Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

πριν 24 λεπτά, το μέλος wargasm έγραψε:

1795292513_2018-06-10(2).thumb.png.f7c436d36562f43eab0ef02ee0bf6f56.png


Τι φαση ρε παιδια???
Δεν εκανα καν λογαριασμο εκει, σαν guest το αγορασα.

Νομιζα θα μου δωσει κωδικο και θα το περναγα στο origin.

 

 

Το κλειδί θα σου έρθει στο mail την ημέρα που θα γίνει το release. 

Έγινε επεξεργασία από Dr_Nikiforos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-Το BF3, το είχα λιώσει επειδή είχα παρέα πάντα. 700+ ώρες σε semi pro aggressive επίπεδο 

-BF4, με τον κολλητό μόνο, το βαρέθηκε στον 1ο μήνα, κατέληξα μόνος με κοντά 300 (293H) και το παράτησα. 

-Το 1 ένα ενώ ήμουν hyped δεν είχα παρέα + stuttering με 2600Κ, 8GB ram , gtx 1070 στα trials + δεν πρόλαβα την 35αρα στη τιμή πριν το λανσάρισμα 

Μετά τη ΣΑΠΙΛΑ reveal μαρεσαν αυτά που είδα.

οποτε...

Ψάχνω 16GB για αρχή κ πιθανόν pre order οσο παραμένει κάτω από 40 ευρω, καθώς φαίνεται οριακα καλύτερο το BfV από το 1 στα δικά μου μάτια κι αφού λέτε ότι παίζετε κ παρέα ίσως παίζουμε μαζί.

 

Ελπίζω να παίξει και να μη θέλει 6πυρηνο καθώς αρχές του 19 θα αναβαθμίσω.....

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος Dr_Nikiforos έγραψε:

Για 37€ ένα game που όσο και χάλια να είναι, έχει να προσφέρει με content 200+ ώρες στην παρέα τα αξίζει. Γιατί κάποιος να περιμένει 6 μήνες 1 χρόνο για βγάλουν 10 patch όπου κανένα δεν θα είναι major ενώ άνετα θα παίζει το παιχνιδάκι day 1 ή λίγο παρακάτω? Για το preorder οκ.  Η ea κοιτάει μόνο το κέρδος και ποτέ το community, αλλά πλέον με τους κονσολάδες  (αυτοί που δίνουν 60€ για 15 ώρες game) να είναι οι πλειοψηφία του franchise, είναι λίγο αστείο να λέμε περίμενε patches! Αυτά για όσους όντως παίζουν games. Oι υπόλοιποι που περιμένουν τα humbles για να παίξουν τα games που ήθελαν πριν 5 χρόνια οκ. Άλλη κατηγορία. Στις 9 το βράδυ θα φανεί αν αξίζει για τα γούστα κάποιου ή όχι. Αν είναι καλό η τιμή θα πάρει τα πάνω της. 

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω καθέτως και οριζοντίως.

Παίζοντας single player games, εχω την ευχέρεια να περιμένω και 30 patches αν χρειαστεί, όπως και την ανάλογη πτώση τιμής. Για τα μόνα που θα πλήρωνα full price, θα ήταν τα witcher 3+grand theft auto. Γιατί με σέβονται ως gamer και προσφέρουν ένα πλήρες πακέτο.

Online ξανάπιασα τον τελευταίο καιρό (bf1).

Λέω ν' ακολουθήσω την ίδια λογική. Και όχι, δεν θ' αποφασίσω την αγορά του bf v υπολογίζοντας τις ώρες που θα παίξω. Τι να τις κάνω αυτές αν είναι να βγάλω το χτικιό με τις σφαίρες που ''δεν πάνε'', τα ηλίθια suppression και τους cheaters που τιμωρούνται μετά από 10 χρόνια.

Ο μόνος λόγος για να κάνω preorder, είναι αυτός της παρέας. Μακάρι το παιχνίδι να είναι εξαιρετικό και ρεαλιστικό ως προς το gameplay. Αυτά ενδιαφέρουν και όχι αν θα κάνω τον στρατιώτη μου υβρίδιο Κωτσέτσου-Τσακ Νόρις.

πριν 21 λεπτά, το μέλος black66.gr έγραψε:

 

Δηλαδή τον 7700k πρέπει να τον πετάξω;;;;;; ???

Χάρισέ τον. Αστειεύομαι φυσικά.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο υπαρχουν και οι ανωμαλοι σαν εμενα που ενω εχω απιστευτο rage οταν δεν πανω οι σφαιρες κτλ και με το suppression, παιζω ακομα πιο πολυ. Κριμα που δεν εχω το βιντεακι που βαραω τοσο πολυ το γραφειο που σηκωθηκε η οθονη λιγο στον αερα...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού το V μοιάζει με το BC2 δεν βγάζουν και το prone λέω εγώ μπας και σταματήσουν τα καμπέρια με την κοιλιά σβάρνα; Έχω βαρεθεί να βλέπω νουμπάδες να είναι ξάπλα σε όλον τον χάρτη και κυρίως support με tele . Αυτοί αν σηκωθούν όρθιοι θα χαθούν και δεν θα ξέρουν σε ποιο game παίζουν. Μόνο ξάπλα καταλαβαίνουν ότι παίζουν BF. 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω χτες στο 1 πρεπει να σκοτωσα εναν τυπο πανω απο 12 φορες, ΟΛΕΣ ξαπλα με machinegun. He never saw it coming...Μιλαμε οι τυποι ειναι για εμετους.

Ξαπλώνουν σε μια γωνία ρε πούτη μου και με unlimited ammo και τηλεσκόπιο στο πολυβόλο και θερίζουν σε όλο τον χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, black66.gr said:

Ξαπλώνουν σε μια γωνία ρε πούτη μου και με unlimited ammo και τηλεσκόπιο στο πολυβόλο και θερίζουν σε όλο τον χάρτη.

Η μαλλον ετσι νομιζουν γιατι ο συγκεκριμενος δεν με εβλεπε ποτε και απλα πεθαινε...Και το squad μου πρεπει να τον ειχε θερισει τον συγκεκριμενο γιατι λεγανε οτι παντα ειναι στο πατωμα...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος icy20 έγραψε:

Η μαλλον ετσι νομιζουν γιατι ο συγκεκριμενος δεν με εβλεπε ποτε και απλα πεθαινε...Και το squad μου πρεπει να τον ειχε θερισει τον συγκεκριμενο γιατι λεγανε οτι παντα ειναι στο πατωμα...

Εεεε αυτός ήταν μάλλον ο αρχιλαλάκας......

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lazy Dog said:

Κανονικα με καθε BF θα επρεπε να δινουν κ δωρεαν αλλαγη στα 2 πρωτα mice ?

Στην περιπτωση μου (εχω σπασει mouse στο diablo3), θα βολευε αλλαγη γραφειου και οτι ειναι πανω που παιζει να χαλασουν απο το οτι σηκωνονται στον αερα...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τους noobαδες να διασκεδασουν, δεν ειναι προβλημα, θα τον φαει ο sniper της squad, o medic κανει revive και συνεχιζουμε. Ισα ισα μαθαινουμε να ελεγχουμε το περιβαλον και να καλυπτομαστε. Τωρα αν ειναι στην ομαδα μας... ευχομαστε ξερει να σποταρει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει bullet drop μην τον ακους. Απλα τα οπλα που τα στηνεις με διποδο κατω ειναι λες και σχεδον δεν εχουν bullet drop. Aυτο ποτε δεν το καταλαβα γιατι συμβαινει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.