Jump to content


Τι ψύξη έχετε στο κύριο PC σας;


Chosen

Πως τον δροσίζετε;  

1.043 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Chosen

Χεχε!... Μήπως θες να κλείσω το poll στις 12 ώρες για να βγει ότι είχες δίκιο; Θεώρησες ότι 30 απαντήσεις ήταν αρκετές για σχόλιο που έκανες για φόρουμ με 2000+ μέλη;

Πλάκα έχεις :)

Εδώ τα Exit polls με 1000 άτομα βγάζουν εκλογικό αποτέλεσμα σε 5.000.000 ψηφοφόρους....μας δουλεύεις; Δηλαδή όταν βγάζουν στις εφημερίδες ότι έχουμε π.χ 10% ανεργία πάνε σε κάθε σπίτι και τους ρωτάνε 1-1 άν έχουν δουλειά;

Απότι βλέπεις και στις 76 απαντήσεις η κατάσταση είναι ίδια....και εκεί θα είναι πάνω κάτω άλλωστε στο επιχείρημα το δικό μου συγκαταλέγονται και τα μηχανήματα του διαβόλου. ’ρα είμαστε ισοπαλία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Ε με ποιο τραβάς bench βρε κναβ;...

Λολλλλλ που το θυμηθηκες αυτο!!

cascade ή ξηρος παγος και εντος της αλλης εβδομαδας το αζωτο (επιτελους!)

Υγ.Αν δεν σας δινουν πριξτε τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για την ώρα είμαι με μαμά box μιας και έστρωσαν οι θερμοκρασίες (σχετικά)

Έχω αγοράσει και αυτό αλλά δεν το έχω εγκαταστήσει μιας και κανένας δεν έχει γράψει ΤΙΠΟΤΑ γιαυτό και αισθάνομαι ότι είναι μάπα. Ότι δεν είναι λάμπης δλδ είναι μάπα.

Το ξέρει κανείς btw;

Μια καλή κουβέντα;

Link to comment
Share on other sites

νερό με block από τον Μιχάλη, transit ψυγείο με 2 Titan 120αριδες στο κυριο μηχάνημά μου αλλά έχω στην γωνιά και κάθεται ένα prommie mach2 με αέριο r507+r410 μίγμα(thanks unseen) και 3 ανεμιστήρια πάνω το οποίο όποτε ξεμπερδέψω με δουλειές ,μαθήματα,εργασίες κτλ και αξιωθώ και βάλω θα ποστάρω και αποτελέσματα. Αντε και του χρόνου τέτοιο καιρό με cascade με το καλό:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kaynd

Αφού το έχεις αγοράσει βαλε το ρε! Ευκαιρία να μας πεις εσύ αν είναι καλώ ή όχι

Πιστεύω (βάση σχεδιασμού δεν το έχω δοκιμάσει ) ότι θα αποδίδει καλά.

Τώρα που καλοκαιρίαζει θα το κάνω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004 [Χθες, στις 23:19]

Απότι βλέπεις και στις 76 απαντήσεις η κατάσταση είναι ίδια....και εκεί θα είναι πάνω κάτω άλλωστε στο επιχείρημα το δικό μου συγκαταλέγονται και τα μηχανήματα του διαβόλου. ’ρα είμαστε ισοπαλία.

Ή δεν βλέπω καλά, ή κάποιος εδώ μέσα έχει πρόβλημα άρνησης...

Το poll λέει ξεκάθαρα "Ποιοι χρήστες του φόρουμ" κι όχι "Οι 40-50 πρώτοι που θα απαντήσουν". Δεν είναι και στο "Off topic" για να το δουν όλοι με τη μία.

Χρηστάκο, μερικές φορές δεν είναι κακό να παραδέχεσαι ότι έκανες λάθος, ειδικά όταν η συζήτηση είναι σε φόρουμ και συμπεριλαμβάνει στοιχεία. Επιμένοντας ότι το "άσπρο" είναι "μαύρο", το μόνο που καταφέρνεις, είναι να γίνεσαι περίγελος...

post-129-1416071837,8366_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.