Jump to content


ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ EBAY-HELP


GreenMachineGR

Recommended Posts

Γεια σας , αγορα λοιποιν απο Κινα αυτο εδω 

Chihiros A-Series 20-60cm 12-39W Aquatic Aquarium Fish Tank RGB LED Lamp Light A00014161207035D με αυτο να ειναι το track number toy   το 8εμα ειναι οτι το προιον επρεπε να το εχω λαβει μεχρι τις 17 γεναρη , μαντεψτε  τζιφος. Εστειλα λοιπον πμ στον πωλητη και μου ειπε οτι θα μου κανει refund  , το θεμα μου ειναι εαν  μου δωσει πισω τα λεφτα υπαρχει περιπτωση να παρω το αντικειμενο εαν υποθεσουμε πως εχει κολλησει ΣΤΑ ΕΛΤΑ  ??η αποστολη ειναι απλη οπως με ενημερωσε και ο ιδιος... υπαρχει τροπος να μαθω εαν το παραλαβω??

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος ronin13 έγραψε:

Θα πάρεις τα λεφτά και αν έρθει το πακέτο θα σου αφήσουν ειδοποιητήριο από τα ΕΛΤΑ να πας να το παραλαβεις.

δηλαδη εαν μου κανει refund  δεν σημαινει κιολας οτι δεν υπαρχει πι8ανοτητα ουτε μια στις χιλιες να μην  ερθει το πακετο ετσι δεν ειναι??γιατι καποιος μου ειπε οτι εαν σου κανει refund σημαινει κιολας οτι το πακετο δεν θα ερ8ει ποτε σε σενα  , δηλαδη παει στα σκουπιδια εαν ειναι Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Αν το έχει στείλει με ταχυδρομείο δε μπορεί απ' όσο ξέρω να το γυρίσει πίσω. Άρα ή θα έχει χαθεί στο δρόμο, ή θα σου έρθει με καθυστέρηση. Μου έχουν τύχει αρκετές φορές και τα δύο σενάρια.


Link to comment
Share on other sites

On 21/1/2017 at 5:05 ΜΜ, το μέλος ronin13 έγραψε:

Αν το έχει στείλει με ταχυδρομείο δε μπορεί απ' όσο ξέρω να το γυρίσει πίσω. Άρα ή θα έχει χαθεί στο δρόμο, ή θα σου έρθει με καθυστέρηση. Μου έχουν τύχει αρκετές φορές και τα δύο σενάρια.

 

τελικα μου εκανε refund  τα λεφτα θα μπουνε στην καρτα μου eurobank εαν ναι ποτε περιπου??να σημειωσω πως δεν εχω λογαριασμο σε παυ παλ

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος ronin13 έγραψε:

Εξαρτάται από την τράπεζα. Εμένα γύρω στις 7-10 μέρες μου έκαναν περίπου.

μου εδωσε ενα transacriion nubmer  που οταν το παταω βγαινει η παυπαλ αλλα εγω δεν εγω καν λογαριασμο στο παυ παλ 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, GreenMachineGR said:

πηρα τα λεφτα και σημερα ηρ8ε και το αντικειμενο λολ (μετα απο 2,5 μηνες καθυστέρηση)  

 

On 1/21/2017 at 4:34 PM, GreenMachineGR said:

το προιον επρεπε να το εχω λαβει μεχρι τις 17 γεναρη ,

εφόσον έλαβες το προϊόν νομίζω η διαφορά από τις 17 στις 24 Ιανουαρίου δεν δικαιολογεί να μην πληρώσεις τον πωλητή. Εκτός αν υπάρχουν άλλες λεπτομέρειες που δεν αναφέρεις. Θα σου συνιστούσα να επικοινωνήσεις μαζί του και να τον πληρώσεις έστω αφαιρώντας τα μεταφορικά αν δικαιολογείται κι αυτό από τις περιστάσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.