Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

πριν 9 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

Ο αστράγαλος έπρεπε να κόβεται να εξαϋλώνεται , αλλά τι να λέμε τώρα καμία αληθοφάνεια στο παιχνίδι ... Έχει καταντήσει παιδικό

Kαι το κεφαλι επρεπε να ανοιγει σα καρπουζι αλλα δεν.
Aληθοφανεια στο battlefield ? ανεκδοτο καλο !

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

Τώρα το έβαλαν , ας μην το έβαζαν ! ?

ε καπως επρεπε να ευχαριστησουν το 80+% των 10χρονων ξαπλωμενων μογκολων που χαλανε λεφτα για σκινς και λοιπες π@π@ριες. Το οπλο ειναι αντιαρματικο και 2 μερες τωρα δεν ειδα ουτε εναν να το χρησιμοποιει ως τετοιο. Λογικο γιατι το να εισαι μογκολο προυποθετει μηδαμινη εγκεφαλικη λειτουργια πραγμα που εξηγει γιατι ξαπλωνεις μονιμα σε ενα σημειο. Θελει λιγο νιονιο για να μπορεσεις να αντιληφθεις και να κυνηγησεις ενα αρμα.

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Westie ειπε κατι καλο για το οπλο αυτο.

Να βρισκεται σε καποιο capture point (στο μεσαιο κατα προτιμηση) οπου θα το παιρνει οποια ομαδα προλαβει, θα εχει 20 σφαιρες κ δε θα υπαρχει δυνατοτητα για περαιτερω ammunition.

 

Ειναι αηδια το οπλο ετσι οπως ειναι τωρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι το ξεκλειδωσα πλέον είναι δικό μου το χρήσιμοποιω οπότε θέλω ....

 

Δεν ασχολούμαι με άσχετους τι λένε ποιος είναι ο westie 10χρονο που κλαίγεται γιατί τον πετυχαίνουν στο μικρό δακτυλακι και πεθαίνει ....?

Μια χαρά είναι ξεκλείδωστε το και εσείς

 

Έτσι και το νερφάρουν θα ξεκινήσω κίνημα μαζικά uninstall στο Reddit ! ?

Να μείνετε τρία άτομα να παίζετε με πιστολάκια

Link to comment
Share on other sites

Το οπλο ειναι αηδια κ το δεχονται ακομα κ αυτοι που ειναι μογγολα.

Απλα τα μογγολα τα συμφερει να ειναι ετσι οπως ειναι.

 

Κ μενα θα με συνεφερε, αν επαιζα με αυτο, μιας κ ειμαι απο τους χειροτερους παικτες, αλλα δε κολλαει στο παιχνιδι. (δεν ειμαστε στο BF1 που ο medic σηκωνε τους ατυχους με το κιλο - εδω αν πεσεις, το πιο πιθανο ειναι να μη σε σηκωσει κανεις)

 

Κ ναι θα φαει νερφινγκ με καθε επισημοτητα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Είμαι μογγολο και πρέπει να το υπερασπιστώ αυτό το sniper ότι καλύτερο έχει γίνει στο bfV  end of story 

Μα δεν ειναι sniper οπλο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ARMAGEDDON said:

Είμαι μογγολο και πρέπει να το υπερασπιστώ αυτό το sniper ότι καλύτερο έχει γίνει στο bfV  end of story 

 

loool. Δεν ειπα οτι εισαι μογγολο. Προς θεου!!

 

Αλλα δεχομαι πως σε καποιους θα αρεσει. Ειναι λογικο.

 

((btw γιατι φαινεται οτι φορας την Fury X ακομα στην υπογραφη? την κρυβεις την 64? ?))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GFFermari said:

 

loool. Δεν ειπα οτι εισαι μογγολο. Προς θεου!!

 

Αλλα δεχομαι πως σε καποιους θα αρεσει. Ειναι λογικο.

 

((btw γιατι φαινεται οτι φορας την Fury X ακομα στην υπογραφη? την κρυβεις την 64? ?))

 

κάτσε να το αλλάξω τώρα που μου το θύμησες

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οποιος παιζει prone και ειναι στο discord μεσα τον βριζω. Τα εχουν ακουσει διαφοροι. Δεν μασαω τα λογια μου. Αρα ΝΑΙ εισαι μογγολο αν παιζεις ετσι, και εσυ και οποιος αλλος... :)

Κατι τετοιους ειναι που παω και κανω tbag οποτε τους θαβω μεσα στο χωμα...

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι νομίζω ότι μπορεί να φτιάξουν το παιχνίδι, από την πλευρά τους...αν θέλουν βέβαια ...αν δώσουν 4-5 ακόμα τέτοιες πίστες σαν την τελευταία όπως λέτε (δεν έχω παίξει ακόμα τη mercury-δεν εχω άποψη), αν δώσουν την δυνατότητα για custom servers και επιλογή στις πίστες (διώξτε panzerstorm χθες!!!) και 4 -5 άλλα πραγματάκια μπορούν να γυρίσουν τον κόσμο πισω...που, κακά τα ψέματα, δεν μένουν πλέον γεμάτοι οι servers. Ο κόσμος όμως δεν θα αλλάξει τον τρόπο παιξίματος, που μας ενοχλεί περισσότερο ...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Βαρεθηκα να βλεπω σερβερς να αδειαζουνε. Μπαινεις να παιξεις και το παιχνιδι παυει να εχει νοημα πριν απο τη μεση του γυρου....

Οι ανθρωποι καταφεραν να καταστρεψουν μια απο τις ωραιοτερες σειρες παιχνιδιων. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

εγώ πάλι νομίζω ότι μπορεί να φτιάξουν το παιχνίδι, από την πλευρά τους...αν θέλουν βέβαια ...αν δώσουν 4-5 ακόμα τέτοιες πίστες σαν την τελευταία όπως λέτε (δεν έχω παίξει ακόμα τη mercury-δεν εχω άποψη), αν δώσουν την δυνατότητα για custom servers και επιλογή στις πίστες (διώξτε panzerstorm χθες!!!) και 4 -5 άλλα πραγματάκια μπορούν να γυρίσουν τον κόσμο πισω...που, κακά τα ψέματα, δεν μένουν πλέον γεμάτοι οι servers. Ο κόσμος όμως δεν θα αλλάξει τον τρόπο παιξίματος, που μας ενοχλεί περισσότερο ...

 

Δυσκολο πολυ να γυρισει ο λαος Σπυρο, θα δωσουν αλλα 4-5 maps μεχρι του χρονου που θα βγαλουν αλλο game. Θα δωσουν τον αλλο μηνα custom servers αλλα μην νομιζεις οτι θα μαζεψει πολλους. Λιγους καμμενους που γουσταρουν τα vs και τα clanwars θα εχει και αυτο λειψο αν δεν βαλουν rank system. Για solo ή για χαβαλε δεν θα αξιζει γιατι θα πεφτει ξυλο. Οπότε οτι αλλο και να φτιαξουν η μοιρα του game ειναι αυτο που επικρατει τωρα. Ο κοσμος φευγει σταδιακα, μειωνουν τα modes για να γεμιζει κανενας server πιο ευκολα και οσο αντεξουν. Πριν την Ε3 στο δικο τους conference θα δουμε τι εχει το πλανο τους για τα φετινα services.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.