Jump to content


Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

πριν 9 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Πρώτα η ασφάλεια. 

 

Δεν φτάνει που κοπανάνε την μπουκάλα, την πρεσάρισαν και με αέρα! Ό ορισμός του τσοπάνη

Δεν βγαίνει; Την κόβεις στη ραφή

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αργοπορημενα  Χρονια Πολλα κ Xριστος Ανεστη,  λογω δουλειας, υγεια κ ευτυχια σ ολη την παρεα εδω μεσα !!!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα κ σ ολους τους Γιωργηδες!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα!
Πριν από λίγο έβλεπα ένα video με μια κατασκευή ενός σκαμνιού.

Όλα καλά μέχρι που ο παππούς έκανε το λάθος και δεν έκοψε άλλο κομμάτι αλλά συνέχισε όπως ήταν !

 

 

Το βάζω σαν κουίζ!  :p 

. . . 

Που είναι το λάθος οεο!    :D

 

Link to comment
Share on other sites

:) 
Όχι δεν είναι αυτό ή δεν είναι μόνο αυτό αν το θες είναι πολύ πιο σοβαρό ! 
Δίνω hint, δες στο ~ 3,5 λεπτό και μετά,  τις βένες . . .

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!  :T:

Όταν το είδα ξαναγύρισα πίσω για να βεβαιωθώ, λέω δε μπορεί κάτι δεν είδα καλά !

Και όμως, μια χαρά το είχα δει. 

Αυτό το πόδι άμα φάει κάνα ζόρι ,ή κάνα πέσιμο, θα σπάσει κατά μήκος των νερών του εκεί που τελειώνει η κόντρα μεταξύ των ποδιών ! 

Τώρα πως του ξέφυγε κάτι τέτοιο . . . άγνωστον!
Και καλό είναι να μη λέω πολλά λόγια, γιατί άντε να μου ρίχνει μερικά -λίγα- χρονάκια . . . !  :hehe: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση του forum όταν αποθηκεύω στο κινητό μου τηλέφωνο έναν σελιδοδείκτη του thelab στην αρχική οθόνη του τηλεφώνου μου, την επόμενη φορά που θα πάω να ανοίξω την σελίδα με πάει στην αρχική οθόνη το Forum & όχι στην συγκεκριμένη σελίδα που εγώ είχα αποθηκεύσει.

 

Τις πταίει ?

 

How fix it ? 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος costas1965 έγραψε:

Μετά την αναβάθμιση του forum όταν αποθηκεύω στο κινητό μου τηλέφωνο έναν σελιδοδείκτη του thelab στην αρχική οθόνη του τηλεφώνου μου, την επόμενη φορά που θα πάω να ανοίξω την σελίδα με πάει στην αρχική οθόνη το Forum & όχι στην συγκεκριμένη σελίδα που εγώ είχα αποθηκεύσει.

 

Τις πταίει ?

 

How fix it ? 

Προφανώς έχει να κάνει με την πλατφόρμα που χρησιμοποιούμε καθώς το ίδιο πράγμα συμβαίνει και σε άλλα 2-3 sites που δοκίμασα με την ίδια πλατφόρμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.