Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος Papakitou έγραψε:

Καλησπερα, ειχε αλλα καρφωτικα;

Συνηθως μενουν πολλα στοκ εργαλεια στο καταστημα που ειναι πισω απ το LEROY στην πειραιως κ στα 3 στη Θηβων ,απο αρχες Ρετσινα εως αυτο διπλα στα VILLAGE..

Ριχνω μια ματια σ αυτα της θηβων ,στο δρομο μου ειναι, αν θες...

Έγινε επεξεργασία από Stelios13
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Συνηθως μενουν πολλα στοκ εργαλεια στο καταστημα που ειναι πισω απ το LEROY στην πειραιως κ στα 3 στη Θηβων ,απο αρχες Ρετσινα εως αυτο διπλα στα VILLAGE..

Ριχνω μια ματια σ αυτα της θηβων ,στο δρομο μου ειναι, αν θες...

Ειμαι σχετικα κοντα , οποτε αν το θυμηθεις τσεκαρε..! Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από μια κεφαλή σε κάθε άκρο, πάνω και κάτω, σύνολο 4 κεφαλές. Κάθε κεφαλή έχει 2 μεγέθη: 1 μεγάλο και ένα μικρό ένθετο με έλασμα.

 

Όταν χρησιμοποιείς το μεγάλο, το μικρότερο πιεζόμενο υποχωρεί μέσα στην κεφαλή.

 

Δες τις φωτογραφίες στο Lidl Ιρλανδίας, όπου κάνει και 2€ λιγότερα:

https://www.lidl.ie/en/special-offers.htm?articleId=15812

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει τις διαστάσεις από τις βάσεις εργαλείων ? Αναφέρει ότι είναι 49χ30. Αυτή η διάσταση είναι η συνολική ή η διάσταση από κάθε επί μέρους βάση (περιέχει 3 στην συσκευασία)?

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος tolisn έγραψε:

Ξέρει κανείς να μου πει τις διαστάσεις από τις βάσεις εργαλείων ? Αναφέρει ότι είναι 49χ30. Αυτή η διάσταση είναι η συνολική ή η διάσταση από κάθε επί μέρους βάση (περιέχει 3 στην συσκευασία)?

 49x30 x 3...συνολο 49x 90.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άποψη για τις γωνίες μαραγκου που θα φέρει την Πέμπτη; θα είναι άραγε 90 μοίρες ή θα έχουν αποκλίσεις; αν τις έχει αγοράσει κάποιος στο παρελθόν αν μπορεί να μας πει την εμπειρία του. 

Link to comment
Share on other sites

Οι διάτρητες πλάτες που θα είναι διαθέσιμες την Πέμπτη σαφώς και θα περιέχουν και εξαρτήματα στήριξης εργαλείων. Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε πρόσθετα γατζάκια?

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος tolisn έγραψε:

Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε πρόσθετα γατζάκια?

 

Πουλαει κατα καιρους το Lild εχτρα γατζακια. Μια ωραια παντεντα ειναι να παρεις φθηνες μαγνητικες ραβδους απ τα jumbo και τις κοτσαρεις στην πλατη με tire Up :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2019 at 8:55 AM, Pan79 said:

Έχει κανείς άποψη για τις γωνίες μαραγκου που θα φέρει την Πέμπτη; θα είναι άραγε 90 μοίρες ή θα έχουν αποκλίσεις; αν τις έχει αγοράσει κάποιος στο παρελθόν αν μπορεί να μας πει την εμπειρία του. 

 

δες κι εδω

συνοπτικα > ΔΕΝ ...(.μπορεις να κανεις την αγορα βεβαια ,να τις τεσταρεις κι αν εχουν θεμα ,επιστροφη)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.