Jump to content


Recommended Posts

Ποιες ειναι καλές μάρκες για καθίσματα; Εχω ακόμα το αυγό αλλα λογικά θα πρέπει να το αλλάξω σε λιγους μηνες. Εχω ενα hauck που ηταν μαζι με το κάροτσι δεν ειμαι απολυτα ικανοποιημένος αλλα οκ. Δε γνωρίζω αν ειναι όλα έτσι. Παντως αυτα που γυριζουν πρεπει να ειναι βολικά. Ειναι 74cm 8 μηνων.

Link to comment
Share on other sites

Εάν ταιριάζει στο αυτοκίνητό σου το παρακάτω είναι εξαιρετική επιλογή και σε πολύ καλή τιμή

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Cybex-Sirona-S-i-Size-Forward-Rear-Facing-ISOFIX-Newborn-Baby-Child-Car-Seat/183397164188?hash=item2ab352a49c:m:m233rwOKKy4Mubea8vOxfHA

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Parhs έγραψε:

Ποιες ειναι καλές μάρκες για καθίσματα; Εχω ακόμα το αυγό αλλα λογικά θα πρέπει να το αλλάξω σε λιγους μηνες. Εχω ενα hauck που ηταν μαζι με το κάροτσι δεν ειμαι απολυτα ικανοποιημένος αλλα οκ. Δε γνωρίζω αν ειναι όλα έτσι. Παντως αυτα που γυριζουν πρεπει να ειναι βολικά. Ειναι 74cm 8 μηνων.

Έτι κι αλλιώς μετά το αυγό, το οποίο βολεύει γιατί από το αμάξι μπαίνει στο καρότσι κατευθείαν, πρέπει να πας σε ανεξάρτητο κάθισμα. Όπως έμαθα κι εγώ ψάχνοντας μπορείς να βρεις μία λίστα αξιολόγησης εδώ. Βολικά αυτά που γυρίζουν σίγουρα, αλλά όχι ότι δε μπορείς να κάνεις δουλειά και χωρίς να γυρίζει απλά θα ζορίζεις λίγο περισσότερο τη μέση σου. Πάντα για 5θυρο αυτοκίνητο βέβαια, δε μπορώ να φανταστώ τι κάνει κάποιος σε 3θυρο :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
πριν 7 λεπτά, το μέλος Deus έγραψε:

Χθες μάθαμε ότι ο Aγιος Βασίλης μας φέρνει δίδυμα!

 

Πολύ όμορφο δώρο Χριστουγέννων.. με το καλό να έρθουν, οπλιστείτε με υπομονή και  όλα καλά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Deus said:

Καλή χρονιά και ευτυχισμένο το νέο έτος!
Είδα το τίτλο του θέματος και μπήκα να διαβάσω για να αρχίσω να μπαίνω στο κλίμα

Χθες μάθαμε ότι ο Aγιος Βασίλης μας φέρνει δίδυμα!

 

Με το καλό. Είναι τα πρώτα σας ή έχετε κι άλλο παιδάκι;

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Spirosssss said:

28 Δεκέμβρη ο 5ος της παρέας. 3 αγοράκια πλέον στο σπίτι :)f17a7fda026ec172705e2397e2a7f1ff.jpg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 

Μηπως λεω μηπως να μην βγαζετε φωτογραφιες των παιδιων στο ιντερνετ? Τοσοι ανωμαλοι υπαρχουν παντου. Να σας ζησει εννοειται αλλα προσωπο εγω του παιδιου μου ουτε ζωγραφιστο δεν θα εβαζα σε φόρουμ η οπουδηποτε αλλου.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μηπως λεω μηπως να μην βγαζετε φωτογραφιες των παιδιων στο ιντερνετ? Τοσοι ανωμαλοι υπαρχουν παντου. Να σας ζησει εννοειται αλλα προσωπο εγω του παιδιου μου ουτε ζωγραφιστο δεν θα εβαζα σε φόρουμ η οπουδηποτε αλλου.
Ευχαριστώ! :) Σεβαστή η άποψη προφανώς - την έχω ακούσει από πολλούς και δει να εφαρμόζεται με λουλουδάκια και καρδούλες στα προσωπάκια τους - αλλά δεν την ενστερνίζομαι. Μπορούμε να το συζητήσουμε σε άλλο θέμα.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εμείς το πήραμε απόφαση (η γυναίκα μου δηλαδή) και κόψαμε τον θηλασμό.

Είχε πνευμονία και της είπα ''μέχρι εδώ, ευκαιρία να σταματήσεις, άσε τη μικρή, θα την αναλάβω εγώ''.

Ε, μεσημέρι και βράδυ κοιμόμαστε μαζί και κοιμάται σερί η κορούλα μου.

Ακόμη ζητάει μια γουλίτσα γάλα, αλλά είμαστε σε καλό δρόμο.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

μία της έφτιαξες το πρόβλημα στο κινητό, δύο τώρα αυτό, δεν θέλω να σκέφτομαι πού το πας και τι την περιμένει. Supercomputer; 3990; EPYC; Αγοράζεις τον Παναθηναϊκό;

 

8 hours ago, GriGaS said:

Έχω άλλους 6 μήνες στοκ

time flies

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος salde έγραψε:

μία της έφτιαξες το πρόβλημα στο κινητό, δύο τώρα αυτό, δεν θέλω να σκέφτομαι πού το πας και τι την περιμένει. Supercomputer; 3990; EPYC; Αγοράζεις τον Παναθηναϊκό;

 

time flies

Το τελευταίο.

Μόλις πουλήσει ο κυρ-Γιάννης?.

Αν και η σύζυγος είναι Ολυμπιακός.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.