Εσύ πιστεύω θα ταίριαζες γάντι στο guild. Πέρνα μια βόλτα από το site να υπογράψεις το συμβόλαιό σου :-)

Ελεινοτατο ομως...

Κάποιοι από 'μας, έπειτα από 15 χρόνια online gaming, έχουμε πάψει να 'μαστε θιασώτες της σοβαροφάνειας. Εξ' άλλου και οι πολιτικάντηδες που σε κυβερνούν τα τελευταία 35 χρόνια σοβαροί, κοστουμαρισμένοι καθώς πρέπει είναι, αλλά τα τσεπώνουν μια χαρά εις βάρος σου. Never judge a book by its cover.

Έγινε επεξεργασία από capricorne
πρόσθεση
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρέ; Καλά σου λέει.

Από όσο ξέρω όταν το guild είναι της μορφής BrutalArmyOfBraveWarrios, η TheChosenOnes ή DivineEmperors πχ, το xp που πέρνεις είναι x10.

Και όλα τα μέλη του guild πέρνουν δώρο γούνινα σωβρακάκια (melee classes), chicken feathers σε 100 arrows τα οποία δίνουν +10 TRUEEEE DAMAGE (ranges classes), και μία 30-day Vileda Vroom (mage classes).

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρέ; Καλά σου λέει.

Από όσο ξέρω όταν το guild είναι της μορφής BrutalArmyOfBraveWarrios, η TheChosenOnes ή DivineEmperors πχ, το xp που πέρνεις είναι x10.

Και όλα τα μέλη του guild πέρνουν δώρο γούνινα σωβρακάκια (melee classes), chicken feathers σε 100 arrows τα οποία δίνουν +10 TRUEEEE DAMAGE (ranges classes), και μία 30-day Vileda Vroom (mage classes).

Κι εσύ μ' αρέσεις (μην πάει στο σεξουαλικό το μυαλό σου πονηρούλη). Γουστάρω που υπάρχουν ομοϊδεάτες σ' αυτό το forum. Με το κράξιμο που έφαγα από τον προλαλήσαντα ένιωσα... ευάλωτος βρε αδερφέ :-p

Link to comment
Share on other sites

Αστα αδερφε τα ξερω τα guild με τα "εξυπνα" ονοματα.Αυτα και αν ειναι γεματα με 100 φορες περισσοτερες drama queens,loot whores και γλυφτρακια-τσιρακια του admin και της γερουσιας.

Link to comment
Share on other sites

Αστα αδερφε τα ξερω τα guild με τα "εξυπνα" ονοματα.Αυτα και αν ειναι γεματα με 100 φορες περισσοτερες drama queens,loot whores και γλυφτρακια-τσιρακια του admin και της γερουσιας.

Δεν προσπαθούμε να πλασάρουμε τους εαυτούς μας ούτε ως "έξυπνους" (κάτι τέτοιο απαιτεί test IQ) ούτε ως εξυπνάκηδες, αλλά ως χιουμορίστες, διότι έτσι απολαμβάνουμε το παιχνίδι μας. Δικαίωμά σου να τσουβαλιάζεις μια ολόκληρη κατηγορία guilds βάσει του guild name και μάλιστα χωρίς να επικαλείσαι κάποιο επιχείρημα πέραν της προσωπικής σου εμπειρίας και δεν είμαι εγώ αυτός που θα στο στερήσει. Διαφωνώ με όσα λες, αλλά δεν έχω πρόθεση να ανοίξουμε ολόκληρη συζήτηση για ένα θέμα που είναι εντελώς άσχετο μ' αυτό το thread, οπότε από 'μένα λήγει εδώ και δεν ξανακάνω σχετικό reply.

Έγινε επεξεργασία από capricorne
Link to comment
Share on other sites

Για τσεκάρετε email, πρέπει να έχει και αυτό το ΣΚ stress test.

Οι ώρες της beta είναι οι εξής:

Έναρξη - Παρασκευή 14-03-2014 19:00 ώρα ελλάδος

Λήξη - Δευτέρα 17-03-2014 06:00 ώρα ελλάδος

Όσοι παίκτες έλαβαν μέρος σε παλαιότερη beta, θα είναι σε θέση να παίξουν και σ' αυτή χωρίς invitation

Για πρώτη φορά θα ανοίξει ο EU server ώστε να γίνει stress test και σ' αυτόν

Θα είναι διαθέσιμη η Imperial Race καθώς και όλο το explorer pack (any race in any alliance)

Η ελληνική κοινότητα του TESO μοιράζει beta keys στην ιστοσελίδα Ελληνική Κοινότητα Elder Scrolls Online Forum • View topic - BETA KEYS από το TESO.GR για 14/3-17/3

Αν μου διέφυγε κάτι και το θυμηθώ θα το προσθέω αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθούμε να πλασάρουμε τους εαυτούς μας ούτε ως "έξυπνους" (κάτι τέτοιο απαιτεί test IQ) ούτε ως εξυπνάκηδες, αλλά ως χιουμορίστες, διότι έτσι απολαμβάνουμε το παιχνίδι μας. Δικαίωμά σου να τσουβαλιάζεις μια ολόκληρη κατηγορία guilds βάσει του guild name και μάλιστα χωρίς να επικαλείσαι κάποιο επιχείρημα πέραν της προσωπικής σου εμπειρίας και δεν είμαι εγώ αυτός που θα στο στερήσει. Διαφωνώ με όσα λες, αλλά δεν έχω πρόθεση να ανοίξουμε ολόκληρη συζήτηση για ένα θέμα που είναι εντελώς άσχετο μ' αυτό το thread, οπότε από 'μένα λήγει εδώ και δεν ξανακάνω σχετικό reply.

Iσως ειστε η εξαιρεση απο την μακροχρονη θητεια μου παντως στο WoW εχω τουλαχιστον προσωπικα 20 παραδειγματα(οχι δε εκανα join και στις 20).Και πολυ περισσοτερα αν βαλω και περιπτωσεις Guild που ταν φιλοι μου σε αλλους server.

Το τραγικο ειναι οτι μιλαμε οτι ειχαν και μεγαλες ηλικιες αυτα τα guild μεσα και σου πα τι επαιζε.Eγω και 2 φιλαρακια μου κανουμε μια guild πλασαρουμε ενα casual ονοματακι σατυριστικο και μαζευουμε κοροιδα καλους gamer ξεμπαρκους να μας boostaroun.Tωρα δε ξερω ισως και να ειστε εξαιρεση εσεις αλλο game και αλλο community hopefuly.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ζητώ συγνώμη για τυχόν spam, αλλά το guild μας που πλέον τάσσεται στο πλευρό της Daggerfall Covenant έχει αλλάξει όνομα σε Heroic Few κι επίσημη ιστοσελίδα: Heroic Few - Europe - Elder Scrolls Online - Guild Hosting - Guild Launch

Link to comment
Share on other sites

Πλαισιο λεμε εγγυηση. Εχω προπαραγγειλει απο τις 8/2 το imperial edition.

26/03 τηλεφωνω στα κεντρικα για να μαθω ποτε θα παραλαβω λογο early access και μου λενε πως θα σας σταλει email με κωδικο για να μπορεσω να παιξω στις 30.δλδ αυτο που πληρωσα..

Αααμ δε σημερα που πηρα τηλ μου ειπαν πως θα παραλαβω Δευτερα.Μια μερα μετα λολ.

Τωρα παλευω να παρω τα λεφτα μου πισω κ να το αγορασω online.. amateurs

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.