Jump to content



Ενδιαφέρουσες προσφορές εργαλείων που αξίζουν τη προσοχή μας


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος panava έγραψε:

πω πω... το

Too good to be true!!!

και τι αγοράζουν οι Αμερικάνοι με $299...

http://www.homedepot.com/p/Ryobi-ONE-18-Volt-Lithium-Ion-Ultimate-Combo-Kit-6-Tool-P884/203466936

και με $179

http://www.homedepot.com/p/Ryobi-ONE-18-Volt-Lithium-Ion-Cordless-Super-Combo-Kit-4-Piece-P883/203466914

άτιμη κενωνία....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

;o

πριν 11 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Έπεσε στα 199!!!!!  

όσο παίρνουμε εμείς τα δύο και όταν λέμε πτώση τιμής είναι πτώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωση...

Έγινε επεξεργασία από panava
Link to comment
Share on other sites

Καλά η προσφορά δεν παίζει!!!

Αργησαν μερικές εβδομάδες να την βγάλουν γμτ και αγόρασα -_-

 

Πάντως δεν ειναι 560 η αρχική αλλά 590 να τα λέμε αυτά. Ο κατάλογος της Dewalt έχει αλλάξει και έχει οριστεί η τιμή του 745 στα 590€ εδώ και εβδομάδες.

Απορώ πως δε το έχουν αλλάξει στο skroutz ακόμα τα καταστήματα.

 

Τα λεφτά του τα αξίζει και με το παραπάνω και στην τιμή των 444€  απλά δεν έχει ανταγωνισμό (όχι ότι είχε πριν δλδ)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βρέθηκα στο praktiker στην Πειραιως όπως έγραψα και στα εργαλεία που παραλάβαμε πριν καμια ωρα περίπου και είχε αρκετό πράγμα σε προσφορές.

Εχει βγάλει πάγκους με 0,99 , 1,99 , 2,99 προϊόντα επώνυμα και μη

Τίμησα δεόντως τα proxxon στα 20 ευρώ αντι 45+ στο skroutz

 

Ξεστοκαρουν οποτε όποιος θέλει κατι αξιζει μια βολτα ειδικά για proxxon 

20170418_182336-1651x1238.jpg20170418_182340-1651x1238.jpg20170418_182513-1651x1238.jpg20170418_183414-1651x1238.jpg

 

Επίσης για τους κατόχους Eurobank καρτών παίζει και αυτό

 

http://www.praktiker.gr/Eurobank-promo

 

μέχρι σήμερα :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, karmen1983 said:

Κοιτα εγώ βρέθηκα στην Πειράως και είχε. Ο Στέλιος Ιερά οδο και είχε. Ο @panava Στην Μανδρα δεν βρηκε κάτι απο ότι έμαθα

 

Σήμερα ήμουν στην Μεταμόρφωση και δεν πήρε κάτι το μάτι μου, αν και έκανα μια γρήγορη βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πρακτικερ μεταμόρφωσης.  Εχουν μεινει καρυδακια proxxon, καστανιες (εχει μερικα και στο δωματιο εκποιησης δειγματων), σετ σαν αυτο που πηρα δυο κομματια, nws κοφτες και πλαγιομυτοτσιμπιδα. Πανω κατω τα ιδια σε Πειραιως. Το σετ πoυ εψαχνα ειχε γινει καπνος.

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ειμαι πρακτικερ μεταμόρφωσης.  Εχουν μεινει καρυδακια proxxon, καστανιες (εχει μερικα και στο δωματιο εκποιησης δειγματων), σετ σαν αυτο που πηρα δυο κομματια, nws κοφτες και πλαγιομυτοτσιμπιδα. Πανω κατω τα ιδια σε Πειραιως. Το σετ πoυ εψαχνα ειχε γινει καπνος.

Πρακτικεροκυνηγος  εγινες!Ελπιζω να μην πας μεχρι θεσ/νικη:hehe: ποιο ψαχνεις μηπως το χουν αιγαλεω?

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αυτο με τις πολλες κατσαβιδομυτες. Αν το βρεις θα χρωσταω χαρη :)

 

Οκ,φευγω για δουλεια σε λιγο,θα περασω κ το βραδυ θα σου πω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.