Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

 

sl_tools_do_20kw17_gr.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Εδώ θα βρεις προσφορές σε τιμές Lidl! Είμαστε δεσμευμένοι να σου προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας, μοναδικής φρεσκάδας και πάντα χαμηλής τιμής!

 

image.pngimage.pngimage.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πάρει κανείς το Radial Φαλτσοπρίονο. 

 

Εντυπώσεις !!!

 

331932_07.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Parkside® Φαλτσοπρίονο PZKS 2000 B2 - Για κοπή ξύλου και

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη!

 

Το πρώτο μου ποστ.

Το φαλτσοπρίονο το έχω πάρει και έχω κάνει αρκετή (ερασιτεχνική) δουλειά.

Προσωπική μου άποψη όμως είναι ότι θα πρέπει να φροντίσεις οι δίσκοι σου να είναι καλύτεροι. Μην πάρεις αυτούς από τα lidl.

 

Χαίρομαι που σας βρήκα! 

 

 

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

image.pngimage.pngimage.pngimage.png

 

 

sla_car_mo_20kw18_gr.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Εξοπλισμός Αυτοκινήτου - Εξόπλισε το αυτοκίνητό σου με χρήσιμα και αξιόπιστα εργαλεία και αξεσουάρ! Σε τιμές που μόνο στα Lidl μπορείς να βρεις!
sl_ps_20kw17_gr_1.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Προσφορές Σου Κου - Εδώ θα βρεις προσφορές σε τιμές Lidl! Είμαστε δεσμευμένοι να σου προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας, μοναδικής φρεσκάδας και πάντα

 

 

sla_garden_mo_20kw18_gr.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Περιποιήσου τον κήπο σου με ευκολία με τα κατάλληλα εργαλεία! Σε τιμές Lidl φυσικά!

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά! Νέος στο φόρουμ εδω., Και σχετικά νέος και στις κατασκευές..

Θέλω να πάρω το πρώτο μου δισκοπριονο και μου φαίνεται αρκετά δέλεαρ η τιμή αυτού του lidl. Το έχει κανείς να μας πει εντυπώσεις?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα το παρω κι εγω.

δεν εχω αλλο, μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα σεγα και γωνιακο τροχο σε βαση με δισκο ξυλου, γιατι εκοβα πηχακια περισσοτερο.

το συγκεκριμενο ειναι τσαμπα στα 30 ευρω, αν σκεφτεις επιπλεον και το λειζερ και τη ρυθμιση στροφων.

μια στις τοσο που θα χρειαστει, δεν φανταζομαι κατι καλυτερο. αρκει να το βρουμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 ώρες, το μέλος Νικος Παναγιωτοπουλος έγραψε:

θα το παρω κι εγω.

δεν εχω αλλο, μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα σεγα και γωνιακο τροχο σε βαση με δισκο ξυλου, γιατι εκοβα πηχακια περισσοτερο.

το συγκεκριμενο ειναι τσαμπα στα 30 ευρω, αν σκεφτεις επιπλεον και το λειζερ και τη ρυθμιση στροφων.

μια στις τοσο που θα χρειαστει, δεν φανταζομαι κατι καλυτερο. αρκει να το βρουμε...

αυτο σκέφτομαι και εγώ , για 30 ευρω ειναι "κλέψιμο" .

Αλλά ναι αν το βρούμε ?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2020 at 1:19 ΜΜ, το μέλος steve1985 έγραψε:

Καλησπέρα παιδιά! Νέος στο φόρουμ εδω., Και σχετικά νέος και στις κατασκευές..

Θέλω να πάρω το πρώτο μου δισκοπριονο και μου φαίνεται αρκετά δέλεαρ η τιμή αυτού του lidl. Το έχει κανείς να μας πει εντυπώσεις?

Σε άλλο φόρουμ που είχα δει κάποιοι έλεγαν ότι δεν αξίζει και πολύ...δεν έχει, λέγανε,αρκετή δύναμη και δεν έλιωναν καλά τα ηλεκτρόδια με αποτέλεσμα να μην γίνεται καλά η κολληση κλπ, επίσης ανέφεραν ότι ζεσταινοταν εύκολα και έκοβε...δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με σιδερα όποτε δε ξέρω παραπάνω να πω...

