Jump to content



Εργαλεία που παρέλαβα και δύο λόγια γι' αυτά


Recommended Posts

Παναγιώτη μεγειά και καλοδούλευτη ! ! ! :T: 

Εύχομαι να περάσεις πολλές διασκεδαστικές και δημιουργικές ώρες μαζί της !

Μόνο -το καλό μας  που σου θέλω ! :p - ό,τι φτιάχνεις το φωτογραφίζεις κι' όλας για να έχουμε και κάνα work logg! !  :D

Άντε, άρχισε από το στήσιμο και καλή συνέχεια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχαιοκαπηλειας συνεχεια...:p

IMG_1917.thumb.JPG.4ffe6fef616b5c32dcdb71802b7bb760.JPG

Πενσουλες συλλεκτικες στα 12 ευρω κ οι 2...

IMG_1919.thumb.JPG.3f0b15411114414f57b4c689c003cd0c.JPGIMG_1920.thumb.JPG.655c2ee9fa4d8319c2e7fb8cc21a0444.JPG

οποιος μου πετυχει τι εστι BOST κ για ποιοοοοον φτιαχνει τα πενσικα,κοφτες ,μυτοτσιμπιδα κτλ  θα τον παραδεχτω!δεν ειναι κ πολυ δυσκολο...:)

IMG_1921.thumb.JPG.f0a73ef5a42d3da5217596590bc7ce41.JPGIMG_1922.thumb.JPG.1492ef42f5e77f804b83b055c22a03ac.JPG 

κ μια πτωχη πλην τιμια αυτοματη ποντα δωρο,γιατι οταν ειπα στο Βραττη να μου δωσει μια facom με κοιταξε με νοημα κ ισιωσα!!!!!!!!:hehe:

Ολα πενσικα κ κατσαβιδια αγοραστηκαν διπλα κ τα δευτερα δοθηκαν δωρο στον κ.Ηλια που ειμαι καταυποχρεωμενος απεναντι του ως τωρα .:)

Έγινε επεξεργασία από Stelios13
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μεγειές Στέλιο! :)

Αλλά σα πολλά δεν ψώνισες , χωρίς να μας δώσεις μια ικανοποιητική οπτική τέρψη των λεπτομερειών ! ! !  :fie:

Θέλουμε κανονικό review, φωτογραφίες με macro λεπτομέρειες, και λοιπά!
Έτσι για να γίνει κανονικό το οφθαλμόλουτρο ! ! !  :hehe:

 

Καλοδούλευταααααα ! ! !  :D

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Μεγειές Στέλιο! :)

Αλλά σα πολλά δεν ψώνισες , χωρίς να μας δώσεις μια ικανοποιητική οπτική τέρψη των λεπτομερειών ! ! !  :fie:

Θέλουμε κανονικό review, φωτογραφίες με macro λεπτομέρειες, και λοιπά!
Έτσι για να γίνει κανονικό το οφθαλμόλουτρο ! ! !  :hehe:

 

Καλοδούλευταααααα ! ! !  :D

 

οκ!!!αλλα στη δουλεια δε μπαινουν αυτα,αμαρτια, αλλωστε δεν παραγονται πλεον κ ειναι δυσευρετα:) Μαλλον για βιτρινα προοριζονται:hehe:

Η ποντα που δοκιμασα αξιοπρεπεστατη παντως,δεν ξερω τιμη,δωρο μου δοθηκε,αλλα εχει αρκετο ευρος στο σημαδεμα...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επισκέφτηκα ένα τεράστιο κινεζομάγαζο που έχει ανοίξει στην είσοδο της Ελευσίνας στην Ιερό Οδό. (Πρώην Ηλεκτρονική)
Ονομάζεται WELL Department stores. Ομολογουμένως έπαθα πλάκα από το μέγεθος και την ποσότητα των διάφορων εμπορευμάτων.
Παραθέτω μερικές φωτογραφίες από ένα μικρό τμήμα του καταστήματος.

 

d24b1b.md.jpgd9f1a7.jpgdb6e6b.jpg

 

6a0ddf.jpg

 

21b115.jpg

 

9e4db8.jpg


και μερικά πραγματάκια που πήρα

46587e.jpg

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τιμές και ποικιλία πιστεύω καλύτερες.

Τηλέφωνο στο 6937322915 για να μάθετε που είναι το κεντρικό στην Αθήνα. Να μην κουβαλιέστε Ελευσίνα.

Έγινε επεξεργασία από panava
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος ZoSo έγραψε:

@panava
Απο τιμες πως παει? Αξιζει τη βολτα για τους Αθηναιους?

Μ αρεσει που καναμε ολοκληρη συζητηση στο Π.Ο.Θ για τη σχεση ποιοτητας-τιμης κ για την ασφαλεια των κινεζικων...:)

Τιμες δεν τις λες κ φθηνες,επιπεδου lidl απ οτι ειδα απ τις φωτο...κ κατι παραπανω.

Τες πα...Μονο τις καβιλιες θα παιρνα,κ αυτες με επιφυλαξη...:p

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Βρε συ Στελιο δεν ειπα οτι θα παω να παρω πχ το ραφι που θα βαλω πανω απο το κρεββατι μου και θα κοιμαμαι ησυχος χωρις φοβο οτι θα πεσει πανω μου. Πρωτον, μια βολτα για ερευνα αγορας και αν εχει καλες τιμες θα ρισκαρω με κατι μικρο για να τεσταρω ποιοτητα, και δευτερον, δε δικαιουμαστε και εμεις μια βολτα στα μαγαζια οπως πολλες γυναικες? Ενα οφθαλμολουτρο βρε αδερφε... :hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.