Jump to content



TheLab.gr Bugs, Προτάσεις, Βελτιώσεις και όλα τα σχετικά


Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Στα κινητά πως θα κάνουμε ctrl+f5, α; :p 

Στο κινητό δεν μπορώ να ποστάρω, ούτε μετά από refresh, στο PC μπορώ.

Τι στην ευχή γίνεται . . . 

Κάνε κάμποσες φορές refresh και πες μου αν στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Για το πρωτο απλα ενα clear cache μονο φτιαχνει το προβλημα. Δεν χανεις ουτε login ουτε τπτ. Το εκανα πριν λιγο που χρειαστηκε

 

https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en

Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος vic έγραψε:

Να ρωτήσω κάτι. Σχωράτε με αν έχει απαντηθεί πιο πριν. Πώς αλλάζουμε ζώνη ώρας στο λάμπη;

Γίνεται αυτόματα ανάλογα την τοποθεσία του χρήστη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

κατι που μ ενοχλει αλλα ισως και αλλους...

οταν κανουμε quote ενα ποστ το οποιο εχει ενα κατεβατο απο φωτο πχ

αρχιζει και γινεται κουραστικο - προσωπικα σε τετοιες περιπτωσεις σβηνω τις φωτο αφηνοντας μονο το κειμενο , εκτος κι αν ειναι απαραιτητη καποια φωτο απ ολες...

θα μπορουσε να μπαινουν στο quote μικρογραφιες?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μπουν μικρογραφίες θα πρεπει να ειναι ήδη μικρογραφιες. Αυτο που κανει το συστημα ειναι να κρυβει το μεγαλυτερο μερος του ποστ κ αν θες να το δεις θα πρεπει να πατησεις το περισσοτερα. Δεν βολευει;

 

20190625_100658.jpg

 

Προσωπικα σκέφτομαι σοβαρα να ενεργοποιηθεί το προηγούμενο συστημα με τις φωτο. Να μπαινουν δυο ανα σειρα και οχι μια τεραστια. Θα το δουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως -στον μοζιλα το ποστ που εθεσα ως παραδειγμα , ανοιγει ατοφιο...μηπως υπαρχει καποια επιλογη που μου διαφευγει?

@karmen1983  ξερεις οτι ειδικα στα μαστορεματα που ειναι αναποφευκτη η αναρτηση πολλων φωτο , οταν γινεται quote  το σκρολαρισμα προκαλει κραμπα! :hehe:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Απο chrome που το είδα μόλις δουλευει μια χαρά

Δεν ξέρω αν πρόλαβε κάποιος να το φτιάξει ή πρέπει να τσεκάρω και με ff που δεν τον εχω αυτη τη στιγμή σε αυτό το pc

 

scr.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, karmen1983 said:

Απο chrome που το είδα μόλις δουλευει μια χαρά

Δεν ξέρω αν πρόλαβε κάποιος να το φτιάξει ή πρέπει να τσεκάρω και με ff που δεν τον εχω αυτη τη στιγμή σε αυτό το pc

 

scr.JPG

Εμένα το δείχνει και τώρα ολόκληρο, αλλά να σημειώσω ότι χρησιμοποιώ την Αγγλική απεικόνιση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.