Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Ο ολος χαμος ξεκινησε απο εδω...

πριν 5 ώρες, το μέλος dfk_7677 έγραψε:

Θα πρέπει να πάρουμε στα σοβαρά την άποψη κάποιου που έχει 2k subs; 

Ποσα subs εχεις @icy20 για να ξερουμε αν θα πρεπει να σε παρουμε στα σοβαρα η οχι. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ το hate παντως... Εγω οταν πρωτοεπαιξα το BF1 μαλλον το ιδιο και χειροτερο hate ειχα με εσας. Ακομα παιζω...

Βεβαια εγω εχω το καλο οτι δεν εχω ξαναπαιξει κανενα BF στο παρελθον...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Πολυ το hate παντως... Εγω οταν πρωτοεπαιξα το BF1 μαλλον το ιδιο και χειροτερο hate ειχα με εσας. Ακομα παιζω...

Βεβαια εγω εχω το καλο οτι δεν εχω ξαναπαιξει κανενα BF στο παρελθον...

 

Καλύτερα γιατί το ευχαριστιέσαι έτσι όπως είναι.

Εγώ είχα παίξει σαν πρώτο το 3, το χα λιώσει, πήρα το 4 και μετά ξέγραψα την σειρά ?

Έγινε επεξεργασία από HellhammeR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Πολυ το hate παντως... Εγω οταν πρωτοεπαιξα το BF1 μαλλον το ιδιο και χειροτερο hate ειχα με εσας. Ακομα παιζω...

Βεβαια εγω εχω το καλο οτι δεν εχω ξαναπαιξει κανενα BF στο παρελθον...

 

 

Μάλλον κακό είναι το ότι δεν έχεις ξαναπαίξει άλλο bf πάλι. 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, black66.gr said:

Μάλλον κακό είναι το ότι δεν έχεις ξαναπαίξει άλλο bf πάλι. 

Αν κρινω απο το κραξιμο που ειχε φαει το 1 μαλλον καλο ηταν γιατι δεν είχα δει τα "καλα" πρωτα

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Αν κρινω απο το κραξιμο που ειχε φαει το 1 μαλλον καλο ηταν γιατι δεν είχα δει τα "καλα" πρωτα

Κατά πάσα πιθανότητα το κράξιμο και η κουβέντα από έκδοση σε έκδοση του bf γίνεται, γιατί μεταξύ τους υπάρχει διαφοροποίηση σε κάποια σημεία. Αυτό ειναι που ξενίζει τους περισσότερους. Αυτό ομως είναι για μένα και το μεγάλο ατού της σειρας να μένει πάντα στο προσκήνιο φρέσκια χωρίς να ξεπερνιέται. Σε πολλούς δεν αρέσουν οι αλλαγές που γίνονται άλλα από ότι φαίνεται οι περισσότεροι τις θέλουν ή τουλάχιστον δεν τους ενοχλούν όπως εμένα για παράδειγμα και προσαρμόζονται. Δοκίμασα να γυρίσω πισω από το 1 και να παίξω το 3 και το 4 πάλι άλλα δεν μπόρεσαν να με κρατήσουν πάλι. Το μόνο που μου αρέσει να παίζω ακόμα είναι το bfbc2 Vietnam και αυτό μόνο για την ατμόσφαιρα και πάνω από όλα για την μουσική του. 

 

 

Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

Παλι απομονωνεις οτι σε συμφερει. Δεν με ενοχλει τοσο ενα μη ιστορικα ακριβες παιχνιδι η αν η εταιρια προσπαθει να περασει 

πολιτικα μηνυματα τοσο οσο με το αν το παιχνιδι ειναι σπασμενο για αυτο και το βαζω το σπασμενο πρωτο στην προταση μου.

Σπασμένο; Ποιος είπε ότι είναι σπασμένο; Σπασμένο όσο το unplayable για 1 ολόκληρο χρόνο BF4 που αν ανατρέξω τα μηνύματά σου στο σχετικό νήμα δε θα αναφέρει πουθενά αυτή τη λέξη;

 

Κανένας content creator δεν το αναφέρει ως σπασμένο. Δε σου αρέσουν οι content creators ρώτα 2 μέλη που έπαιξαν alpha να σου πουν αν είναι σπασμένο.

 

@Lazy Dog

Αν εσύ διαμαρτύρεσαι για το πέρασμα BF3->BF4 εγώ τι πρέπει να κάνω για το πέρασμα BF2->BFBC2; Από τότε που μπήκαν οι κονσόλες στο παιχνίδι έχει πάρει το franchise την κάτω βόλτα. Το BF2 είχε μόνο Conquest, Battlerecorder, map φτιαγμένα για κάθε αριθμό παικτών, no 3d spotting κτλ.

Δικαίωμα του καθενός να μην το αγοράσει και να έχει και όποια κάκιστη άποψη για το game. Αλλά χαρακτηρισμοί των αντιρρησιών ως πρόβατα και εκφράσεις του τύπου είστε οι πολλοί που μας χαλάτε το franchise έχουν καθαρά σκοπό να φιμωθεί κάθε αντίθετη άποψη.

