Jump to content


[ AMD RyZen+ 12nm & X470 motherboards ] τον Απρίλιο


idonthave

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ea2qf7t.png.7037beed864e6b5ba93d6084ec55

 

Όσο πούλησε η intel πούλησαν μόνο ο 2600 και ο 2600X ..... στον μήνα που παρουσιάστηκε η νέα σειρα της Intel.

Επίσης οι πωλήσεις έχουν ανέβει πάρα πολύ. Από τον Σεπτέμβρη είναι 70% πάνω .... άρα το δείγμα είναι και μεγαλύτερο = ποιοτικότερο αποτέλεσμα.

Έγινε επεξεργασία από adpanos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδή το θέμα δεν το έχω παρακολουθήσει, υπάρχει καμία φήμη, πληροφορία η δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο για το ποτε κυκλοφορανε τα επόμενα τσιπιγιου; Η τρίτη γενιά δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Επειδή το θέμα δεν το έχω παρακολουθήσει, υπάρχει καμία φήμη, πληροφορία η δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο για το ποτε κυκλοφορανε τα επόμενα τσιπιγιου; Η τρίτη γενιά δηλαδή...

πέρασε μια βόλτα από δω :bleh: → X570 chipset and Ryzen 3000 with PCIe 4.0 launch at Computex 2019

 

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα εξαμηνακι σα να λέμε;;; Προλαβαίνω και να προγραμματίσω το έξοδο δηλαδή ε; Τζιτζι μας έκατσε! Ελπίζω να δώσει πόνο και τώρα η amd γιατί για ιντελ δεν πολυψηνομαι πάλι! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
πριν 10 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

https://www.techpowerup.com/254634/msi-betrays-amds-socket-am4-longevity-promise-no-zen2-for-300-series

 

Ντροπή στην msi, εάν ισχύει το άρθρο.

 

Ναι..μόνο γι αυτό ντροπή.. όχι ότι το service τους είναι για τα μπάζα επίσης. 

Για μένα έχει φάει μαύρο μετά την 3μηνη ταλαιπωρία με την motherboard μου και το εκπληκτικά ανύπαρκτο QC.

Για την λεκτική ασάφεια στους όρους εγγύησης δε... μαύρο 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

https://www.techpowerup.com/254634/msi-betrays-amds-socket-am4-longevity-promise-no-zen2-for-300-series

 

Ντροπή στην msi, εάν ισχύει το άρθρο.

Αφού η σειρά 3 είναι για τα μπάζα !! γυφτιά !!!!  

 

Έγινε επεξεργασία από vasi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.