Jump to content



αγορα ενος εκτυπωτη


Recommended Posts

πριν 7 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αν με λυπαστε λιγο στοπ :p

 

Να σταματήσουμε, αλλά πρώτα πρέπει ν' απαντηθούν ορισμένα καίρια ερωτήματα.

Είνε ειλικρινεις; Αν δεν είνε, τι γίνεται;

Όταν λέει ότι είνε ειλικρινεις, ποιους εννοεί; Τον εαυτό του; Ως Δημήτρη ή ως Σοφοκλή; Τον εαυτό του και την κοπέλα του; Ο εκτυπωτής είνε καλός; Θα έχει μελάνι; Θα βγάζει μπρος πίσω φωτοτυπίες; Ε; Ε; Ε;:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

DEADLAZARUS  εγω  ρωτησα    αν  υπαρχουν  πολυμηχανηματα  inject..  περα  απο  αυτο σε  πια πραγματα  θελεις να  σου απαντησω?

μπορεις να  μου προτεινεις  καπια  πολυμηχανηματα  inject? σε   παρακαλω παρα  πολυ

 

βρηκα  αυτο   Brother MFC-J6530DW     αλλα δεν  γνωριζω αν εινε  καλο?

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά. Ο Αλαχού ακμπάρ να μας έχει καλά να μοιράζουμε BAN και λοιπά και λοιπά, Σοφοκλή,Δημήτρη,Βασίλη,Κώστα,Ιουστινιανέ, Αναξίμανδρε, Μοχάμεντ και με όποιο άλλο όνομα κυκλοφορείς στην πιάτσα. Θα μοιράσω και έναν εκτυπωτή των 5.000€ σύντομα, αν θες να τον πάρεις γράψε εδώ τι θες να κάνει. Δηλαδή πως θες να εκτυπώνει. 

Από μπροστά, από πίσω, από το πλάι, και αν θες να σου τηγανίζει και πατάτες. Το να κάνει καφέ, είναι ξεπερασμένο πλέον.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

χροννια σου   πολλα  tommy και το νεο  ετος οτι καλυτερο  για σενα

Ακουσε να δεις τομι..  εγω και  η κοπελα  μου θελουμε ενα πολυμηχανηματα  inject  ,,πιο  πολυ για την  κοπελα  μου τον  θελω.  επειδη  η δουλεια τις εινε  τετοια  που  συνεχεια  εκτυπωνει  παρα  πολλες σελιδες στο πανεπιστημιο. περα απο αυτο ασχολειτε με  φωτοσχεδιαστικα προγραμματα κειμενα και φωτογραφιες.. εμεις  θελουμε ενα    , πολυμηχανηματα  inject ..μεχρι  600 ευρω  μπορουμε να διαθεσουμε/./ περα απο την   πλακα  μπορεις εσυ και τα παιδια  να μας προτεινετυε  καπια πολυμηχανηματα>?? περα απο αυτο το ονομου εινε  δημητρης  και απο εδω και περα  θα ειμε διαφορετικος

δεν προκειτε  ουτε να  κανω λαθοι εδω μεσα και θα ειμε  σωστος .. ζηταω  συγνωμη   για παρα  πολλα πραγματα  και σε σενα αλλα και σε ολο τον κοσμο εδω μεσα..

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, απλά αν είσαι πολλαπλή προσωπικότητα, πρέπει να αποφασίσεις με ποιο όνομα θα κυκλοφορείς στην πιάτσα. Δεν γίνεται να είσαι και Σοφοκλής, και Δημήτρης, και Βασίλης, και Μοχάμεντ, και Πόντιος Πιλάτος ας πούμε. Δύσκολο είναι αυτό. Για όλους.

Σκέψου και εμάς τους καημένους που προσπαθούμε να τηρούμε τους όρους χρήσης 

(hint: - 

Κάθε μέλος του TheLab.gr έχει το δικαίωμα να διατηρεί έναν μόνο λογαριασμό πρόσβασης. Στην περίπτωση που επιβεβαιωθεί παράβαση θα απαγορευτεί η είσόδος σε όλα τα usernames του παραβάτη χρήστη. )

^^ Αυτό σε περίπτωση που έχεις οποιαδήποτε απορία.

 

Να σκεφτώ πόσους λογαριασμούς πρόσβασης έχεις;;;  Δεν θυμάσαι ούτε εσύ βασικά.

 

Επειδή είναι μέρες που είναι , σε αφήνω να "αλωνίσεις". Μη το παρακάνεις όμως, γιατί , ξέρεις την κατάληξη.

Ευχαριστώ

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

θα  εχω  αυτον τον  λογαριασμο  tommy. απλα  μπορεις σε παρακαλω να πεις και στα αλλα τα παιδια να με  βοηθησουνε σχετικα με το  πολυμηχανηματα  inject ? και παλι σε ευχαριστω  που με  δεκτηκες και απο εδω και περα  θα  ειμε  σωστος σε ολα..  τομμι. και θελω να παραμεινω εδω μεσα.

 

 

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσουν τα παιδιά να απαντήσουν επί του θέματος, απλά όταν λαμβάνεις μία απάντηση, θα παρακαλούσα από μεριάς μου να μην την επαναλαμβάνεις 10 φορές. Είναι λες και ρωτάει ΚΑΙ ο Δημήτρης ΚΑΙ ο Βασίλης ΚΑΙ ο μοχάμντ, ΚΑΙ ο reptile και αυτό, ΔΕΝ είναι όμορφο. 

Αν σε κάτι που ρωτάς, κάποιος έχει απαντήσει, δεν χρειάζεται να στο επιβεβαιώσουν 50 άτομα ακόμη.

 

Αυτό ως προς το "σωστός σε όλα". 

 

Όλοι έχουμε απορίες, αλλά δεν ρωτάμε 50 φορές το ίδιο πράγμα. Επίσης και εγώ αγόρασα κάλτσες από την Λαϊκή, αλλά δεν άνοιξα θέμα για το αν μυρίζουν τα παπούτσια μου φορώντας τες ας πούμε. 

Αυτά.

  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις πως δεν είναι υποχρεωμένοι πάντως :) Εάν και εφόσον γνωρίζει κάποιος θα απαντήσει , αλλά δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει πλήρη περιγραφή. Θα πει για όσα γνωρίζει. Αυτά τα ολίγα. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.