 

Εγώ προσωπικά έπαιξα την alpha και προφανώς δεν περιμένω να δω video για να σχηματίσω άποψη. Αλλά θεωρώ ότι αυτοί που δεν έπαιξαν και ίσως θέλουν να ενημερωθούν θα ήταν καλύτερο να γίνεται αυτό από κάποιους που έχουν εμπειρία σε games ή/και έπαιξαν την alpha. Αλλά και κάθε άλλη άποψη (ακόμα και από αυτούς που είδαν μόνο video) ευπρόσδεκτη και καλό είναι να καταγράφεται.

 

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Κοιτα χαμος που εχει γινει. Αφου αποεμας εδω κανεις δεν ξερει πως ακριβως θα ειναι το παιχνιδι γιατι πλακωνεστε? Με το νου πλουταινει η κορη κ ετσι? 

 

ΥΓ μπορει το V να ειναι BF1 χωρις suppression/behemoths/elites αεροπλανα/τανκ χωρις απειρα πυρομαχικα και χωρις 2-3 αλλες πιπες? αν ηταν θα επαιζα φουλ... ειδωμεν ομως... 

 

Και παρεπιπτόντως όσα ακριβώς ανέφερες έχουν αφαιρεθεί. Ούτε suppression (μόνο visual), ούτε behemoths/elite kits ούτε αεροπλάνα/τανκ με άπειρα πυρομαχικά υπάρχουν. Αλλά φαντάζομαι το ξέρεις ήδη.

 

πριν 2 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

Ο ολος χαμος ξεκινησε απο εδω...

Ποσα subs εχεις @icy20 για να ξερουμε αν θα πρεπει να σε παρουμε στα σοβαρα η οχι. :hehe:

 

Ενδιαφέρουσα η κίνηση να στρέψεις άλλο μέλος εναντίον μου. Αν ο @icy20 επαγγέλετω game critic και μάλιστα στα Αγγλικά και μετά από 1 χρόνο με video είχε 5-6 subs, όχι δε θα τον έπαιρνα σοβαρά υπόψη ως game critic. Από ότι καταλαβαίνω όμως, ο άνθρωπος απλά κάνει stream στο twitch παίζοντας το BF1 και μεταξύ μας συμφωνώ ότι όλα αυτά που ανέφερε ως πιπες για το συγκεκριμένο game είναι όντως πίπες. Ως εκ τούτου η γνώμη του για το BFV θα έχει βαρύτητα για μένα διότι κρίνω ότι μπορεί να καταλάβει τι χαλάει ένα game.

 

Link to comment
Share on other sites

@dfk_7677

Ποιος σου ειπε οτι μονο εσυ επαιξες την alpha? Ουτε εγω περιμενω απο τον καθε Αμερικανο Τσακα (xfactor) ή οποιονδηποτε αλλο να μου πει αν θα μου αρεσει κατι ή οχι....ευτυχως ακομη εχω κριτικη ικανοτητα

 

Αν δεν μπορεις να ανεχτεις αντιθετη αποψη απο τη δικη σου τοτε μην ξεκινας συζητηση.

 

Ειπα απο την αρχη αν εσενα σου αρεσει αυτο το πραγμα εγω παω πασο, αλλά δεν θα μου υποδειξεις εσυ ή καποιος αλλος τι πρεπει να σκεφτομαι.

Το γεγονος οτι η σειρα μου εχει προσφερει απιστευτες στιγμες δεν σημαινει οτι θα κατσω να φαω την καθε αηδια που θα σερβιρουν

 

Το βιντεο παραπανω (το οποιο συνεχιζω να αμφιβαλλω αν το καταλαβες) το εβαλα μονο κ μονο για δειξω με τι υπουλους τροπους προσπαθουν να αρμεξουν τον καθε παιχτη

(σε λιγο καιρο που θα πληρωνεις ακομη κ για τα οπλα ελα να τα ξαναπουμε)

 

Θα σε παρακαλεσω λοιπον να μην το συνεχισεις αλλο μιας κ με κανεις να σπασω την υποσχεση που εδωσα παραπανω

 

edit: Αν στην τελικη σε χαλανε τοσο πολυ αυτα που γραφω κ υποστηριζω, υπαρχει κ η ignore list :)

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, dfk_7677 said:

Σπασμένο; Ποιος είπε ότι είναι σπασμένο; Σπασμένο όσο το unplayable για 1 ολόκληρο χρόνο BF4 που αν ανατρέξω τα μηνύματά σου στο σχετικό νήμα δε θα αναφέρει πουθενά αυτή τη λέξη;

 

Κανένας content creator δεν το αναφέρει ως σπασμένο. Δε σου αρέσουν οι content creators ρώτα 2 μέλη που έπαιξαν alpha να σου πουν αν είναι σπασμένο.

 

@Lazy Dog

Αν εσύ διαμαρτύρεσαι για το πέρασμα BF3->BF4 εγώ τι πρέπει να κάνω για το πέρασμα BF2->BFBC2; Από τότε που μπήκαν οι κονσόλες στο παιχνίδι έχει πάρει το franchise την κάτω βόλτα. Το BF2 είχε μόνο Conquest, Battlerecorder, map φτιαγμένα για κάθε αριθμό παικτών, no 3d spotting κτλ.

