Jump to content



Call of Duty: Black Ops 4


Proteas

Recommended Posts

πριν 29 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ανθρωποι που χτιζουν σκαλες και κτιρια και εκει που εισαι να τον σκοτωσεις οχυρωνεται απο το πουθενα. Γραφικα απο παραμυρακια κτλ... Τι αλλο κακο να εχει?

Μα.........το παίζει ο κόσμος αφού.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

 

Συμφωνω με τον Protea.

Άλλο πραγμα το "δεν μου αρεσει αυτό το παιχνιδι γιαυτο και γιαυτο τον λογο", σεβαστη η αποψη ολων, και άλλο πραγμα η κριτικη με σκοπο να μειωσουμε καποιον που το παιζει λεγοντας "είναι παιδακι" δηλαδή ανωριμος η οποιος άλλος χαρακτηρισμος.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω ξαναπαιξει COD multiplayer, αλλα το θεμα αρχισα να το παρακολουθω οταν ειδα το multi βιντεο και τα gadgets. Μου αρεσει οταν παιζω  να χρησιμοποιω το μυαλο μου(και τα gadgets)  και οχι απλα τα τρεχω και να πυροβολαω.... δεν ειμαι κανα παιδακι...

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος black66.gr έγραψε:

Σαπίλα και futuristic σκατούλες.

Παιδάκια ως επί το πλείστον θα το παίζουν περισσότερο, που έλκονται και από τη παλέτα χρωμάτων του παιχνιδιού έτσι που είναι πιο χρωματιστά όλα.

Το κάνανε και όσο το δυνατόν πιο πολύχρωμο γινόταν μπας και αρπάξουν και κανένα από το fortnite. 

Πάω να φέρω τα μπιμπερό με το γάλα! :lol:

 

πριν 19 λεπτά, το μέλος KTM έγραψε:

 

Συμφωνω με τον Protea.

Άλλο πραγμα το "δεν μου αρεσει αυτό το παιχνιδι γιαυτο και γιαυτο τον λογο", σεβαστη η αποψη ολων, και άλλο πραγμα η κριτικη με σκοπο να μειωσουμε καποιον που το παιζει λεγοντας "είναι παιδακι" δηλαδή ανωριμος η οποιος άλλος χαρακτηρισμος.

 

 

Με συγχωρείς αλλά δεν διάβασες καλά αυτά που έγραψα. Γράφω σε ποιο κοινό απευθύνεται το παιχνίδι, και εξηγώ τους λόγους και όχι ότι όποιος το παίζει είναι παιδάκι. ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ. Άλλωστε και εγώ που δεν είμαι παιδάκι πολλές φορές παίζω Bubble Bobble :D.  

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος black66.gr έγραψε:

 

 

Με συγχωρείς αλλά δεν διάβασες καλά αυτά που έγραψα. Γράφω σε ποιο κοινό απευθύνεται το παιχνίδι, και εξηγώ τους λόγους και όχι ότι όποιος το παίζει είναι παιδάκι. ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ. Άλλωστε και εγώ που δεν είμαι παιδάκι πολλές φορές παίζω Bubble Bobble :D.  

Προφανως και δεν ειχες κακη προθεση ουτε εσυ ουτε ο Μαριος.

Απλα εγω διαβαζοντας το post σας, σκεφτηκα και αυτόν που του αρεσει το game και το ευχαριστιεται και μπηκε να διαβασει το thread και βλεπει 2 τυπους να τον "κραζουν" εμμεσα.

Νομιζω με καταλαβαίνεις τι εννοω.

Επειδη είναι forum και δεν ειμαστε σε ένα δωματιο 5 φιλαράκια που λενε ότι ναναι και δεν παρεξηγούνται.

Anyway, just my 5 cent. :)

Έγινε επεξεργασία από KTM
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικα για μενα δεν ηταν ποτε παραγοντας για να παιξω ενα παιχνιδι, παιδικα η οχι το gameplay και η εμπειρια ειναι αυτο που μετραει στο τελος.

Αν και οπαδος και γω του WW2/Wild West δεν θα πω οχι σε ενα καλο futuristic παιχνιδι, αυτο που μου κεντρισε το ενδιαφερον σε αυτο το παιχνιδι ειναι.

 

Το μεγεθος που θα εχει ο χαρτης στο BR mode (1500 Nuketown μαζι αν και δεν ειμαι οπαδος του mode) ειναι πρωτακουστο για call of duty

τετοιας κλιμακας χαρτης. Και o xαρτης "ΙΧ" αρχαια Ρωμη με melee focused οπλα, θελω να δω τα  mechanics / physics στην IW engine.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω μια ζωη αποτομος ημουν με αυτα που δεν μου αρεσαν ειναι η αληθεια. Δεν εχω κατι προσωπικο με αυτους που τους αρεσουν αυτα που δεν μου αρεσουν εμενα απλα τους κραζω :p

 

ΥΓ Συμπερασμα ειμαι περιεργος τυπος...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο προσπαθουν να ικανοποιησουν τους παντες και δεν μιλαω μονο για το COD.

Εχεις ενα παιχνιδι που εχει εναν Α χαρακτηρα, γιατι ντε και καλα προσπαθεις να βαλεις μεσα πραγματα και να το κανεις εναν αχταρμα.

Αν θες να φτιαξεις BR φτιαξε ενα αλλο παιχνιδι δωσε βαση σε αυτο καντο σωστα και κλεισε το σπιτι του καθε αμπαλου developer. (βλεπε PUBG)

 

Γιατι πρεπει ντε και καλα να μπει στο COD η στο BFV ως mode που και αθλιο θα ειναι και δεν θα το παιξει και κανεις.

Ας μην βγει COD για 2 χρονια και ας φτιαξουν ενα BR game απο το 0 οπως πρεπει. Περισσοτερο θα πουλησει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Έπαιξα λίγο χθες και σήμερα.

Μπορώ να πω οτι είναι αρκετά καλό και αποδεικνύει οτι το br μπορεί να γίνει αρκετά διασκεδαστικό και εντυπωσιακό όταν υλοποιείται από σοβαρή εταιρία και δεν υπάρχουν τα προβλήματα του pubg για παράδειγμα.

Αν το έβγαζαν ξεχωριστά σαν f2p, χωρίς p2w στοιχεία προφανώς, θα είχε εξαφανίσει το pubg σε μια μέρα το οποίο πέφτει σταθερά κάθε μήνα.

Έγινε επεξεργασία από rip_noob
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.