Jump to content


Call of Duty: Black Ops 4


Proteas

Recommended Posts

Και μένα μέσα για το 2 (όχι το blackops...το Division)...σκέπτομαι να το πάρω από αγγελία από πρόμο με αγορά κάρτας (παραδίπλα δίνουν ένα 20αρικό 2 στα 3 παιχνίδια Resident Evil 2, Devil May Cry 5, Tom Clancy’s The Division 2)

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος kyr.. έγραψε:

εισαι ο πρωτος και καλυτερος ?

Εχω μετανιωσει που χαθηκα για κανα μηνα μετα το release. Εχασα πολυ εδαφος και δεν μπορουσα με τπτ αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tο πήρα και εγώ παιδιά γιατί βαρέθηκα το battlefield 1 . Τρομερά γραφικά , τα καλύτερα που έχω δει σε παιχνίδι μέχρι σήμερα. Είναι πιο αργό σε σχέση με το τρια . Γενικά μου άρεσε. Θα το παίζω μάλλον για κανένα χρονάκι . Υπάρχει κανένα τρικ για να γλυτώνουμε το χρόνο κατεβάσματος και ιντσταλ όπως υπάρχει στο όριτζιν ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

κι εμενα τα ιδια.κατι, κατι μου κατεβασε χθες και τωρα δε μπορω να παιξω μονο team deathmatch. αναγκαστικά παιζω και kill confirmed (core>>deathmatch moshpit)

https://community.treyarch.com/t5/Call-of-Duty-Black-Ops-4-PC/Bring-back-Team-deathmatch/td-p/11045717

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 28/2/2019 at 1:56 ΜΜ, το μέλος partsa έγραψε:

κι εμενα τα ιδια.κατι, κατι μου κατεβασε χθες και τωρα δε μπορω να παιξω μονο team deathmatch. αναγκαστικά παιζω και kill confirmed (core>>deathmatch moshpit)

https://community.treyarch.com/t5/Call-of-Duty-Black-Ops-4-PC/Bring-back-Team-deathmatch/td-p/11045717

 

επανέφεραν το team deathmatch σε ξεχωριστό ταμπ . Μετά το πατς. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

γεια σας παιδιά .Από απορία ,το παιχνίδι τα διαγράφει τα παλιά τα patches και τα αρχεία που δεν χρειάζεται ?σε εμένα έχει φτάσει 140 γίγα . Δεν θυμάμαι εάν την προηγούμενη φορά ήταν 120 γίγα το μέγεθος του φακέλου . Σε κάποια φόρουμς στο νετ λένε να το κάνεις unistall και πάλι install για να έχει νορμάλ μέγεθος . Σε εσάς τι κάνει ? Εγώ το έχω από το μάιο εγκατεστημένο . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.