Jump to content



TheLab.gr Bugs, Προτάσεις, Βελτιώσεις και όλα τα σχετικά


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Γινεται να προστεθουν οι λεξεις " Sci-fi" & "Cyberpunk" στις ετικετες νεου θεματος στην κατηγορια παιχνιδιων ?

Αν εννοείς πάνω από μια ετικέτα, όχι δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο @UltraB.

@Proteas, εκεί βάζεις ότι θέλεις, το drop-down menu είναι ενδεικτικό. Όταν το βάλεις σαν prefix θα το βλέπεις όπως και τα υπόλοιπα τα έτοιμα. 

Πχ, δες, σου έκανα επεξεργασία και σαν prefix όρισα το sci-fi ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αυτο δεν εχουμε βρει ακομα τι φταιει. Ουτε εμεις ουτε το support.  Το περιεργο ειναι οτι φτιαχνει μονο του. Υποθετω χωρις να το εχω τσεκαρει οτι φτιαχνει με την αλλαγη σελιδας στο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αυτο δεν εχουμε βρει ακομα τι φταιει. Ουτε εμεις ουτε το support.  Το περιεργο ειναι οτι φτιαχνει μονο του. Υποθετω χωρις να το εχω τσεκαρει οτι φτιαχνει με την αλλαγη σελιδας στο θεμα.

 

Βασικά θα έλεγα ότι χαλάει μόνο του μιας και έγιναν ποστ κατόπιν της αναβάθμισης και ενώ ήταν οκ για λίγο μετά ξαναχάλασε, όπως πχ το θέμα του GoT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν (με) το black theme, πότε θα κάνει ξαστεριά (πότε, δηλαδή, θα γίνει black και το παράθυρο που εμφανίζεται όταν ο πόντικας βρεθεί πάνω στα avatars);

Πονάνε τα μάτια μου με τόση (και ξαφνική) ασπρίλα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Για όσους έχουν (με) το black theme, πότε θα κάνει ξαστεριά (πότε, δηλαδή, θα γίνει black και το παράθυρο που εμφανίζεται όταν ο πόντικας βρεθεί πάνω στα avatars);

Πονάνε τα μάτια μου με τόση (και ξαφνική) ασπρίλα.

Έτοιμο γκρινιάρη ?

Ότι βλέπετε και θέλει αλλαγή να το αναφέρετε να αλλάζει ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 26/4/2019 at 11:07 ΜΜ, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Βασικά θα έλεγα ότι χαλάει μόνο του μιας και έγιναν ποστ κατόπιν της αναβάθμισης και ενώ ήταν οκ για λίγο μετά ξαναχάλασε, όπως πχ το θέμα του GoT.

 

Επίσης σε όποιο θέμα γίνεται αυτό το κουλό, το Home/End button συμπεριφέρεται σαν Page Up/Page Down.

 

flat,550x550,075,f.u2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.