Jump to content


Ενδιαφέρουσες προσφορές εργαλείων που αξίζουν τη προσοχή μας


Recommended Posts

Ναι για σοβα και τουβλο , για σωληνωμα σε ανακαινισεις  . Να μπορεις να ανοιξεις πχ 5-6 μετρα χωρις διαλειμμα και να παρει φωτια το μηχανιμα ? Γιατι ενα 3κιλο μακιτα που εχει βεβαια τα χρονακια του - μοντελο ακριβος δεν θυμαμαι- δεν τραβαει για πολυ . 

Ισχυει πως τα dewalt βγαζουν προβλημαtα ή ειναι κακολογιες των φαν της πρασινης μεριας ? 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο δε μπορω να σου απαντησω θα επρεπε να ειμαι στο σερβις της dewalt :)

απο προσωπική πείρα εχω συναντήσει προβλημα σε ενα δραπανο κ εναν φορτιστη. Στο δευτερο εφταιγα εγω, αλλα μεχρι εκει παει αυτο, που μπορω να σου πω.

 

Οσον αφορά την φωτια τωρα. Αν θες να το δουλευεις σερι καμια ωρα να βαραει τουβλα και πλακακια θα παρει φωτια ναι. Θα κλεισει βεβαια πριν καει για να σου υπενθυμίσει οτι πηρες ελαφρου τυπου πιστολετο αλλα θα ζεματαει. (Νομιζω εχει και το νεο μοντελο αυτο το χαρακτηριστικο)

 

Ολα ειναι σχετικα παντως. Εξαρταται το ποσο θα το δουλεψεις και απο το προσαρτημα που θα του βαλεις. Αν του βαλεις ενα στενο καλεμι θα βαραει ωρα. Αν του βαλεις ενα φαρδύ θα του αλλαξεις τα φωτα στο πρωτο τεταρτο. 

 

Να στο πω απλα θα παρεις κατι που δεν ειναι για βαρια πραγματα. Πχ ενα μπανιο το εριξα κατω σε 3 φασεις με το προηγούμενο μοντελο. Με ενα makita 10ετιας που εχει ο υδραυλικος, αν ειχα το κουραγιο θα το πηγαινα μονοκοματο το μπανιο. Αλλα ηταν και πιο βαρύ και η μονη του λειτουργια ηταν η κρουση. Αλλου επιπεδου εργαλειο και αλλου επιπεδου τιμη. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αλλου επιπεδου εργαλειο και αλλου επιπεδου τιμη. 

:T: 

 

Αυτό ακριβώς είναι που πολλές φορές -στο όνομα του "ερασιτεχνισμού"- ξεχνάμε! :)

Εργαλείο που κάνει τρεις δουλειές δεν είναι συναγωνίσιμο με τρία εργαλεία που κάνουν μια δουλειά!

Αλλά τι να κάνουμε -φευ!- οι ερασιτέχνες!

Μικρό το κακό όμως, κάνεις ένα δυο "τσιγάρα" παραπάνω, του δίνεις το χρόνο του και όλα καλά ! :)

 

πριν 9 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

ή ειναι κακολογιες των φαν της πρασινης μεριας ? 

 

Εδώ μέσα δεν υπάρχουν "ανήθικοι" οπαδοί της Metabo!   :p

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Την τσιμπησα την προσφορα με την εργαλειοθηκη, επρεπε να μιλησω με υπαλληλο ετσι ωστε να μου ετοιμασει μια αποδειξη που να μηδενιζει το κοστος των δωρων. Στο καταστημα στη Θηβων ειχαν μεινει λιγα κομματια στο ραφι, δεν ξερω αν εχουν αλλο αποθεμα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μην χερεσαι και εγω αγορασα κατι καποτε απο μια τοσο υποτιθεμενη προσφορα και μετα μου λεγανε συγνωμη εκανε λαθος ο προμηθευτής και τους λεω εφοσον ειναι ετσι γιατι δεχτικατε την παραγγελια? επρεπε να τους κυνηγήσω τα λαμογια.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Mερικα εργαλειακια απ τον νεο,2018 -19, καταλογο της ΜΕΤΑΒΟ , σε καλουτσικες ,κατ εμε, τιμες ,για τους λατρεις της εταιρειας.....

IMG_3760.thumb.JPG.e3da2b2dbad65f8a8fa66d065f8eac19.JPGIMG_3776.thumb.JPG.145bd2d09d6a8935cb454518148c3d69.JPGIMG_3762.thumb.JPG.6effeab0978ff88577773744562568b4.JPGIMG_3763.thumb.JPG.016018402407981d45dee6beaf8158b9.JPGIMG_3778.thumb.JPG.f5d5f94ce1b3a47c503add5298d9945f.JPGIMG_3779.thumb.JPG.071709063b64c1297b9e4590612da968.JPGIMG_3780.thumb.JPG.f1d18fcbb97a346f3b66e7fc1a553b18.JPG

 

Σχετικα ανθρωπινες τιμες ,σε σχεση με παλια που ζηταγαν οτι ηθελαν!!!!!!!!!!!:p

IMG_3777.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Την επομενη εβδομαδα εχει -20% σε ολα τα εργαλεια το https://www.stanleycenter.gr για να γιορτασει τον πρωτο χρονο λειτουργιας.

Η εκπτωση ισχυει απο 10-14/12 και μονο αν καποιος επισκεφτει το καταστημα. Μπουμπουλίνας 9, Άγιος Δημήτριος, 17343.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

 ΝILFISK D 140.4...ενα κομματι στο Λερου πειραιως στα 150...

Αν καποιος χρειαζεται σοβαρο κ δυνατο πλυστικο , αξιζει ΜΕ 1000...

Το βαζω εδω για να το δουν οσοι πρεπει, ενα τηλ στο μαγαζι για κρατηση, η πεταγεται κ το παιρνει...5 τ απογευμα το ειδα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.