Jump to content



TheLab.gr Bugs, Προτάσεις, Βελτιώσεις και όλα τα σχετικά


Recommended Posts

μάλλον υπάρχει θέμα με "phantom" comments
το βλέπω αυτό σε ff58 (σε δύο διαφορετικούς υπολογιστές) και σε edge
δοκίμασα και σε private mode μήπως είχε κολλήσει κάτι αλλά τα ίδιαimageproxy.php?img=&key=ae3e259fe6d476e4

αυτό είναι το thread απο τις ειδήσεις

imageproxy.php?img=&key=ae3e259fe6d476e4bug.thumb.jpg.8978579fdf1d3c59e44d3fde00e1d85a.jpgimageproxy.php?img=&key=ae3e259fe6d476e4

 

επίσης όταν έκανα drag and drop το screenshot που έβγαλε upload fail (ενώ με το choose files δούλεψε κανονικά). Αν και μπορεί να έκανε κάτι χαζό ο δικός μου υπολογιστή σε αυτό

Έγινε επεξεργασία από shattered
Link to comment
Share on other sites

Εχει λυθεί πλέον απλά την έχει "πατήσει" η συγκεκριμένη είδηση λόγω ενός κολλήματος του συστήματος.

Από την επόμενη όλα θα λειτουργούν σωστά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι όταν μπαίνω από mobile και πατάω σε μία ειδοποίηση, με πάει πάντα κάτω-κάτω και όχι στην ειδοποίηση στην οποία θα έπρεπε. Δηλαδή ακόμη πιο κάτω από το τελευταίο post (όχι όμως τελευταίο αδιάβαστο). 

Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Με chrome από android.

Link to comment
Share on other sites

Πωπωπωσε μισωωω  

 

Μπηκα και απο κινητο η τυχερη!!!

 

@unseen πρεπει να εχει να κανει με το fetch

Μόλις τώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ πάλι όταν μπαίνω από mobile και πατάω σε μία ειδοποίηση, με πάει πάντα κάτω-κάτω και όχι στην ειδοποίηση στην οποία θα έπρεπε. Δηλαδή ακόμη πιο κάτω από το τελευταίο post (όχι όμως τελευταίο αδιάβαστο). 

Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Με chrome από android.

Εσυ εισαι περίεργος ετσι κ αλλιώς. Φαντασου το κινητο σου :hehe:

 

 

 

 

Προσωπικα δεν εχω τετοια θεμα σε chrome αππ κινητο 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή την αλλαγή του status μου (είμαι, πλέον, lab guru), θέλω να προτείνω το εξής (το οποίο εφαρμόζεται και στο overclock.net): ας υπάρχει ένα σύστημα με το οποίο θα δίνονται πόντοι (reputation) σε μέλη που και γνώσεις hardware έχουν και βοήθεια έχουν προσφέρει σε άλλα μέλη του Λάμπη.

Επίσης, καλό θα ήταν το status να μην αλλάζει έτσι εύκολα. Ναι μεν έχω τον τίτλο του lab guru, αλλά μόνο guru δεν με λες. Άσχετο, ναι. Guru, με τίποτα. Ας συνδέεται ο τίτλος με το reputation και τους πόντους κάθε μέλους. 

Άλλο πράγμα το like και άλλο, εντελώς διαφορετικό, το rep.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί, ρε συ, άδικο έχω;

Άσε που πιστεύω ότι τα μέλη του forum ξέρουν ν' αναγνωρίζουν τα παιδιά που έχουν γνώσεις και βοηθούν, ώστε να μην γίνεται κατάχρηση του rep system.

Rep, δίνεις δύσκολα. Like, πιο εύκολα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Με αφορμή την αλλαγή του status μου (είμαι, πλέον, lab guru), θέλω να προτείνω το εξής (το οποίο εφαρμόζεται και στο overclock.net): ας υπάρχει ένα σύστημα με το οποίο θα δίνονται πόντοι (reputation) σε μέλη που και γνώσεις hardware έχουν και βοήθεια έχουν προσφέρει σε άλλα μέλη του Λάμπη.

