Jump to content



Greek Gatherings Server 2018


PolomanGR

Recommended Posts

Απλά και περιεκτικά:

Έκανα ενα απλο poll να δουμε ποιος θελει να συμμετέχει φέτος στον σέρβερ.

Αν θελει κάποιος να αναλάβει την πληρωμή ή/και να βοηθήσει στην διαχείριση ας μου πει,αλλιώς θα τα αναλάβω εγώ.

Αλλα @GoMaR (ή @akis_z80)να ξέρεις οτι θα πρεπει να μου δείξεις δυοτρια πραγματάκια.

 

http://doodle.com/poll/6p2kkzag2y38xvic

 

Βάσει του 2017 θα κινηθούμε και φέτος!!
 

Κανόνες 2017

 

 

 

 

Tagging:

 

Αν εχω ξεχασει καποιον φωναξτε τον,εκλεψα την λιστα απο το περσινο.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Να πω απλα για αυτους που δεν συμμετείχαν πέρσι,στοχος ειναι να βγει μεχρι 5 ευρω στον καθενα.

Δεν ξερω αν αλλαξαν οι τιμες απο περσι,αλλα ο ιασωνας τα ειχε υπολογισει στα 16 ατομα.

Προταση δικια μου το πολλ να διαρκέσει μεχρι την πρωτη ή δευτερη βδομαδα του Σεπτέμβρη ωστε να το δουν και οσοι λειπουν σε διακοπες,και μετα να βρουμε το ποσο ανα ατομο και να μαζεψουμε τα λεφτα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι ακόμα σε διακοπές  και γράφω απο κινητό δε μπορώ να γράψω λεπτομέριες.αν μαζευτούμε περίπου 16 άτομα βγαίνει λογικά στο 5€.

Ειναι 7€ τον μήνα ο σέρβερ.

Πολομαν εννοείται σου δείχνω τα πάντα και βοηθάω όποτε μπορώ.Αυτά είναι αυτονόητα.

Δε ξέρω πόσους έκανες mention, πάντως τα περισσότερα ονόματα τα εχω στο αρχικό ποστ για το tango cup.

Βάλε περιθώριο μέχρι τέλος Αυγούστου για ποιά άτομα ειναι διαθέσιμα και

 μπορούμε μέχρι τελος του σεπτεμβρη να έχουν ολοκληρωθεί οι διαδικασίες(πληρωμές) ώστε απο Οκτώβρη να συνεχίσουμε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφη απο του Ιασωνα εκανα γενικα,και οταν το πηρα χαμπαρι ειχες ψηφίσει ήδη.:T:

Οποτε ειπα να γλιτώσω μερικα bytes. :p

 

Η μπορει να μην τα πηγαινω καλα με τα σκυλια,δεν ειχα κανει ουτε τον mad dog.?

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγινε Pin το θεμα μιας και θα μας κραταει συντροφια ολο το 2018.


Θα παρακαλουσα μεχρι και 10/9 να εχουμε μια ΤΕΛΙΚΗ εικονα για ποιοι ειναι διατεθημενοι να πληρωσουν.
Εχουν μεχρι στιγμης ψηφισει 12 ατομα. Οσοι περισσοτεροι τοσο πιο λιγο θα πληρωσουμε.
Να υπενθυυμισω πως αν μαζευτουμε περιπου 16 ατομα, αναλογει περιπου 5Ε ανα ατομο για ολον τον χρονο.


Οι κανονες  που εχω γραψει για το Gathering 2017 πιστευω ισχυουν και για το 2018.
Θα ενημερωσω το πρωτο ποστ με link απο τους κανονες του '17

Μετα τις 10/9 (που ειναι και η τελευταια πληρωμη του σερβερ για το 2017) θα πρεπει ο @PolomanGR να φτιαξει ενα ποστ που να δινει στοιχεια με τραπεζες / paypal ωστε να μαζευτει το κασερι.
Προθεσμια μεχρι τελος Σεπτεμβρη για να μπορω να σου εξηγησω και εγω μετα τα του σερβερ.
Σας ευχαριστω ολους και καλη σεζον να εχουμε με οσο γινεται περισσοτερα μελη :)

 

Συμμετοχή εδω :
https://beta.doodle.com/poll/6p2kkzag2y38xvic

(ειναι το ιδιο λινκ με το αρχικο)


 

@tasosmich @wolves @liakjim @wargasm @uhu @Billys @fatalara @thazio @Aris Teidis @Georgiadis Giorgos @Thodoris1884 @khr1s @racer @jumaru99 @akis_z80 @Oxide Burnedbrain @PolomanGR @Lazy Dog @sosna @Lylankor @GeoF1 @panosdimp @rapid_fast @Anthemius @Dimitris Pappas @angeln1ck @konnos @aKosmas

@Mr. Rous @ferrarimanos @JohnnyGTR @NickAtsi @bill123 @spyder @Stelios F. @Etern4L @4WNikos @gchristod @geovas77

@Mr.Nekra @Staxtis @djkostas @wargasm @Lazy Dog @Lazy Dog @Lazy Dog @Lazy Dog @Lazy Dog @Lazy Dog @Lazy Dog :hehe: 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.