Jump to content



TheLab.gr Bugs, Προτάσεις, Βελτιώσεις και όλα τα σχετικά


Recommended Posts

Υπάρχουν σε κατηγορίες. Αν θέλει κάποιος να μη σκρολάρει για τα παλιότερα emoticon, απλά πατάει την επιλογή "emoticons" στις κατηγορίες. Επίσης πιο πίσω είχα αναφέρει ότι αξίζει να μάθει κανείς τις συντομεύσεις, γιατί πλέον το σύστημα βγάζει προτεινόμενα emoticon ανάλογα με το τι θα πατήσεις μετά το " : " 

:) 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2018 at 5:01 ΜΜ, το μέλος Proteas έγραψε:

Εμενα οχι, κοιτα το σε μεγαλυτερης διαστασεις φωτο και θα δεις παλι γινετε resize.

KpPJw8F.jpg απο εισαγωγη πολυμεσων

 

https://i.imgur.com/KpPJw8F.jpg απο αντιγραφη της εικονας

 

Κοιτα πως εμφανιζεται στον κειμενογραφο και δες το αποτελεσμα στο ποστ.

anyway γινοταν και δεν γινεται οχι οτι ειναι θεμα μαλλον ειναι και καλυτερα αλλα γνωμη μου

ειναι οτι κατα το resize λιγο μεγαλυτερη να ηταν η εικονα θα ηταν καλυτερα.

Το έφτιαξα, η τουλάχιστον έτσι νομίζω ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ομοίως, ακόμη και σε browser όπου δεν είμαι logged in με αυξημένα δικαιώματα. Αν καταφέρεις να το αναπαράξεις, δες αν είναι σε συγκεκριμένη σελίδα.

 

Ανεάρτητα απ' αυτό, θα πρότεινα να σβήσεις μια δόση cookies & cache του Lab και να ξανασυνδεθείς.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@DJD, @astrolabos etc, τακτικά, από εχτές, λαμβάνω (όχι μόνον εγώ) , 504 gateway time-out nginx, κατά την προσπάθεια εισόδου στο site. Διορθώνεται κάπως; Το κάνει σε τακτικά χρονικά διαστήματα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2018 at 10:54 PM, tommybertsen said:

@DJD, @astrolabos etc, τακτικά, από εχτές, λαμβάνω (όχι μόνον εγώ) , 504 gateway time-out nginx, κατά την προσπάθεια εισόδου στο site. Διορθώνεται κάπως; Το κάνει σε τακτικά χρονικά διαστήματα. 

Ναι τις τελευταίες μέρες το βλέπω και εγώ συχνά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

It's a feature, not a bug. :D

 

Έτσι χωράνε δύο σε συνηθισμένο πλάτος σελίδας, οπότε σώζεται η δομή μερικών παλιότερων reviews. Αλλά δεν είναι κάτι που δεν μπορεί να αλλάξει.

 

Από περιέργεια, βάλτε κάνα λινκ σε μηνύματα που θα τις θέλατε μεγαλύτερες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.