Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

Αν δε θέλουν τα λεφτά σου και βαριούνται να μπουν στον κόπο να καταλάβουν τι ψάχνεις, όλη η ντροπή δική τους. Πέρα από την πλάκα, είτε πεις λαμαρίνα δαπέδου είτε πεις λαμαρίνα κριθαράκι, όλοι θα το πιάσουν το υπονοούμενο. Καλά ψώνια.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όταν η μέρα ξεκινάει με μια μπαταρία πεθαμένη, που δεν παίρνει ούτε μετά από σπρώξιμο, αλλά ούτε και με μετάγγιση από άλλη μπαταρία, τα πραγματα δεν πάνε καλά!

Παίρνεις την οδική βοήθεια και σου λέει θα έρθουμε αλλά δεν ξέρουμε πότε! ! !

Κάποια στιγμή έρχεται η βοήθεια , βάζει μπαταρία , αλλά τίποτε .'

Ο μάστορας λέει μπορεί να είναι και αντλία βενζίνης, δεν την ακούω να δουλεύει!

Σε φορτώνει , πας στο συνεργείο, παίρνεις ταξι πας στη δουλειά και μετά από καμιά ώρα πέφτει τηλέφωνο:

"Ποιος είναι ο κωδικός του imobiliser?"

--"Ποιο Imobiliser?  Αυτό είναι απομονωμένο εδώ και χρόνια !"

"Ναι αλλά αυτο δείχνει ότι ο εγκέφαλος έχει κλειδώσει ρεύματα και αντλία βενζίνης! "

--"!!!!!!!........!!!!!!!!!!!!"

......................................

Αν μετά από αυτά έχεις ακόμα αμφιβολίες ότι η μέρα δεν ξεκίνησε καλά, τότε πάσχεις από Α.Α. ! !!

(Ακατάσχετη Αισιοδοξία) :wall:  

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kαθαρά Δευτέρα
και καλή Σαρακοστή σ'ολους/ες :) 
 

Θα τηρήσουμε το έθιμο..... πετώντας

007.JPG

Cheerson CX-10W (wi-fi control, 0.3Mp Camera (640x480) )

http://www.ebay.com/itm/Hot-RC-Quadcopter-Mini-Drone-Presell-Cheerson-CX-10W-2-4GHz-4CH-6-axis-Wi-Fi-FPV-/232193332883
http://www.aliexpress.com/item/JJRC-JJ820-820-Mini-Drone-6-Axis-Gyro-Headless-Mode-Remote-Control-Helicopter-360-Degree-Flip/32698114385.html

Specification:

Brand: Cheerson
Model: CX10W
Item Name: Wifi FPV RC Quadcopter
Camera: 0.3Mp (640x480 pixels)
Frequency: 2.4GHz 
Channel: 4 Channels
Gyro: 6 Axis
Material: ABS
Control Distance: About 15-30m
Flight Distance: About 30m
Flight Time: About 4mins
Charger Time: About 30mins
Battery: 3.7V 150mAh (included)
Transmitter: Mobile
Flight Environment: Indoor and Outdoor
Color: Gold, Rose Red, Dark Grey
Έγινε επεξεργασία από Asxetius
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βάψω mdf ( μαύρη ή κόκκινη λάκα), έχετε κάποια πρόταση/οδηγό?

Αυτό που βρήκα, ελαφρύ τρίψιμο, κάποιο υπόστρωμα,  ακρυλική ριπολίνη (χρώμα) {με βάση νερού}

Για πείτε μην κάνω καμία πατάτα :whistling:

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Havic έγραψε:

(δεν ανοίγω θέμα για φριτέζα….)

 

Spoiler
Παράθεση

Κάνε νέο θέμα πουλάκι μου με τίτλο φριτέζα :sarcastic:

Παράθεση

ban :p 

:hehe::hehe:

την παραπάνω απάντηση θα σου δώσουν και

μάααλλον σε λάθος κατηγορία το έβαλες :bleh:

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα μεταφέρθηκε σε νέο θέμα.

Ειλικρινά όμως ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ με τίποτα να σας καταλάβω. Ντροπή είναι να ανοίξετε νέο θέμα αλλά, δεν είναι ντροπή να ξυπνάει κάποιος και να έχει να κάνει 20 split επειδή έτσι;

Παίδες sorry αλλά προσπαθώ ειδικά αυτή την κατηγορία που είναι στα σπάργανα ακόμα, να μην ασχολούμαι και πολύ με το Moderation της. Αυτό μάλλον παρεξηγείται κατά καιρούς και ειδικά σε αυτό το θέμα πολλάκις. Ξέρετε τι πρέπει να κάνετε, αλλά δε το κάνετε γιατί έτσι! 

 

Το ότι σας λέμε κάντε νέο θέμα ΔΕΝ είναι βίτσιο. Εσάς θα βοηθήσει αύριο μεθαύριο και αυτόν που ψάχνει. Σε θέματα με 1000 σελίδες δε μπορεί να γίνει οργάνωση και δε θα βρείτε ποτέ αυτό που ψάχνετε. Αν σας αρέσει το μπάχαλο, εμένα δεν μου αρέσει καθόλου. ΜΗΝ ξαναδώ ερωτήσεις σε αυτό το θέμα περί μαστορεμάτων και περί οτιδήποτε άλλου, που είναι για νέο θέμα. Αφού στο υπόλοιπο φόρουμ το εφαρμόζετε μια χαρά αυτό που λέω, τι παίζει με αυτή τη κατηγορία και ειδικά με αυτό το θέμα;

 

Εδώ μπορείτε να πείτε το πόνο σας, την καλημέρα σας στον astrolabo και μπορείτε να κάνετε προτάσεις για την κατηγορία. Αυτό λέει ο τίτλος!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

merci για τις ευχές και να χαίρεστε και εσείς τις γυναίκες σας :) 

 

Εχω ξυπνήσει ανάποδα ειναι η αλήθεια μιας και παρακαλάω από χθες έναν πλακά να μου δώσει προσφορά, το οποίο είναι κάτι που δε το καταλαβαίνω ειδικά σε περίοδο κρίσης.

Με βλέπω να τα βάζω μόνη μου στο τέλος να τελειώνει η ιστορία...<_<

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στα κορίτσια και στις γυναίκες της ζωής μας ! :D

Να τις χαιρόμαστε πάντα χαρούμενες και ευτυχισμένες . . . διαφορετικά . . .  :wassa:

:hehe:

Χρόνια πολλά και στο δικό μας κορίτσι !

Αγάπη να 'σαι καλά και πάντα με κέφια και μη συννεφιάζεις, μας φτάνουν αυτά που έχει ο ουρανός ! :)

Όσο για το πλακά . . . το μοναστήρι ναν' καλά κι από καλoγέρους όσους θες! :D

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

merci για τις ευχές και να χαίρεστε και εσείς τις γυναίκες σας :) 

 

παρακαλάω από χθες έναν πλακά να μου δώσει προσφορά, το οποίο είναι κάτι που δε το καταλαβαίνω ειδικά σε περίοδο κρίσης.

Αν δεν περάσει μισός μήνας και 5 τηλέφωνα δεν νοιώθουν. 

Link to comment
Share on other sites

Δε το δέχομαι ρε συ ειδικά όταν κλαίγονται ότι δεν υπάρχει δουλειά.

ειλικρινά το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να τα περάσω μόνη μου και να φάω σε κάτι άλλο τα λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.