Jump to content



Metro Exodus [15 Φεβρουαρίου 2019]


Proteas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι στο epic stores θα μπαίνουν μόνον ποιοτικά/εξαιρετικά παιχνίδια.

Αν έκαναν και εκεί λάθος, ας ετοιμαστούμε για τη dream team της σαβούρας...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Το έπαιξα στις γιορτές, ωραίο story, απίστευτα τοπία, σκηνικά post apocalypse και πολύ φαντασία σχετικά με τα μεταλλαγμένα τέρατα - τα ποιο σιχαμερά, τα χοντρά σκουλήκια που φτύνανε οξύ στους υπονόμους!

Spoiler

Καταφέρατε, ποτέ, να σκοτώσετε ιπτάμενο δαίμονα; Το παιχνίδι ζητάει να παίξεις όσο μπορείς ποιο stealth και με λιγότερους σκοτωμούς - αλλιώς ο Artiom πεθαίνει στο τέλος ( όπως έπαθε ο δικός μου?).

 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Spoiler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος biker έγραψε:

Ωραίο παιχνίδι.. βέβαια είμαι noob  μιας και είχα χρόνια να παίξω. Παρόλα αυτά ήταν πολύ ευχάριστο!

Και εγώ περιστασιακός παίκτης είμαι, αλλά νομίζω ότι το παιχνίδι (όλη η σειρά) είναι πολύ δύσκολο! Ακόμα συνεχίζω να το παίζω στα όνειρά μου (νέες πίστες!?)

Το έπαιξα στο δεύτερο επίπεδο δυσκολίας και ξεκινώντας φοβήθηκα ότι θα το τελειώσω πολύ εύκολα και γρήγορα - αμ δε... Σε κάποιες πίστες χρειαζόταν να κάνω quick save κάθε 10 sec γιατί αλλιώς δεν έβγαινε!?

On 23/2/2019 at 9:16 ΜΜ, το μέλος UltraB έγραψε:

Ισχύει αυτό με τους διαλόγους. Ούτε εγώ καταλάβαινα τι λένε αλλά λέω θα φταίει που δεν τους έδινα σημασία ?

Οι διάλογοι είχαν τέλεια ρρρωσσσική προφορά με μπόλικες βρισιές στα ρρρωσσσικά (που δεν μεταφράζονται στους υπότιτλους?)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.