Jump to content



Ενδιαφέρουσες προσφορές εργαλείων που αξίζουν τη προσοχή μας


Recommended Posts

Wera 8100 SA 8

Σετ καστανια-καρυδακια-μυτες 1/4 σε υφασμάτινη θήκη.

61€ χωρίς μεταφορικά.

skroutz

Προηγούμενη τιμή 88€, αν και έπαιζε σταθερά στα 70€ πριν κάνα τετράμηνο.

Δυστηχώς διαθεσιμότητα μόνο σε ένα κατάστημα σε skroutz και bestprice (για σύγκριση τιμής).

Η χαμηλότερη τιμή που βρήκα διεθνώς είναι 66€ στο geizhals.eu:

geizhals.eu

 

review

Έγινε επεξεργασία από nimbus
review added
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Για ριξτε μια ματια στο φυλλαδιο. Το 996 και παλι σε προσφορα.

WWW.PRAKTIKER.GR

Προϊόντα Φυλλαδίου. Βρείτε προϊόντα για {0} μέσα από μια μεγάλη γκάμα προϊόντα...

 

Screenshot_20200729-161411_Brave.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Για ριξτε μια ματια στο φυλλαδιο. Το 996 και παλι σε προσφορα.

WWW.PRAKTIKER.GR

Προϊόντα Φυλλαδίου. Βρείτε προϊόντα για {0} μέσα από μια μεγάλη γκάμα προϊόντα...

 

Screenshot_20200729-161411_Brave.jpg

 

Με τοσα καινουργια ομως που εχουν βγει .....το παιρνουμε η μπα ?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις; Αν εχει βγει καποιο πανω απο αυτο ειναι το 997 αλλα οτι διαφορα ειχε το 995 απο το 996, εχει κ το 996 απο το 997. 

Το συγκεκριμενο το εχω. Ειναι σκυλι, με τρομερη κρουση κ ροπη και το μονο αρνητικο ειναι το βαρος. Προσωπικα οταν δουλευω σε αβολη θεση με το συγκεκριμενο του κουμπωνω 2αρα μπαταρια.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Τι εννοεις; Αν εχει βγει καποιο πανω απο αυτο ειναι το 997 αλλα οτι διαφορα ειχε το 995 απο το 996, εχει κ το 996 απο το 997. 

Το συγκεκριμενο το εχω. Ειναι σκυλι, με τρομερη κρουση κ ροπη και το μονο αρνητικο ειναι το βαρος. Προσωπικα οταν δουλευω σε αβολη θεση με το συγκεκριμενο του κουμπωνω 2αρα μπαταρια.

 

 

Πλεον εχουν βγαλει το αλλο powerdirect που ειναι ολοιδιο αλλα με 8αρα μπαταρια και παραπανω δυναμη . Τις προαλλες ειδα και η μακιτα τα παει σε 40βολτα ιδιου μεγεθους  ?

 

Εφοσον το εχεις δουλεψει , αν εχεις να κανεις 10-15 τρυπες σε μπετο με 6αρι η 8αρι , θα βγαλεις αυτο ή το sds ? 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αυτο. Για μεχρι 10 σε μπετο δε κουβαλαω sds

 

 

Αυτο περιμενα να ακουσω . Εχω δει πολλα review που το βαζουν να τρυπαει αλλα μια αποψη απο καποιον που το εχει δουλεψει ειναι μακραν πιο αξιοπιστη πηγη . 

Θα παρω τηλ αυριο στο καταστημα στην αγ.βαρβαρα να δω αν το εχουν , μπας και περασω . 

Link to comment
Share on other sites

On 31/7/2020 at 9:33 ΜΜ, το μέλος kpetros έγραψε:

 

 

Αυτο περιμενα να ακουσω . Εχω δει πολλα review που το βαζουν να τρυπαει αλλα μια αποψη απο καποιον που το εχει δουλεψει ειναι μακραν πιο αξιοπιστη πηγη . 

Θα παρω τηλ αυριο στο καταστημα στην αγ.βαρβαρα να δω αν το εχουν , μπας και περασω . 

 

Πριν κάνεις την αγορά σου ψάξε λίγο για το εάν ισχύει η επέκταση εγγύησης για το συγκεκριμένο μηχάνημα. 

Εδώ 

μπορείς να καταχωρήσεις τον κωδικό και θα διαπιστώσεις ότι δεν ισχύει η επιπλέον 2ετης εγγύηση. 

