Jump to content


Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

παιδια, δεν ειναι μονο τα φυλλαδια

πρεπει να πηγαινετε απο τα φυσικα καταστηματα γιατι βγαζουν προσφορες εκτος φυλλαδιων καποιες φορες στο -30% αλλά δεν τα βαζουν στο φυλλαδιο.

και μαλιστα σε άλλα καταστηματα ας πουμε βγαζουν τη στρογγυλη βουρτσα και σε αλλα τον τροχο κλπ

μαλλον το κανουν αυτο για να συνηθισουμε να πηγαινουμε συχνα. σου λεει ολο και κατι αλλο θα αγορασει, κανα καφε καμια ζαχαρη κλπ αν ερθει απο εδω.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Νικος Παναγιωτοπουλος έγραψε:

παιδια, δεν ειναι μονο τα φυλλαδια

πρεπει να πηγαινετε απο τα φυσικα καταστηματα γιατι βγαζουν προσφορες εκτος φυλλαδιων καποιες φορες στο -30% αλλά δεν τα βαζουν στο φυλλαδιο.

και μαλιστα σε άλλα καταστηματα ας πουμε βγαζουν τη στρογγυλη βουρτσα και σε αλλα τον τροχο κλπ

μαλλον το κανουν αυτο για να συνηθισουμε να πηγαινουμε συχνα. σου λεει ολο και κατι αλλο θα αγορασει, κανα καφε καμια ζαχαρη κλπ αν ερθει απο εδω.

ισχυει.. ειχα παρει πριν μερικους μηνες το κολωνατο δραπανο απο 89,99- 59,99 ευρω. και προχθες πηρα τον παγκο εργασιας στα 16,99 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το εκκεντρο τριβειο που φέρνει αυριο αξίζει; (μπαταρίας) . Δεν ειμαι σιγουρος αν εχει ξαναερθει

 

308551_19.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Parkside® Επαναφορτιζόμενο έκκεντρο τριβείο PAEXS 20-Li A1 - Συμπαγής

 

Link to comment
Share on other sites

Parkside® Σετ καστάνια καρυδάκια και bits  απο δευτερα 31/7

 

αν δεν ειχα παρει πριν μια βδομαδα θα τη χτυπαγα

339968_01.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Parkside® Σετ καστάνια καρυδάκια και bits - Από ατσάλι

 

 

Screenshot from 2020-07-23 02-07-05.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τη ραφιέρα χ3  για την αποθήκη μπας και σουλουπώσω το χάος που έχει δημιουργήσει κυρά...

Επίσης  είδα και ένα παλμικό κατσαβίδι 20V, 180Nm  στα 50 ευρώ αλλά  δεν είχα χρήματα μαζί μου...Αξίζει λέτε ή να κοιτάξω κάτι πιο επώνυμο;

Έχω κουραστεί να αλλάζω μύτες στο δραπανοκατσάβιδο όταν φτιάχνω κάτι με ξύλα ....

Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος nik0laus έγραψε:

Πήρα τη ραφιέρα χ3  για την αποθήκη μπας και σουλουπώσω το χάος που έχει δημιουργήσει κυρά...

Επίσης  είδα και ένα παλμικό κατσαβίδι 20V, 180Nm  στα 50 ευρώ αλλά  δεν είχα χρήματα μαζί μου...Αξίζει λέτε ή να κοιτάξω κάτι πιο επώνυμο;

Έχω κουραστεί να αλλάζω μύτες στο δραπανοκατσάβιδο όταν φτιάχνω κάτι με ξύλα ....

 

Για ξύλα φτάνει και περισσεύει. Αν έχεις και άλλα της ίδιας οικογένειας (για να μοιράζονται τις μπαταρίες), ακόμη καλύτερα.

Καλό είναι να βάζεις παλμικά bits στο παλμικό για να μην τα πάρεις στο χέρι ;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

 

Για ξύλα φτάνει και περισσεύει. Αν έχεις και άλλα της ίδιας οικογένειας (για να μοιράζονται τις μπαταρίες), ακόμη καλύτερα.

Καλό είναι να βάζεις παλμικά bits στο παλμικό για να μην τα πάρεις στο χέρι ;).

 

θα περάσω αύριο  κι αν είναι ακόμα  διαθέσιμο θα το κτυπήσω...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω 3 χρόνια, δεν έχει την τρελή δύναμη αλλά για τα λεφτά του καλό, με έχει σώσει 2-3 φορές που χρειαζόμουν να γκρεμίσω κάτι ή να ανοίξω αυλάκι σε μπετό για τα νερά.

Δεν είναι ότι τα κόβει βούτυρο αλλά είναι τίμιο. Αν θες να κατεβάσεις κάτω ολόκληρο σπίτι δεν κάνει, αλλά για μαστροχαλαστές σαν εμένα που μια στο τόσο χρειάζομαι κάτι είναι τέλειο.

  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sl_tools_gr.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Εδώ θα βρεις προσφορές σε τιμές Lidl! Είμαστε δεσμευμένοι να σου προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας, μοναδικής φρεσκάδας και πάντα χαμηλής τιμής!

 

image.pngimage.png

image.pngimage.png

image.png

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.