Σε διπλανο forum ειχε αποτελεσμα εμπειρα μελη που βοηθανε στο hardware section να εχουν χαμηλοτερο reputation απο αλλους που ποσταρουν φωτογραφιες με γατακια, σχολια για το survivor και οτιδηποτε αρεσει σε mod-στελεχος του ΠΑΣΟΚ.

2 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Επίσης, καλό θα ήταν το status να μην αλλάζει έτσι εύκολα. Ναι μεν έχω τον τίτλο του lab guru, αλλά μόνο guru δεν με λες. Άσχετο, ναι. Guru, με τίποτα.

1009926_%CF%82%CF%83%CE%B4.jpg

Ζεις σε μια χωρα οπου αυτος ειναι ειδικος συμβουλος στρατηγικου σχεδιασμου. Guru εισαι, δεν σηκωνω κουβεντα.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ας υπάρχει η επιλογή για like+rep ταυτόχρονα. Νομίζω ότι ο καθένας από εμάς έχει την ικανότητα να κρίνει πότε θα χρησιμοποιήσει το ένα και πότε το άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
3 minutes ago, UltraB said:

Ισχύει. Δεν βρήκα λόγο να είναι στο κέντρο, αν τα θέλετε στο κέντρο τα επαναφέρω.

Στις ειδήσεις πάντως βολεύει το κέντρο, ώστε να ευθυγραμμίζονται με τις εικόνες. Σε απλά posts, δεν έχω άποψη. Αν κάποιος γράψει μισή γραμμή εξήγηση του τι δείχνει το βίντεο που ανέβασε, πιο όμορφο θα είναι το βίντεο στα αριστερά. Από την άλλη με το βίντεο στο κέντρο θα φαίνεται πιο ξεκάθαρα αυτή η μισή γραμμή κειμένου.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν οφείλεται στη μίνι αναβάθμιση του Λάμπη ή στις ενημερώσεις που κάνει αυτήν τη στιγμή το κινητό μου, αλλά όποτε προσπαθώ να χρησιμοποιήσω κάποιο emoticon, με πετάει έξω. Πρέπει να συνδεθώ εκ νέου, αλλά, πάλι, γίνονται τα ίδια. 

Επίσης: σαν πολλά emoji/emoticons/διαβόλια και τριβόλια μαζεύτηκαν. Για να βρω αυτά που θέλω, πρέπει να κάνω scroll down 3-4 δεύτερα. Υπάρχει τρόπος να βάλουμε πρώτα πρώτα αυτά που χρησιμοποιούμε συχνότερα;

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Επίσης: σαν πολλά emoji/emoticons/διαβόλια και τριβόλια μαζεύτηκαν. Για να βρω αυτά που θέλω, πρέπει να κάνω scroll down 3-4 δεύτερα. Υπάρχει τρόπος να βάλουμε πρώτα πρώτα αυτά που χρησιμοποιούμε συχνότερα;

Αυτά που χρησιμοποιείς, μαζεύονται πάνω πάνω. Επίσης είναι κατηγοριοποιημένα. ? 

Ακόμη παρατήρησα πως αν πας να γράψεις 2 γράμματα μετά το : σε κάποιο emoticon, βγαίνει αυτό σαν preview: 

image.png

Βοηθάει κάπως.

 

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Δεν ξέρω αν οφείλεται στη μίνι αναβάθμιση του Λάμπη ή στις ενημερώσεις που κάνει αυτήν τη στιγμή το κινητό μου, αλλά όποτε προσπαθώ να χρησιμοποιήσω κάποιο emoticon, με πετάει έξω. Πρέπει να συνδεθώ εκ νέου, αλλά, πάλι, γίνονται τα ίδια. 

 

Δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο. 

 

πριν 13 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

αν τα θέλετε στο κέντρο τα επαναφέρω.

Θέλουμε. Δεν έχουν γίνει επαναφορά. 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.