 

Όσον αφορά το δισκοπριονο phks1350c2 λένε όλοι ότι είναι καλή επιλογή όποτε με βλέπω να είμαι στημένος στο κατάστημα της περιοχής μου, απο νωρίς την Πέμπτη το πρωί ??

Έγινε επεξεργασία από nik0laus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/5/2020 at 1:38 ΜΜ, το μέλος nik0laus έγραψε:

Σε άλλο φόρουμ που είχα δει κάποιοι έλεγαν ότι δεν αξίζει και πολύ...δεν έχει, λέγανε,αρκετή δύναμη και δεν έλιωναν καλά τα ηλεκτρόδια με αποτέλεσμα να μην γίνεται καλά η κολληση κλπ, επίσης ανέφεραν ότι ζεσταινοταν εύκολα και έκοβε...δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με σιδερα όποτε δε ξέρω παραπάνω να πω...

 

Όσον αφορά το δισκοπριονο phks1350c2 λένε όλοι ότι είναι καλή επιλογή όποτε με βλέπω να είμαι στημένος στο κατάστημα της περιοχής μου, απο νωρίς την Πέμπτη το πρωί ??

Καλημέρα, επισκέπτης στη συζήτηση. Χρόνια πολλά και στους εορτάζοντες! Τελικά το πήρε κανένας το δισκοπρίονο; Λέει κάτι; Κάπου διάβασα ότι έχει αρκετό τζόγο και δύσκολα κόβει 90 μοίρες ακριβώς (και φυσικά εννοείται και 45 κλπ.). Το έχει κάποιος να μου πει;

 

Εντωμεταξύ πέρασα το πρωί από Lidl και είχαν μόνο το δισκοπρίονο των 55€, το μικρό. Να τα είχαν πάρει ήδη όλα; 

 

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησα στις 9 και ημουν σκεπτικος να παω να μη παω, πήγα στις 10μιση στη νεα ιωνία-πευκακια  και ειχε τα παντα εκτος απο δισκοπριονο. Αν το δει κανένας κεντρο-βορεια ας σφυριξει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καβάλα και Θεσσαλονίκη που έψαξα δεν βρήκα κανένα. Μόνο μερικούς πελάτες είδα να τα κρατάν, φαίνεται ήταν τα τελευταία κομμάτια. Αν το δει κανείς σε stock Θεσσαλονίκη και μπορεί ας μου στείλει ένα π.μ!

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα εγώ στο Ηράκλειο της Κρήτης και πήγα μόλις άνοιξαν. Διαθέσιμα 4 κομμάτια στο κατάστημα της μάχης Κρήτης το πρωί , φαντάζομαι θα έχουν εξαντληθεί ως τώρα. Πάντα για το δισκοπριονο.!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν από τους πρώτους που μπήκαν στο κατάστημα της Λ.Αλιμου καθώς περνάω από εκεί ακριβώς την ώρα που ανοίγει πηγαίνοντας για τη δουλειά... Είχε στο ράφι καμιά δεκαπενταρια κομμάτια...εγώ πήρα...δεν ξέρω αν είχε και άλλα τεμάχια σε στοκ..

 

Εντυπώσεις για το εργαλείο θα γράψω από βδομάδα...

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

αν και με το ανοιγμα, εξαφανιστηκαν ολα τα δισκοπριονα, πετυχα ενα τελευταιο αλλα ειχε πειραχτει το αυτοκολητο του.
δυστυχως η βαση του παιζει ενα μικρο τζογο, τοσο ωστε να χαλαει την καθετοτητα εστω και λιγο. υποθετω οτι αυτο δεν πρεπει να συμβαινει.
αρκει ομως που το βρηκα :)

ελπιζω να μου το αντικαταστησουν συντομα.

 

Spoiler

 

 

σορρυ καποια βλακεια     εχω κανει στο πιο πανω μηνυμα και βγαινει παραξενα :)

 

Έγινε επεξεργασία από Νικος Παναγιωτοπουλος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.