Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος costas1965 έγραψε:

@georgeps Άνοιξες σοβαρές δουλειές μάστορα μου. 

Πέρασα τα ίδια πριν 2 καλοκαίρια (μαζί με δύο μπάνια). 

Καλή δύναμη & καλή συνέχεια. 

Από το μπάνιο έφυγαν τα πάντα και έβγαλε τόση σκόνη και μπάζα που δεν θέλω να ξέρω τί πέρασες με τα 2. Τρυπήθηκαν επίσης αυλάκια για να περαστουν σπιραλ για σωληνες καλοριφερ, για όταν με το καλό έρθει το φυσικό αέριο. Να ναι καλά η Wurth και τα κομπρεσερ της.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, karmen1983 said:

 

Σε αλλα νεα ηρθαν κ τα παλικαρια με τα ραφια κ τους παγκους κ ξεκινησε η εγκατασταση που πηρε 2 ημερες. Μπηκαν οι τελευταιες κολώνες διαχείρισης καλωδιων κ μενουν καποιες λεπτομέριες ακομα για να ειμαστε κομπλε 

 

20200728_191414.jpg

 

Τα ράφια και τα τραπέζια φαίνονται αρκετά γερά. Ενδιαφέρομαι για αγορά αρκετών παρόμοιων για αποθήκη ξενοδοχείου, απο που θα μου πρότεινες να τα αγοράσω;

Link to comment
Share on other sites

Η αγορα εγινε απο τον Πετρογιαννη

logo.png
WWW.PEBRO.GR

PEBRO - ΑΦΟΙ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Ο.Ε., Μελέτη και Κατασκευή Συστημάτων...

Γρηγορος κ οικονομικος σε σχεση με αλλες προσφορες που ελαβα.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιες περιπτώσεις λες θα φέρω ένα μάστορα να μου το φτιάξει γιατί σαν επαγγελματίας θα το κάνει γρήγορα και εγώ δεν έχω και τόσο χρόνο για να ασχοληθώ.

Και τελικά καταλήγεις να κυνηγάς το μάστορα να  τελειώσει και να φας περισσότερο από το χρόνο σου  από ότι αν το  έφτιαχνες μόνος σου. Πέρα από τα λεφτά που θα πληρώσεις.

Είμαι σε μία τέτοια περίπτωση με κάτι μερεμέτια.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Παρεπιπτοντως στην ξαπλωστρα ριχνεις κατι υπνους το βραδυ!!!!!!!!!!!!!

 

Εμένα αλλού πήγε το μυαλό μου, κάτι άλλο να ρίχνεις το βράδυ.

Και φαίνεται αντοχής, να κάνεις απάνω ότι θέλεις χωρίς να τρίζει.

 

Έγινε επεξεργασία από Γιώργος 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Είναι διακοσμητικού χαρακτήρα, δεν θα στηριχτούν μεγάλα βάρη πάνω τους

Αν θες καποια στιγμη , βαλε στο ''που θα βρω'' το μαγαζι με τις διατρητες...φαινεται οτι εχει αρκετα σχεδια...

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2020 at 12:09 ΜΜ, το μέλος Lakisss έγραψε:

Στραντζαριστό 20x20x1.4 και διάτρητη λαμαρίνα (1017) πάχους 1.4.  

Με απλή ηλεκτροκόλληση (MMA) τα κόλλησες;

Αν ναι, επειδή είμαι στη διαδικασία 'μάθησης' της ηλεκτροκόλλησης, και αν μπορείς και θες φυσικά, σε παρακαλώ, σε περίπτωση που κολλήσεις και άλλα, να τα γυρίσεις σε βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Hello παιδια για δωστε μου τα φώτα σας..........εχω αυτο το χαλι για πορτα εχει λαλήσει γιατι βαράγανε συνέχεια το πομολο και απο διάφορα βιδώματα  έγινε ετσι οπως έγινε.............

τωρα αυτο πως φτιάχνετε με σκετη ξυλόκολλα επάνω να την απλώσεις;;  να βαλω στοκο γενικής χρήσης και μετα ξυλόκολλα;; πως το συμμαζεύουμε ;;

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.