Δεν γνωρίζω τον λόγο αλλά ψαχνωντας βρήκα αυτο:

3. ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ ΕΞΑΙΡΟΎΝΤΑΙ ΑΠΌ ΤΗΝ DEWALT ΕΥΡΩΠΑΪΚΉ ΕΓΓΎΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΏΝ ΕΡΓΑΛΕΊΩΝ (3 ΧΡΌΝΙΑ ΕΓΓΎΗΣΗ).

Ως πρόσθετη εξαίρεση προϊόντων που έρχεται να αναφερθεί στην παράγραφο 3 της Ευρωπαϊκή εγγύησης ηλεκτρικών εργαλείων DEWALT, εξαιρούνται επίσης τα ακόλουθα εργαλεία.

Εργαλεία ασφάλισης π.χ Καρφωτικά, καρφωτικά μπετού.

Μπαταρίες και φορτιστές

Επισκευασμένα προϊόντα με την πρόσθετη ένδειξη - “Εργοστασιακή ανακατασκευή” και / ή το γράμμα “Q”.

Κομπρεσέρ και γεννήτριες

 

Επειδή ψάχνω κι εγώ για ένα φθηνότερο μοντέλο το βρήκα τυχαία, δεν ξέρω εάν ισχύει απλά το αναφέρω για να το ψάξεις 

Έγινε επεξεργασία από Anastasg
  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

@Anastasg

 

Tα πραματα τα δηλωσα στο σαιτ και το τρυπανι πηρε 3χρονια , ενω οι μπαταριες και φορτιστης 2 χρονια . 

Τωρα για το γραμμα Q , ολο το πακετο ονομαζεται dcd996-p2-qw αλλα πανω στο εργαλειο δεν φερει το γραμμα Q  . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, γιατί με βάση αυτά που αναφέρονται στην ιστοσελίδα του κατασκευαστή και τον κωδικό του προϊόντος είναι διαφορετικά τα πράγματα.

 

Οπότε θα κοιτάξω να το προχωρήσω κι εγώ.

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Από e-shop.gr

 

https://www.e-shop.gr/goniakos-ilektrikos-troxos-bosch-pro-rythmizomenes-strofes-900watt-125mm-gws-9-125-s-0601396104-p-TLS.031779

 

 

 

Για πείτε γνώμες αξίζει ; 

Με ενδιαφέρουν οι ρυθμιζόμενες στροφές 

Link to comment
Share on other sites

Πένσες - Κόφτες - Μυτοτσίμπιδα CIMCO 10 ευρώ...ΚΑΦΚΑΣ

 

και στα κατσαβίδια CIMCO βλέπω έχει...

 

 

Έγινε επεξεργασία από f117
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 29/9/2020 at 12:02 ΜΜ, το μέλος Vardeos έγραψε:

Από e-shop.gr

 

https://www.e-shop.gr/goniakos-ilektrikos-troxos-bosch-pro-rythmizomenes-strofes-900watt-125mm-gws-9-125-s-0601396104-p-TLS.031779

 

 

 

Για πείτε γνώμες αξίζει ; 

Με ενδιαφέρουν οι ρυθμιζόμενες στροφές 

γνωμη μου, αφου πας για ρυθμιζομενες, τα βατ ειναι λιγα

επιπλεον εχουν ακουστει μερικα παραπονα για τους φτηνους μπλε μπος γωνιακους, που ειναι σε αλλη κλαση απο τα ακριβα της μπλε κομματια, σχετικα με τα γραναζια τους και γενικα την αντοχη τους.

.

τις ρυθμιζομενες στροφες τις θες περισσοτερο για τριψιμο-λειανση. αρα αν κατεβεις στις 3-4-5 χιλιαδες στροφες, αναλογα θα κατεβουν και τα βατ (μαλλον, αρκετα περισσοτερο).

και στο τριψιμο ειναι που χρειαζεσαι τα βατ

για μενα καλυτερα θα εκανες αν πηγαινες στον bulle με 1400 βατ που ειναι καπου στα 60-65 ευρω, ή ακομα καλυτερα στον dewalt με 1500 βατ (αλλά ξεφευγει η τιμη) για την αντοχη αλλά και το συστημα ασφαλειας που εχει.

εγω καποια στιγμη θα παρω τον bulle, βασικα για την αντοχη του σε συνδιασμο με τις ρυθμιζομενες σε καλη ισχυ. φιλος που εχει ενα μικρο της bulle, χωρις ρυθμιση, του εχει βγει σκυλι μαυρο. και προσωπικα τον εχω δουλεψει δυο ωρες συνεχομενα σε λειανση χωρις κανενα προβλημα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

drapanokatsavido-batarias-18v-2.0ah-ogim
WWW.KAFKAS.GR

Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας 18V 2.0Ah < Δράπανα - Κρουστικά Μπαταρίας | Kafkas

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.