Jump to content



Metro Exodus [15 Φεβρουαρίου 2019]


Proteas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Μου φαίνεται ότι χάλασε το game... Φαρκραΐζει επικίνδυνα.. Δεν ξέρω, ίσως να είναι η ιδέα μου. Προσπαθεί να κρατήσει "χαρακτήρα" , αλλά κάπου τον χάνει. Ελπίζω να φαίνεται έτσι λόγω του map 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αν ψάξεις καλά, προτείνει undervolted 8700Κ, γιατί αλλιώς μπορεί να κρασάρει το παιχνίδι, έχει όριο τους 50 βαθμούς

  Hide contents

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± trollface

 

Troll-moderator πρώτη φορά βλέπω:p....

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος psyber έγραψε:

bertsen με ψάρωσες και το γκουκλαρα....

Με πειράζει ο Χρυσόστομος γιατί έχω ένα μικρό τοσοδούλι κόλλημα με τις θερμοκρασίες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ομοιοπαθής φίλε και σε καταλαβαινω και σε νιωθω. έχω καστομ λουπα με ντελινταρισμενο 7700Κ. Ας είναι καλά ο @alexcrx με τα χειρουργεία του.

Έγινε επεξεργασία από psyber
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Έλεος, θα καταντήσουμε να έχουμε 100 διαφορετικούς launcher. Όχι πως τώρα δεν έχουμε βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Το αστείο είναι ότι ο launcher αυτός τη τελευταία φορά που τον είχα δοκιμάσει < Μάιο 18 > ναι μεν φαίνεται απλός και γυαλιστερός στο μάτι με fancy menuδακια αλλά δεν είχε κάποια ένδειξη πόσος χρόνος απομένει για να ολοκληρωθεί η λήψη. Μόνο ποσοστό και ταχύτητα. Καλομαθε ο popoudakos τους από τα φράγκα των 9χρονων μπουλιδων με το fortnite και πέφτει χρήμα για "πόλεμο" με το στεαμ.

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Επικο το παιχνιδι αλλα την εχει σπασει σε πολυ κοσμο η Epic βγαζοντας το παιχνιδι απο το Steam.

Aφου εγινε η διαφημιση του μεσω της πλατφορμας (steam) το δινει η Epic πλεον μονο στο Epic Store.

 

Και ενα σχολιο που ειδα μεσα στο video τα λεει ολα...

Spoiler

Reasons not to use Epic Store:

They have terrible security (80 million accounts were exposed last week)

They have terrible customer service (just google it)

Games are more expensive on Epic due to regional pricing

You can't play games offline

Limited social features

No screenshots

No controller support

They broke EU laws (and still do)

Scummy tactics (you had to tick a box to opt out of emails etc)

They are partially owned by Tencent (a company that sells user data to the Chinese government)

No achievements

No cloud saves

No game forums (many people went to steam for subnautica support)

Epic make you pay the transaction fee when purchasing games

They are anti-consumer (They pay for exclusive rights to games to try and force you to use their store)

They can refuse refunds even if you meet the criteria

No reviews

No Linux support

 

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε συ αλλά πώς θες να πάρω στα σοβαρά ένα σχόλιο που γράφει πως η επικ ανήκει κάπου όπου πωλούνται δεδομένα στην κινεζική κυβέρνηση; Πλάκα κάνεις ; Ποιος είναι αυτός , το FBI ή η NSA? Ότι γενικά δεν είναι καταξιωμένο και ότι δεν έχει ούτε καν cloud save οκ, αλλά τέτοιες τρίχες δεν μπορώ να διαβάζω από ένα random YouTube comment

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.