Jump to content



Assetto Corsa Competizione


liakjim

Recommended Posts

Καλά δεν μας υποχρεώνει κανείς να αγοράσουμε τώρα. Μπορούμε κάλλιστα να περιμένουμε το τελικό release με τα reviews και αγοράζουμε τότε.
Γενικότερα προτείνεται να μην προβαίνουμε σε pre-orders / early. Εκτός κι αν είσαι προσωπικά πεπεισμένος για το αποτέλεσμα, βάση του ιστορικού της εκάστοτε εταιρίας. Τότε μπορείς να ρισκάρεις με σχετική ασφάλεια.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι δε σε υποχρεωνει κανενας. Εξαλλου τα 25Ε δεν ειανι τεραστιο ποσο. Σε μια ταβερνα πας και δινεις 20αρικο για πλακα.
Μπορεις να εχεις ολο το παιχνιδι απο τους πρωτους με 25Ε. Για αυτους που ειναι σιγουροι οτι θα το παρουν το παιχνιδι, τα σκανε τωρα και βγαινουν κερδισμενοι.
 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εννοειται οτι θα το τιμησω το παιχνιδι(οπως κ το πρωτο AC) απο τα σπαργανα

 

Με βαση αυτων που εχω δει κ ζησει απο το πρωτο, δεν νομιζω να μην αξιζει...κ πατατα να βγει, δεν γ@μιεται, ενα 25ρι δεν θα το κλαψω :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αδικως μιλαμε για refund κτλ...Ενα παιχνιδι που εχει βαση το πολυ καλο AC δυσκολα θα με απογοητευσει... :)

 

Απλα λυπαμαι τον @sstav :hehe::hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

δλδ με 25Ε αγοραζουμε το παιχνιδι ; Η θα μας ζητησουν κιαλλα οταν θα βγει το release date? 
 

Εννοείται, έτσι είναι όλα τα early access .

 

Τέσπα και η επίσημη επιβεβαιώση.

 

21419af84b5a71853c77cf23c1c34e21.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

χαχα..θα σας τρελάνω με σειρά μου με το bf5...είτε καλό είτε κακό, θα διοργανώνω κάθε ΠΣΚ events.. νέο θέμα και πάρε και δώσε και δείξε...μου πήρε το kill ο τάδε , μου την εχωσε ο δείνα...θα τον σενιάρω την επόμενη φορά κτλ κτλ...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, πιο πιθανο ειναι μεχρι να φτιαξουν το παιχνιδι να  τρολαρω στα θεματα που θα ριχνετε μπινελικια στην ΕΑ....και το χειροτερο; Ταυτοχρονα τα νεα θεματα στο AC θα δινουν κ θα παιρνουν :coax::hehe:

 

@sstav

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

χαχα..θα σας τρελάνω με σειρά μου με το bf5...είτε καλό είτε κακό, θα διοργανώνω κάθε ΠΣΚ events.. νέο θέμα και πάρε και δώσε και δείξε...μου πήρε το kill ο τάδε , μου την εχωσε ο δείνα...θα τον σενιάρω την επόμενη φορά κτλ κτλ...

Που να μπει και το ελληνικό map! ? 

 

 

 

 

Assetto Corsa Competizione - Another great journey is about to begin!

https://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/assetto-corsa-competizione-another-great-journey-is-about-to-begin.50723/

Έγινε επεξεργασία από jumaru99
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σωστο multiplayer με μαλλον οχι ολα τα αυτοκινητα και πιστες,παμε για νεο ετος.

Hotlapping και αγωνες με AI δεν χαραμιζω ουτε δευτ.πλεον,μονο αγωνες σωστα στημενοι.

new yearCapture.PNG

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.