Jump to content



Που θα βρώ . . . Και εναλλακτικές προτάσεις!


Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλησπέραααα....

Έχω ψιλοπρόβλημα με την υγρασία μάλλον και μου οξειδώνονται τα ορισμένα εργαλεία....

Θέλω να πάρω μερικά σακουλακια silica gel ... έχει βγει κάποιος κάπου που να είναι φτηνά....?

Είχα πάρει πριν κανα χρόνο ενα σακουλάκι 1kg και το είχα πάρει 18 ευρώ ( γιατί ειχα πάρει νερό το αμάξι...) ....αλλά αυτά που βρίσκω τώρα μου φαίνονται ακριβά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι τιμές. Μου είχε πάρει τα φακελάκια των 100gr ο @Stelios13 Μαζί με άλλα πράγματα όμως οπότε είχα πληρώσει ένα σύνολο δεν θυμάμαι ξεχωριστά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f117 said:

Είχα πάρει πριν κανα χρόνο ενα σακουλάκι 1kg και το είχα πάρει 18 ευρώ ( γιατί ειχα πάρει νερό το αμάξι...) ....αλλά αυτά που βρίσκω τώρα μου φαίνονται ακριβά...

 

Αν το έχεις ακόμη, μπορείς να το αφυγράνεις σε φούρνο και να το επαναχρησιμοποιήσεις. Δεν είναι για πέταμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάνα κατάστημα να πουλάει αυτοκόλλητα βινυλίου υπάρχει στα Νότια προάστια; 

Εχω βρει μερικά στο google αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μου πουλήσουν κομμάτι απο ρολό.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ψάχνω ένα κομμάτι περίπου 80 εκατοστά επί 1,5 μέτρο σε βουρτσισμένο ανοξείδωτο 

κάτι τέτοιο

https://www.ebay.co.uk/itm/Brushed-Steel-Titanium-Gray-750mm-x-1000mm-Vinyl-Wrap-Sticker-Bubble-Free/200896185686?hash=item2ec6588556:g:QSYAAOxyJ59RHvkl:rk:2:pf:0

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Παίδες κάνα κατάστημα να πουλάει αυτοκόλλητα βινυλίου υπάρχει στα Νότια προάστια; 

Εχω βρει μερικά στο google αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μου πουλήσουν κομμάτι απο ρολό.

 

Μέχρι το βράδυ θα σου πω εάν υπάρχει κάτι.

Γλυφάδα είναι μπορείς ;

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ναι τελεια. Ευχαριστώ :) 

Υπάρχει σε ασημί σαν και το link σου αλλά όχι  brushed.

Αλλά υπάρχει και η δυνατότητα  εκτύπωσης με photorealism  η textured.

Το ασημί είναι 60cm X ?  το άλλο 1m X ?.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος f117 έγραψε:

τον βρήκα αυτόν...ξέρεις καθόλου τιμές? θα τον παρω ενα τηλ αύριο γιατι με βολεύει ο Ασπρόπυργος να δω....

Ακόμα και στις γάτες βλέπω βάζουν στην άμμο...κατι τέτοιο

Μην πας Ασπροπυργο, εκει εχει το εργοστασιο, μονο στον Πειραια μπορεις να παρεις, εχει κ χυμα απο κιλο εως 25 κιλο!Σχετικα φτηνα ειναι απ οτι θυμαμαι...

Επισης εχει κ χλωροφορμιο, για καποιον που εψαχνε, αλλα 500ml μινιμουμ, σε μπουκαλακι, δεν εχει μικροτερη ποσοτητα....

παρε κ penetrate oil, καπως ετσι λεγετε, καθαριζει τη σκουρια απο εργαλεια, κ με το λαδι που εχει δεν τ αφηνει να ξανασκουριασουν....

 

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Siera έγραψε:

Αλλά υπάρχει και η δυνατότητα  εκτύπωσης με photorealism  η textured.

Οκ αν μπορεις να μαθεις κοστος με ενδιαφέρει. Ή πες μου το καταστημα να μιλησω απευθείας :)

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Επισης εχει κ χλωροφορμιο, για καποιον που εψαχνε

Ευχαριστώ αλλά όπως είπα ακριβώς την ίδια δουλειά κάνει και το ασετόν και είναι και πολύ πιο ακίνδυνο.

Link to comment
Share on other sites

On 14/1/2019 at 8:51 ΠΜ, το μέλος Siera έγραψε:

Livewall.gr

Εχεις PM

Λοιπόν μόλις γύρισα από https://www.livewall.gr/

Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Πήγα από εκεί έδωσα την εικόνα που ήθελα μιας και δεν υπήρχε άμεσα διαθέσιμο βινύλιο με το εφέ του βουρτσισμένου μετάλλου, μου το τύπωσαν τα παιδιά στις διαστάσεις που ήθελα, το πήρα μέσα σε ένα τέταρτο και έφυγα!

Να πω επίσης ότι έχουν μεγάλη ποικιλία τόσο σε βινύλια, όσο σε καμβάδες όπου μπορείς να "τυπώσεις" ακόμα και δικιά σου φωτογραφίες στις διαστάσεις που επιθυμείς.

Μπήκε στα Bookmarks μου ως κατάστημα 

@Siera σε ευχαριστώ πάρα πολύ μιας και με γλίτωσες από πολύ δρόμο. :T:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.