Jump to content



Ενδιαφέρουσες προσφορές εργαλείων που αξίζουν τη προσοχή μας


Recommended Posts

Εγώ ένα αλοιφαδόρο θέλω. Βέβαια είχαν ένα σε προσφορά αλλά λέω άσε καθώς δεν τον χρειάζομαι ακόμα (προς καλοκαίρι μεριά).

Άμα πετύχετε καμιά καλή προσφορά και με θυμηθείτε, ρίξτε κανένα mention (@GoMaR) :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον βάζει πριτσίνια και βαριέται τους πριτσιναδόρους χειρός

https://www.banggood.com/HILDA-Electric-Rivet-Nut-Gun-Cordless-Riveting-Drill-Adaptor-Riveting-Tool-Insert-Nut-Tool-p-1127549.html?rmmds=collection&utmid=1630

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Με τον Λακη βρεθηκαμε Πειραιως και επι την ευκαιρια περασαμε απο praktiker. Εχει έκπτωση 30% σε επιπλα κηπου, εργαλεία ηλεκτρικα lux λαι λαμπτηρες. Εχουν μεινει και κάποια proxxon καρυδακια, κλειδια.

Περισσοτερα στη σελιδα τους δειτε και θα ανεβασω φωτο οταν παω σπιτι.

Σαν εργαλεια τα lux παντως δε μου γεμισανε το ματι και ας τα πλασαρει σαν ποιοτικα. Μπορεί να κανω και λαθος βεβαια αλλα με τα φαλτσοπριονα που επαιξα απλα δεν...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, karmen1983 said:

Με τον Λακη βρεθηκαμε Πειραιως και επι την ευκαιρια περασαμε απο praktiker. Εχει έκπτωση 30% σε επιπλα κηπου, εργαλεία ηλεκτρικα lux λαι λαμπτηρες. Εχουν μεινει και κάποια proxxon καρυδακια, κλειδια.

Περισσοτερα στη σελιδα τους δειτε και θα ανεβασω φωτο οταν παω σπιτι.

Σαν εργαλεια τα lux παντως δε μου γεμισανε το ματι και ας τα πλασαρει σαν ποιοτικα. Μπορεί να κανω και λαθος βεβαια αλλα με τα φαλτσοπριονα που επαιξα απλα δεν...

Αν πετύχετε την κασετίνα με τα ψιλά κατσαβίδια Proxxon που είχε εμφανιστεί με 9,99€, βάλτε μια φωνή παρακαλώ :) 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν με φωτορεπορταζ (άθλιες οι φωτο αλλά πραγματικά βιαζόμασταν και το κινητό δε προσφέρεται)

 

30% κάτω σε έπιπλα κήπου

30% κάτω σε ηλεκτρικά εργαλεία LUX

30% κάτω σε λαμπτήρες Philips

 

Εχουν μείνει και κάποια πράγματα από τις προσφορές της προηγούμενης φοράς. Οι φωτογραφίες είναι από το Praktiker στην Πειραιώς για όποιον ενδιοαφέρεται.

Εχετε το νου σας στην επιλογή των επίπλων κήπου μιας και οι τιμές είναι δελεαστικές αλλά η ποιότητα των περισσοτερων καθόλου.

Για τα LUX είπα την γνώμη μου αν και το μικρό φαλτσοπριονάκι ίσως σώσει κάποιους από εσάς.

 

20170503_190220.jpg20170503_190954.jpg20170503_184223.jpg20170503_184130.jpg

20170503_184112.jpg

 

20170503_183659.jpg20170503_183810.jpg20170503_183844.jpg20170503_183826.jpg20170503_183850.jpg20170503_183859.jpg

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο φαίνεται πολυ ενδιαφέρον και νομιζω οτι θα ειναι και αρκετά στιβαρή κατασκευή. Τιμούλα να ξέραμε μόνο μιας και στο Site δεν λέει προς το παρόν.

Εχει και το Kress-άκι επάνω οπότε I am in :wub:

Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Το μεγάλο φαίνεται πολυ ενδιαφέρον και νομιζω οτι θα ειναι και αρκετά στιβαρή κατασκευή. Τιμούλα να ξέραμε μόνο μιας και στο Site δεν λέει προς το παρόν.

Εχει και το Kress-άκι επάνω οπότε I am in :wub:


Kάτι μου 'πε για 1500-1600 ανάλογα τις διαστάσεις.

Φεύγω..... πάω να παίξω τζόκερ :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτά παθαίνει ο άνθρωπος άμα γεράσει...

Το είπα το πρωι στον Παναγιώτη και νόμιζα ότι το έγραψα στο forum :amen:

 

η μάσκα είναι πάλι σε προσφορά στα 8.86€

https://www.banggood.com/DANIU-6200-Double-Gas-Mask-Protection-Filter-Chemical-Gas-Respirator-Mask-p-955917.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.