Jump to content



[ΟΜΑΔΙΚΗ] Xiaomi Redmi Note 5 (pro) Global Edition


Recommended Posts

Παιδιά δεν ξέχασα κανένας σας, απλά σήμερα είχα πολύ δουλειά μόλις τελείωσα και ξέκλεψα λίγα λεπτά ίσα ίσα για να γράψω το μήνυμα πριν πάω για ύπνο.

 

Συγγνώμη για την καθυστέρηση! Αύριο έχω ένα ταξίδι 9ωρο αν μπορέσω σε καμία στάση να ασχοληθώ θα γράψω την τελική τιμή πόσο βγαίνει για τον καθένα μας :)

 

Λογικά η αποστολή θα γίνει ξεχωριστά στον καθένα μας, αφού θα επιλέξουμε και Priority direct mail οπότε θα χρειαστώ και τα στοιχεία σας γραμμένα στα Αγγλικά μόλις το κλείσουμε και μαζέψουμε τα λεφτά.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνεται χαμός με το συγκεκριμένο κινητό. Απότι διάβασα η Xiaomi ανοίγει νέα εργοστάσια για να ανταπεξέλθει στην ζήτηση.

https://www.androidcentral.com/xiaomi-setting-three-new-smartphone-factories-india-meet-demand

 
Αφού το gearbest λέει 17 Μάη υπολογίζουμε πάνω κάτω το ίδιο και από Banggood?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους
να υποθέσω λόγω της νέκρας του θέματος απλά το παρατάμε?

 

η αλήθεια είναι ότι και το 6x μοιάζει ενδιαφέρον (ή πιο σωστά αν το 6x=mi a2 ειναι αυτό που με νοιάζει) αλλά,

1) τι camera bump ειναι αυτό ρε xiaomi
2) no headphone jack = no party

3) δεν καίγομαι για την καλύτερη κάμερα, κάτι απλά decent θέλω

4) έχω μια samsung microsd 64gb

 

Έγινε επεξεργασία από shattered
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.