Jump to content
Hello everyone. Σε περίπτωση που το γιορτινό θέμα εξαφανίζεται μόλις κάνετε sign in, αλλάξτε τέρμα κάτω από το "Theme" στο Christmas Theme ή αν δεν αρέσει (whaaat?) στο default one ή στο night theme αντίστοιχα. ×
karmen1983

Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)

Recommended Posts

Απλά, από μέσα έχει ένα PC τούμπανο και αυτό είναι το radiator της υδρόψυξής του ! :D

• Like 1
  • Haha 1

Απλά θέλω να το μοιραστώ. Μου έφτιαξε τη διάθεση.

• Like 1
  • Thanks 1

Βλεπω μπουρι σομπας. Οποτε μηπως παιζει το ρολο αποθερμανσης σε περιπτωση αναγκης? Υδραυλικο κλειστο κυκλωμα χωρις σκαστρα κλπ.

Να χεις ρεπο, να στο κοβουν τελευταια στιγμη ενω εχεις κανονισει να πας καπου, [σορυ,] δεν ειναι το καλυτερο...

Στο γυρισμο μια παλιατζηδες κ μια Βραττη κ ισιωσε η μερα καπως!

Στο σωρο.....

IMG_4330.thumb.JPG.8e669f57fe5862b01f21a2ab9abbd76a.JPGIMG_4331.thumb.JPG.7726700c22b3783d0ed59ec6e15bdde6.JPGIMG_4332.thumb.JPG.cf47b7c85835f8846575862511f584df.JPGIMG_4333.thumb.JPG.636eb45c9da1a0d2b72ad9b8f16f0705.JPG

Αν θελει καποιος κατι απ αυτα, [για να τα φτιαξει η για ανταλλακτικα] στελνει π.μ. να τον στειλω να παρει καποιο....[μαλλον για ανταλλακτικα κανουν ,δεν πιστευω να αξιζει να φτιαχτουν ...]

• Like 3

πριν 15 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Εγκαταλελειμμένο εργοστάσιο κουμπιών στην Αθήνα,

button-stairwell.jpg

https://www.mixanitouxronou.gr/fotoreportaz-apo-to-entyposiako-egkataleleimmeno-ergostasio-koympion-sta-patisia-to-viomichaniko-foygaro-me-ta-tria-mayra-asteria/

• Like 1
  • Thanks 2

ΟΥΤΕ κουμπια σημερα...........

Στελάρα να ΄σαι καλά φίλε, για το οφθαλμόλουτρο και το τι μας θύμησες ! :D 

Πολύ ωραία και εμπεριστατωμένη η ανταπόκριση ! :T:

• Like 2

Posted (edited)

Μην με παρεξηγήσετε αλλά δεν το είχα ποτέ με τις μηχανές αλλά πρέπει να συγχαρώ τον φίλο Στέλιο για το υπέροχο φωτορεπορτάζ! 

Πολύ καλό και το είδα όλο!

πριν 2 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Αν πρεπει να μεταφερθει καπου αλλου για να υπαρχει , η υπεροχη πανεμορφη κ πανεξυπνη αφεντικινα ας το κανει!!!!!

όσο γι'αυτό τι να πω...Στέεεεεεεεεελιο.

Μια εντυπωσιακή παρουσία σε έκθεση του 2003 που είχε πάει ο γιος μου.

IM000877.thumb.JPG.c95bf69caf2186fe18ccd8a28155b675.JPG

Edited by panava
  • Like 3
  • Haha 1

Posted (edited)

Και συζητώντας για μηχανές θυμήθηκα αυτόν τον απίθανο τύπο από τα παλιά. Απολαύστε τον!

Edited by panava
  • Thanks 1
  • Haha 3

Posted (edited)

μπραβο Στελιο! μου εφτιαξες τη βραδυα - μακαρι να μπορουσα να ερθω, να θυμηθω τα νιατα μου...

κρυφη μου επιθυμια να βρω καποια παλια old time classic και να ..κρυφτουμε στο εργαστηριο για τα περαιτερω...!

Edited by makio
  • Like 1

On 23/6/2019 at 1:46 ΠΜ, το μέλος makio έγραψε:

μπραβο Στελιο! μου εφτιαξες τη βραδυα - μακαρι να μπορουσα να ερθω, να θυμηθω τα νιατα μου...

κρυφη μου επιθυμια να βρω καποια παλια old time classic και να ..κρυφτουμε στο εργαστηριο για τα περαιτερω...!

Οποτε θες, πες μου τι θες κ θα βρουμε!!!

Αν κ στα μερη σου εχει αρκετα παλια....θυμαμαι πριν καιρο σε καποιον εισαγωγεα μεταχειρισμενων ανταλλακτικων στο Αργος,[πολυ μεγαλο κτηριο, απο Γερμανια φερνει] ειχε 2-3 διαμαντακια με ψιλοελλειψεις  ,παλια, σε καλη τιμη...

Τα 2 ηταν παλια  Σουζουκι , σορρυ δε θυμαμαι ονομα μαγαζιου...

• Like 1

3 hours ago, Stelios13 said:

Οποτε θες, πες μου τι θες κ θα βρουμε!!!

Αν κ στα μερη σου εχει αρκετα παλια....θυμαμαι πριν καιρο σε καποιον εισαγωγεα μεταχειρισμενων ανταλλακτικων στο Αργος,[πολυ μεγαλο κτηριο, απο Γερμανια φερνει] ειχε 2-3 διαμαντακια με ψιλοελλειψεις  ,παλια, σε καλη τιμη...

Τα 2 ηταν παλια  Σουζουκι , σορρυ δε θυμαμαι ονομα μαγαζιου...

στον "κυπριο" λες , που φερνει κυριως κομενα αυτοκινητα - παλιοτερα ειχε ολοκληρο συνεργειο με μαθητουδια του οαεδ για αποσυναρμολογηση

να σου πω την αληθεια δεν ειχα προσεξει αν εχει μοτο ,αλλα ουτε ειχα ρωτησει

Belarus is boiling under the burning sun. So female employees of the “BelMash” factory were allowed to work … in swimsuits and bikinis. Just to make their labor more efficient and comfortable!

• Thanks 1

Να μαζευτουμε να κανουμε και εμεις ενα τετοιο διαφημιστικο με τις κοιλιες και την τριχα εξω

• Haha 1

Πως ξεκίνησε και που έχει φτάσει μέχρι στιγμής ο Josef Prusa 

• Like 7