Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Πηραμε το κλειδακι. Θα δουμε το βραδυ... Ελπιζω να μπορεσω να το κανω και ενα stream...

Πως και απο που πηρες το κλειδι ;

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει απο τις 6 η ωρα. Ηταν κανεις ξυπνιος τετοια ωρα? Ρωτησα πριν ωρα να μου ξαναστειλουν το λινκ να το ποσταρω αλλα με ενημερωσαν οτι ειχε ηδη ληξει. Μαλλον το προλαβα στο τελος του. Ηταν για Αμερικη νομιζω. Ελπιζω να δουλευει το key...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μπηκα σε ενα conquest και ενα operations. Στο conquest την ηπια πατοκορφα. Μιλαμε για 15-24 φαση. Δεν εχω καταλαβει τι παιζει με σποταρισματα κτλ. Καποιες φορες σαν να δουλευε καποιες αλλες οχι. Ειναι πολυ πιο δυσκολο να εντοπισω εχθρους γενικα.

Στο operations μαλλον επεσα σε noobaδες γιατι ειχα 15-1. Τι να πω ακρη δεν εβγαλα. Λογικα θα μπω το βραδυ και θα ανεβασω twitch να δειτε...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Στο conquest την ηπια πατοκορφα. Μιλαμε για 15-24 φαση.

Άκου τι λέει, ρε, ο ερασιτέχνης.

Αγόρι μου, εδώ έχουμε κάνει σκορ 4-25, τι 15-24 μας λες τώρα. Τσου, γατάκι:p.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν με παει καλα. Ολες τις φορες που εβαλα operations με εβαλε με τους επιτιθεμενους. Οι αντιπαλοι ειναι παντα σε ψηλα σημεια και με το σποταρισμα που δεν ξερω τι γινεται, σποταρει σημεια στο χαρτη και οχι ατομα, δεν τους βλεπεις και προφανως σε τρωνε επειδη εχουν καλυψη.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γρήγορο μου φάνηκε ρε παιδιά. Και γενικώς έναν αχταρμα είδα από live. Ww2 ατμόσφαιρα δεν έχει. Μόνο τα όπλα σου δίνουν την ιδέα ότι βρίσκεται σε αυτή τη χρονική περίοδο. Arcade shooting  στοιχεία είδα. Πολύ arcade. Τα όπλα δεν είναι βαλανσαρισμενα σωστά. Γενικώς έμεινα απογοητευμένος. Η κίνηση του παίχτη θέλει δουλειά. Ο χάρτης θέλει δουλειά σε αρκετά σημεία. Αεροπλάνα arcade. Τανκ πάλι αυτό το σκουπίδι Press X to Repair κλπ. Βγάλτε το ρε πουθεναδες και βάλτε σε μια class άτομο σαν engineer ώστε να κάνεις τους παίχτες να συνεργάζονται μαζί, ένας να οδηγάει ένας να πυροβολεί - να λειτουργεί ως μηχανικός.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Γενικα δεν με παει καλα. Ολες τις φορες που εβαλα operations με εβαλε με τους επιτιθεμενους. Οι αντιπαλοι ειναι παντα σε ψηλα σημεια και με το σποταρισμα που δεν ξερω τι γινεται, σποταρει σημεια στο χαρτη και οχι ατομα, δεν τους βλεπεις και προφανως σε τρωνε επειδη εχουν καλυψη.

 

πριν 8 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Πολύ γρήγορο μου φάνηκε ρε παιδιά. Και γενικώς έναν αχταρμα είδα από live. Ww2 ατμόσφαιρα δεν έχει. Μόνο τα όπλα σου δίνουν την ιδέα ότι βρίσκεται σε αυτή τη χρονική περίοδο. Arcade shooting  στοιχεία είδα. Πολύ arcade. Τα όπλα δεν είναι βαλανσαρισμενα σωστά. Γενικώς έμεινα απογοητευμένος. Η κίνηση του παίχτη θέλει δουλειά. Ο χάρτης θέλει δουλειά σε αρκετά σημεία. Αεροπλάνα arcade. Τανκ πάλι αυτό το σκουπίδι Press X to Repair κλπ. Βγάλτε το ρε πουθεναδες και βάλτε σε μια class άτομο σαν engineer ώστε να κάνεις τους παίχτες να συνεργάζονται μαζί, ένας να οδηγάει ένας να πυροβολεί - να λειτουργεί ως μηχανικός.

Εύχομαι να μην τα κλαίτε τα λεφτά της preorder.

Για την ατμόσφαιρα, τα έχουμε πει. Μεγάλο λάθος, αλλά ας περιμένουμε κι άλλες πίστες.

Για το σποτάρισμα, υπάρχει video με όλες τις αλλαγές, αλλά δεν το έχω εύκαιρο. Νομίζω ότι σποτάρεις περιοχές και όχι εχθρούς ή αν σποτάρεις εχθρούς, τους βλέπεις για λίγο. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.