Jump to content



TheLab.gr Bugs, Προτάσεις, Βελτιώσεις και όλα τα σχετικά


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Δεν ξερω, να σου πω την αληθεια....στο λαμπη ξημεροβραδιαζομαι μονο :hehe:

Νομίζω πως είναι θέμα της πλατφόρμας (ή του Firefox) και όχι δικό μας, το ψάχνω όμως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 26 λεπτά, το μέλος beastie έγραψε:

Σημερα εγινε κάποια αναβάθμιση? Ειχα Dark theme και τώρα εχω τυφλωθεί από το πολύ λευκό...
(και δεν μπορώ να δω που αλλαζει πάλι)

Ανανεώνεται, γι αυτό το λόγο δεν είναι προσβάσιμο.

  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Επιτελους! :T:

(me likes it)

Δύο μέρες έμεινε κάτω καλέ, πως κάνετε έτσι; ?

Έχει κάποια πραγματάκια που δε μου κάθονται καλά στο μάτι, έχουν διαφύγει κλπ αλλά θα διορθωθούν και αυτά :)

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Shadow KnighT έγραψε:

Είναι η ιδέα μου ή είναfirefox_2018-12-15_14-03-00.png.a95c2143c585b0e5fb47494cda3723b2.pngι ανάποδα αυτά τα 2? Αν έχει ξανά-αναφερθέι σόρρυ, βαρέθηκα λίγο να ψάξω ?

Μα ο Χρυσόστομος είναι από μόνος του ένα ολόκληρο topic (off topic, αλλά τέλος πάντων)....

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Shadow KnighT said:

Είναι η ιδέα μου ή είναfirefox_2018-12-15_14-03-00.png.a95c2143c585b0e5fb47494cda3723b2.pngι ανάποδα αυτά τα 2? Αν έχει ξανά-αναφερθέι σόρρυ, βαρέθηκα λίγο να ψάξω ?

 

 

 

 

 

 

Σίγουρα έχει αναφερθεί παλιότερα, εάν δεν με απατά η μνήμη μου στα Ελληνικά είναι σωστό...

Έγινε επεξεργασία από minast
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος minast έγραψε:

 

 

 

 

 

 

Σίγουρα έχει αναφερθεί παλιότερα, εάν δεν με απατά η μνήμη μου στα Ελληνικά είναι σωστό...

Δεν σε απατά η μνήμη σου, δεν φαίνεται έτσι στα ελληνικά! 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή είδα ότι αναφερθήκατε στην ταχύτητα, εγώ προσωπικά στο pc δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα αλλά στο κινητό μέσω tapatalk είναι υπερβολικά αργό το site στο αρχικό loading, στο time-line ή στα unread... Επειδή παρακολουθώ πολλά φόρουμ μπορω να πω ότι είναι το μοναδικό που κάνει τόση ώρα πριν φορτώσει όλα τα θέματα.. Περίπου μισό λεπτό θα έλεγα, ίσως και παραπάνω μερικές φορές, σε βαθμό που αν έχω ξαπλώσει το βράδυ για σερφαρισμα πολλές φορές με παίρνει ο ύπνος πριν φορτώσει το site.. [emoji12][emoji24][emoji22][emoji23]

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον να υπαρχει σαν ρυθμιση αλλα δεν το εχω βρει, θα ηθελα όταν μπαινω σε ένα thread να με πηγαινει αυτόματα στο τελευταιο (προσφατο) post, να μην χρειαζεται δηλαδή να παταω last page και μετα scroll down να βρω το last post.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος KTM έγραψε:

Πιθανον να υπαρχει σαν ρυθμιση αλλα δεν το εχω βρει, θα ηθελα όταν μπαινω σε ένα thread να με πηγαινει αυτόματα στο τελευταιο (προσφατο) post, να μην χρειαζεται δηλαδή να παταω last page και μετα scroll down να βρω το last post.

image.png

Υπάρχει από τότε που θυμάμαι την ipb :p 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.