Jump to content


Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

@karmen1983

 

Πρώτα αν ήξερα ότι θα σε πειράξει τόσο δεν θα το έκανα… καταλαβαίνω (τώρα) ότι από την μεριά σου όταν το κάνουν 10 άτομα γίνετε ενοχλητικό, δεν είναι ότι ντρέπομαι να ανοίξω θέμα ή ότι βαριέμαι, δεν άνοιξα επειδή θεώρησα ότι δεν αξίζει να ανοίξω νέο θέμα με τίτλο «φριτέζα», δεν περίμενα να λάβω κάποια απάντηση για φριτέζα πόσο μάλλον όταν έχω περιορίσει τόσο τις επιλογές…. Απλά είπα στα πλαίσια της χαλαρής κουβέντας είπα να το ρωτήσω, anyway.

 

Τα πλακάκια είναι μεγάλη δουλειά? αν μπορείς να τα βάλεις μόνη σου βάλτα, αρκετοί όταν είναι μερεμέτι το σνομπάρουν και το θεωρούν αγκαρία άσχετα που πληρώνονται με το παραπάνω!

Έγινε επεξεργασία από Havic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 το πρώτο το ξεχνάω και εγώ και εσύ κ από ότι σωστά κατάλαβες δεν εχουμε να κάνουμε με ενα ποστ τη μέρα. Απλά ειδικά σε αυτό το θέμα βαρέθηκα να κάνω σπλιτ και να γράφω κατα καιρούς τι και πως...

 

Για τα πλακάκια τώρα είναι 14τμ πάτωμα και max 7τμ τοίχος που μάλλον θα γίνουν 5τμ γιατί θα μπουν ντουλάπια στον έναν. Ευτυχώς βρήκα άλλον άμεσα μίλησα μαζί του και θα συναντηθούμε να μου πει μια τιμούλα. Απλά δε μπορώ να καταλάβω αυτό το κυνήγι με το τουφέκι στους μαστόρους... Σαν να μην έχουν ανάγκη είναι...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έφυγαν οι Αλβανοί και αυτοί που έμειναν είναι λίγοι. Μια γενιά δεν ασχολήθηκε με το θέμα αφού κανένας δεν μπορούσε να συναγωνισθεί τον Αλβανό που έπαιρνε ένα μεροκάματο σε ευρω και αγόραζε στην πατρίδα του οικόπεδο.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μιας και δέχθηκα σήμερα ένα πολύ καλό δώρο θα κάνω και εγώ ένα δώρο σε κάποιον απο εσάς :) 

 

Χαρίζω το πολυεργαλείο PARKSIDE MULTI-PURPOSE TOOL PMFW 310 B1

Οποιος το θέλει ποστάρει απο κάτω

 

Θα το δώσω ως έχει χωρίς εξαρτήματα. Μόνο το εργαλείο θα πάρει ο νέος κάτοχος και τη βάση για τα γυαλοχαρτα.

Θα το ξεσκονίσω και θα το παραλάβει Like new

Το παραλάβει δεν είναι τυχαίο :) Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να πάω ΕΛΤΑ, εκτός αν κάποιος θέλει να στείλει courier από εδώ και να αναλάβει τα έξοδα ή έχει γνωστό Αθηναίο που θα περάσει να το πάρει γι' αυτόν :) 

 

Cheers

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μιας και δέχθηκα σήμερα ένα πολύ καλό δώρο θα κάνω και εγώ ένα δώρο σε κάποιον απο εσάς :) 

 

Χαρίζω το πολυεργαλείο PARKSIDE MULTI-PURPOSE TOOL PMFW 310 B1

Οποιος το θέλει ποστάρει απο κάτω

 

Θα το δώσω ως έχει χωρίς εξαρτήματα. Μόνο το εργαλείο θα πάρει ο νέος κάτοχος και τη βάση για τα γυαλοχαρτα.

Θα το ξεσκονίσω και θα το παραλάβει Like new

Το παραλάβει δεν είναι τυχαίο :) Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να πάω ΕΛΤΑ, εκτός αν κάποιος θέλει να στείλει courier από εδώ και να αναλάβει τα έξοδα ή έχει γνωστό Αθηναίο που θα περάσει να το πάρει γι' αυτόν :) 

 

Cheers

 

Το έχω, πολύ καλό εργαλείο! Αν δεν το θέλει άλλος θα το πάρω (ευχαρίστως) για τον πατέρα μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγειά το καινούριο σου εργαλείο και καλοδούλευτο ! :)

Να 'ναι καλά ο δωρητής! :T:

Αλλά κι' εσύ  Αγάπη, που με τη σειρά σου θα κάνεις κάποιον χαρούμενο ! :yu:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στέλιο ευχαριστώ! Να είναι καλά και να ζήσει σα τα ψηλά βουνά που λένε :D 

 

Αρη και Γιώργο επειδή δε θέλω να μπω στη διαδικασία να διαλέξω ανάμεσα στους δυο σας συνεννοηθείτε και μου λέτε ποιος θα περάσει να το παραλάβει :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μιας και δέχθηκα σήμερα ένα πολύ καλό δώρο θα κάνω και εγώ ένα δώρο σε κάποιον απο εσάς :) 

 

Χαρίζω το πολυεργαλείο PARKSIDE MULTI-PURPOSE TOOL PMFW 310 B1

Οποιος το θέλει ποστάρει απο κάτω

 

Θα το δώσω ως έχει χωρίς εξαρτήματα. Μόνο το εργαλείο θα πάρει ο νέος κάτοχος και τη βάση για τα γυαλοχαρτα.

Θα το ξεσκονίσω και θα το παραλάβει Like new

Το παραλάβει δεν είναι τυχαίο :) Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να πάω ΕΛΤΑ, εκτός αν κάποιος θέλει να στείλει courier από εδώ και να αναλάβει τα έξοδα ή έχει γνωστό Αθηναίο που θα περάσει να το πάρει γι' αυτόν :) 

 

Cheers

 

Θα εμπαινα και εγω στην ουρά , μιας και απο εργαλεία δεν εχω τιποτα :p (αν ηξερα τι κανει ομως :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.