Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

Να χεις ρεπο, να στο κοβουν τελευταια στιγμη ενω εχεις κανονισει να πας καπου, [σορυ,] δεν ειναι το καλυτερο...

Στο γυρισμο μια παλιατζηδες κ μια Βραττη κ ισιωσε η μερα καπως!

Στο σωρο.....

IMG_4330.thumb.JPG.8e669f57fe5862b01f21a2ab9abbd76a.JPGIMG_4331.thumb.JPG.7726700c22b3783d0ed59ec6e15bdde6.JPGIMG_4332.thumb.JPG.cf47b7c85835f8846575862511f584df.JPGIMG_4333.thumb.JPG.636eb45c9da1a0d2b72ad9b8f16f0705.JPG

 

Αν θελει καποιος κατι απ αυτα, [για να τα φτιαξει η για ανταλλακτικα] στελνει π.μ. να τον στειλω να παρει καποιο....[μαλλον για ανταλλακτικα κανουν ,δεν πιστευω να αξιζει να φτιαχτουν ...]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Εγκαταλελειμμένο εργοστάσιο κουμπιών στην Αθήνα,

 

button-stairwell.jpg

 

 

https://www.mixanitouxronou.gr/fotoreportaz-apo-to-entyposiako-egkataleleimmeno-ergostasio-koympion-sta-patisia-to-viomichaniko-foygaro-me-ta-tria-mayra-asteria/

  • Like 1
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Μην με παρεξηγήσετε αλλά δεν το είχα ποτέ με τις μηχανές αλλά πρέπει να συγχαρώ τον φίλο Στέλιο για το υπέροχο φωτορεπορτάζ! 

Πολύ καλό και το είδα όλο!

 

πριν 2 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Αν πρεπει να μεταφερθει καπου αλλου για να υπαρχει , η υπεροχη πανεμορφη κ πανεξυπνη αφεντικινα ας το κανει!!!!!

 

 

 

όσο γι'αυτό τι να πω...Στέεεεεεεεεελιο.

 

Μια εντυπωσιακή παρουσία σε έκθεση του 2003 που είχε πάει ο γιος μου.

 

IM000877.thumb.JPG.c95bf69caf2186fe18ccd8a28155b675.JPG

 

Έγινε επεξεργασία από panava
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

μπραβο Στελιο! μου εφτιαξες τη βραδυα - μακαρι να μπορουσα να ερθω, να θυμηθω τα νιατα μου...

κρυφη μου επιθυμια να βρω καποια παλια old time classic και να ..κρυφτουμε στο εργαστηριο για τα περαιτερω...!

Έγινε επεξεργασία από makio
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/6/2019 at 1:46 ΠΜ, το μέλος makio έγραψε:

μπραβο Στελιο! μου εφτιαξες τη βραδυα - μακαρι να μπορουσα να ερθω, να θυμηθω τα νιατα μου...

κρυφη μου επιθυμια να βρω καποια παλια old time classic και να ..κρυφτουμε στο εργαστηριο για τα περαιτερω...!

Οποτε θες, πες μου τι θες κ θα βρουμε!!!

Αν κ στα μερη σου εχει αρκετα παλια....θυμαμαι πριν καιρο σε καποιον εισαγωγεα μεταχειρισμενων ανταλλακτικων στο Αργος,[πολυ μεγαλο κτηριο, απο Γερμανια φερνει] ειχε 2-3 διαμαντακια με ψιλοελλειψεις  ,παλια, σε καλη τιμη...

Τα 2 ηταν παλια  Σουζουκι , σορρυ δε θυμαμαι ονομα μαγαζιου...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stelios13 said:

Οποτε θες, πες μου τι θες κ θα βρουμε!!!

Αν κ στα μερη σου εχει αρκετα παλια....θυμαμαι πριν καιρο σε καποιον εισαγωγεα μεταχειρισμενων ανταλλακτικων στο Αργος,[πολυ μεγαλο κτηριο, απο Γερμανια φερνει] ειχε 2-3 διαμαντακια με ψιλοελλειψεις  ,παλια, σε καλη τιμη...

Τα 2 ηταν παλια  Σουζουκι , σορρυ δε θυμαμαι ονομα μαγαζιου...

στον "κυπριο" λες , που φερνει κυριως κομενα αυτοκινητα - παλιοτερα ειχε ολοκληρο συνεργειο με μαθητουδια του οαεδ για αποσυναρμολογηση

να σου πω την αληθεια δεν ειχα προσεξει αν εχει μοτο ,αλλα ουτε ειχα ρωτησει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.