Jump to content



TheLab.gr Bugs, Προτάσεις, Βελτιώσεις και όλα τα σχετικά


Recommended Posts

έχεις διαλέξει ωραία χρώματα και γραμματοσειρές αρχηγέ, δεν μπορώ ν' αντισταθώ. Αν του 'δινες κι ένα κλικ γκριζογάλαζο στο background της περιοχής ανάγνωσης όλος ο πληθυσμός του wuhan, του Θιβέτ και της  μοντέρνας Ζουαζιλάνδης εδώ θα ερχόταν να διαβάζει. Βάλε τα μαγικά σου χέρια να λύσεις κάθε πρόβλημα, τι σε βασανίζουν εκεί πέρα στην κομμαντατουρ όλη την ώρα ταπατοκ και τάπατοκ. Ασχολήσου λιγάκι με τους καημούς της ανθρωπότητας.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω φταιω που ειναι τσου παπαλάμπραινα συνεχως;

καλημερα λες, τζιφ αυτος

καλησπερα λες, τζιφ αυτος

κολιανδρο λες, τζιφ αυτος

Να μην πω σαν τι πεταγεται

Προκειται περι εθισμου κυριοι!

ΑΡΡΩΣΤΙΑ! covidαρης του κιαρατα

Μαλλον σας κουραζω με το νικ μου ενα στρεμα, ρωτα το μαστορα νασου πει το ονομα μου ?

Λεβεντης η αγορινας η το "πηγουνι του λαου"

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Εγω φταιω που ειναι τσου παπαλάμπραινα συνεχως;

καλημερα λες, τζιφ αυτος

καλησπερα λες, τζιφ αυτος

κολιανδρο λες, τζιφ αυτος

Να μην πω σαν τι πεταγεται

Προκειται περι εθισμου κυριοι!

ΑΡΡΩΣΤΙΑ! covidαρης του κιαρατα

Μαλλον σας κουραζω με το νικ μου ενα στρεμα, ρωτα το μαστορα νασου πει το ονομα μου ?

Λεβεντης η αγορινας η το "πηγουνι του λαου"

 

Με τις καλησπέρες δεν έχουμε τίποτα. Λόγω τιμής ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω διαπιστώσει εδώ και κάτι μήνες ότι αν εξαιρέσεις το Off Topic, γενικά η κίνηση του φόρουμ βαίνει διαρκής μειούμενη. Λίγο κρατιέται το PC gaming, ο @gdp77 προσπαθεί να κρατήσει τις ειδήσεις και το Linux κομμάτι... Ενότητες που άλλοτε είχαν καθημερινή κίνηση, φαίνεται να έχουν σιγήσει για πάντα.

Υπάρχει καμιά σκέψη από την Δκση για το μέλλον;

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Fatal error: Class 'IPS\Theme\Cache\class_forums_front_topics' not found in /var/www/vhosts/thelab.gr/httpdocs/system/Theme/Theme.php(894) : eval()'d code on line 11

 

Με το TheLab theme. Τα άλλα λειτουργούν. Γενικά δεν μπορώ να δω thread. Μου το πετάει μόλις ανοίγω thread. Συμβαίνει και στο PC με Firefox και στο Android με Brave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το έκανε μέχρι πριν λίγο που διάβασα την συμβουλή στην κορυφή  και πήγα και επανέφερα το Default theme και έστρωσαν όλα !  :)  

Τώρα θα δοκιμάσω πάλι σε Dark να δω τι παίζει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.