Jump to content


Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος nik0laus έγραψε:

 

Εντυπώσεις για το εργαλείο θα γράψω από βδομάδα...

 

 

 

 nikolaus εχει καθολου τζογο η βαση του δικου σου?

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Τζίμης έγραψε:

Προσοχή με τους σφιγκτήρες. Είχα πάρει 2 σετ και σπάσανε σχεδόν όλοι, στη λαβή, από το σφιξιμο τού χεριού.

Δεν πιστεύω ότι είμαι τόσο πολύ "μπρατσόνι" ... ?

Επιβεβαιώνω, έχω σπάσει στο ίδιο σημείο. Εμένα είναι παλιά μοντέλα, αλλά γενικά θέλουν προσοχή. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Τζίμης έγραψε:

Προσοχή με τους σφιγκτήρες. Είχα πάρει 2 σετ και σπάσανε σχεδόν όλοι, στη λαβή, από το σφιξιμο τού χεριού.

Δεν πιστεύω ότι είμαι τόσο πολύ "μπρατσόνι" ... ?

και εμένα μου εσπασε το 1 από τα δύο, αν τα ανοίξεις μπορεις να το ξανα βαλεις στη θέση του, και να βάλεις λίγο κολλα στο ραγισμα.

 

Σε εμενα τουλαχιστον δουλεψε και τα εχω ακομη για απλες δουλειες

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος Νικος Παναγιωτοπουλος έγραψε:

 nikolaus εχει καθολου τζογο η βαση του δικου σου?

Δεν το έχω ανοίξει ακόμα συνονόματε...ελπίζω να βρω χρόνο μέσα στο ΣΚ...

Θα σε ενημερώσω.☺️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες οι Γερμανοί...σας πουλάνε χρέπια με λεφτά που φαντάζομαι κερδίσατε με κόπο και μετά σας βάζουνε να δουλέψετε για να γίνει το χρέπι χρήσιμο.

Ευτυχώς δηλαδή που δεν αξίζει δεκάρα ο κόπος σας...και παραμένουν φτηνά τα εργαλεία...

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

315014_05.jpg
WWW.LIDL-HELLAS.GR

Parkside® Δισκοπρίονο PHKS 1350 C2 - Μεταβλητός έλεγχος

Αυτο αλλαζοντας το δισκο θα μπορουσε να κοψει πχ κοιλοδοκο?

 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους. Εχω ενα δραπανοκατσαβιδο PARKSIDE PABS 18-LI B3 με μπαταρια PABS 18-LI B3-1 18V 1,3Ah 23,4 Wh. Σε μια προσπαθεια αντικαταστασης των στοιχειων της μπαταριας δημιουργηθηκε θεμα με τις συνδεσεις των καλωδιων μεσα στο pack. Συγκεκριμενα δεν ξερω τωρα που παει το κοκκινο λεπτο, κοκκινο χοντρο και μπλε λεπτο καλωδιακι στο σωμα των μπαταριων (σε ποιους ακροδεκτες - λαμακια). Αν καποιος μπορει να βοηθησει ... Ισως μια φωτο, κατι τις... Ευχαριστω εκ των προτερων !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα δεν εχω καποιο 18v αλλιως θα ανοιγα μια μπαταρια ομως για δες παρακατω μηπως καποιο απο τα βιντεο σε βοηθαει μεχρι να βρεθει ενας καλος σαμαρειτης :)

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος yankon έγραψε:

Γεια χαρα σε ολους. Εχω ενα δραπανοκατσαβιδο PARKSIDE PABS 18-LI B3 με μπαταρια PABS 18-LI B3-1 18V 1,3Ah 23,4 Wh. Σε μια προσπαθεια αντικαταστασης των στοιχειων της μπαταριας δημιουργηθηκε θεμα με τις συνδεσεις των καλωδιων μεσα στο pack. Συγκεκριμενα δεν ξερω τωρα που παει το κοκκινο λεπτο, κοκκινο χοντρο και μπλε λεπτο καλωδιακι στο σωμα των μπαταριων (σε ποιους ακροδεκτες - λαμακια). Αν καποιος μπορει να βοηθησει ... Ισως μια φωτο, κατι τις... Ευχαριστω εκ των προτερων !!

Πρέπει να έχω το ίδιο, θες αύριο να το κοιτάξω; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.