Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

Λύθηκε το θέμα με τις μπαταρίες.... ??

 

?url=http%3A%2F%2Fnewatlas-brightspot.s3
NEWATLAS.COM

A cheap, safe, self-charging battery that delivers high power for decades without ever needing a charge? That's a game changer. We spoke with members of NDB's executive team about their extraordinary nano-diamond batteries.

 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα ήμουν με έναν ηλεκτρολόγο που έπρεπε να κάνει πολλές τρύπες σε ανοξείδωτο για να περάσει καλώδια.

Φυσικά μόνο με τρυπάνια κοβαλτίου θα μπορούσε να τις κάνει.

Το κουφό που μου είπε, κάνει μερικές τρύπες και όταν δεν κόβει το τρυπάνι το πετάει.

Δεν ήξερε ότι τα τρυπάνια ακονίζονται και μιλάμε ότι πέταγε και τα χοντρά τρυπάνια που έκαναν κάπου 10 ευρώ το ένα.

 

Μετά ρώτησα έναν υδραυλικό που ήταν εκεί κοντά, και αυτός δεν τρόχιζε τα τρυπάνια.

Link to comment
Share on other sites

κακοτεχνία που δεν περνα το καλώδιο του τηλ. ντους μέσα από τον πίνακα να είναι κρυμμένο, να ξαναβγαίνει από επάνω.

Αν γνωρίζει κάποιος από εσάς:
α) υλικό/μάρκες για σωλήνες αποχέτευσης (αυτοί που είναι στον φωταγωγό, αυτό το σκέλος ρωτώ). Είναι ένα πράγμα/μία ποιότητα ή υπάρχουν διαφορετικά υλικά, ποιότητες; 

β) μάρκα άριστη για μπαταρία νιπτήρα, τύπου γέφυρα/2 οπών. Πως ήταν οι παλιές, ξεχωριστά ζεστό/κρύο, όχι μείκτες.

ευχαριστώ ιν αντβανσντ

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ενώ στην Ελλάδα οι λαμαρινόβιδες για σταυροκατσάβιδο έχουν πάντα κεφάλι για Phillips PH και οι νοβοπανόβιδες για Pozi PZ, οι Κινέζοι χρησιμοποιούν νοβοπανόβιδες με κεφάλι Phillips.

Ότι παραγγέλνω από Κίνα που συνοδεύεται με νοβοπανόβιδες, είναι Phillips.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χιλιοχρονοι οι Νικολαδες μας !!!!!!!!!!!!Lakis k στον Οsa τον καταυλακιωτη:).

Κ να χαιρομαστε τους Νικους μας εγω κ η Αγαπη , κ οποιος αλλος εχει στην οικογενεια του!

πριν 1 λεπτό, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Χιλιοχρονοι οι Νικολαδες μας !!!!!!!!!!!!Lakis k στον Οsa τον καταυλακιωτη:).

Κ να χαιρομαστε τους Νικους μας εγω κ η Αγαπη , κ οποιος αλλος εχει στην οικογενεια του!

 

  • Like 4
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα στους Νικολήδες μας και του Λάμπη μας αλλά και της ζωής μας ! ! !  :) 
@Lakisss, @osa Χρόνια πολλά και πάντα γεροί και χαρούμενοι !

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.