Δικαίωμα του καθενός να μην το αγοράσει και να έχει και όποια κάκιστη άποψη για το game. Αλλά χαρακτηρισμοί των αντιρρησιών ως πρόβατα και εκφράσεις του τύπου είστε οι πολλοί που μας χαλάτε το franchise έχουν καθαρά σκοπό να φιμωθεί κάθε αντίθετη άποψη.

 

Εγώ προσωπικά έπαιξα την alpha και προφανώς δεν περιμένω να δω video για να σχηματίσω άποψη. Αλλά θεωρώ ότι αυτοί που δεν έπαιξαν και ίσως θέλουν να ενημερωθούν θα ήταν καλύτερο να γίνεται αυτό από κάποιους που έχουν εμπειρία σε games ή/και έπαιξαν την alpha. Αλλά και κάθε άλλη άποψη (ακόμα και από αυτούς που είδαν μόνο video) ευπρόσδεκτη και καλό είναι να καταγράφεται.

 

 

Και παρεπιπτόντως όσα ακριβώς ανέφερες έχουν αφαιρεθεί. Ούτε suppression (μόνο visual), ούτε behemoths/elite kits ούτε αεροπλάνα/τανκ με άπειρα πυρομαχικά υπάρχουν. Αλλά φαντάζομαι το ξέρεις ήδη.

 

 

Ενδιαφέρουσα η κίνηση να στρέψεις άλλο μέλος εναντίον μου. Αν ο @icy20 επαγγέλετω game critic και μάλιστα στα Αγγλικά και μετά από 1 χρόνο με video είχε 5-6 subs, όχι δε θα τον έπαιρνα σοβαρά υπόψη ως game critic. Από ότι καταλαβαίνω όμως, ο άνθρωπος απλά κάνει stream στο twitch παίζοντας το BF1 και μεταξύ μας συμφωνώ ότι όλα αυτά που ανέφερε ως πιπες για το συγκεκριμένο game είναι όντως πίπες. Ως εκ τούτου η γνώμη του για το BFV θα έχει βαρύτητα για μένα διότι κρίνω ότι μπορεί να καταλάβει τι χαλάει ένα game.

 

Οχι ρε παιδια. Τι game critic. Gamer ειμαι που απλα κανει stream το game που παιζει για καβλαντα. Αν δεις τα βιντεακια μου ειναι φουλ βρισιδι στα ελληνικα. Δεν ειμαι τοσο ψημενος στα fps games οσο οι περισσοτεροι σας (το τελευταιο online fps που ειχα παιξει ηταν το ut2004.) αρα ισως η αποψη μου δεν εχει την ιδια βαρυτητα με αλλους.

Αυτο ομως δεν μπορει να με κανει να μην εχω αποψη για κατι που εχω περιπου 500 ωρες gameplay. Οπως ειπα δεν ειχα προτερη εμπειρια σε κατι αναλογο (ξεκινησα το game τους πρωτους μηνες με 0.33k/d ratio και 5%accuracy. Εστω μετα απο 1.5 χρονο εχω φτασει 1.55 και 20% αντιστοιχως). Μου ειχε ερθει πολλες φορες να το παρατήσω στις αρχες με την πετσα που ετρωγα αλλα αντεξα την πιεση. Το ιδιο θα γινει κ στο V θεωρω εκτος αν ειναι ΤΟΣΟ χαλι...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@dfk_7677

Ποιος σου ειπε οτι μονο εσυ επαιξες την alpha? Ουτε εγω περιμενω απο τον καθε Αμερικανο Τσακα (xfactor) ή οποιονδηποτε αλλο να μου πει αν θα μου αρεσει κατι ή οχι....ευτυχως ακομη εχω κριτικη ικανοτητα

 

Αν δεν μπορεις να ανεχτεις αντιθετη αποψη απο τη δικη σου τοτε μην ξεκινας συζητηση.

 

Ειπα απο την αρχη αν εσενα σου αρεσει αυτο το πραγμα εγω παω πασο, αλλά δεν θα μου υποδειξεις εσυ ή καποιος αλλος τι πρεπει να σκεφτομαι.

Το γεγονος οτι η σειρα μου εχει προσφερει απιστευτες στιγμες δεν σημαινει οτι θα κατσω να φαω την καθε αηδια που θα σερβιρουν

 

Το βιντεο παραπανω (το οποιο συνεχιζω να αμφιβαλλω αν το καταλαβες) το εβαλα μονο κ μονο για δειξω με τι υπουλους τροπους προσπαθουν να αρμεξουν τον καθε παιχτη

(σε λιγο καιρο που θα πληρωνεις ακομη κ για τα οπλα ελα να τα ξαναπουμε)

 

Θα σε παρακαλεσω λοιπον να μην το συνεχισεις αλλο μιας κ με κανεις να σπασω την υποσχεση που εδωσα παραπανω

 

 

 

 

Εφόσον θεωρείς ότι εγώ υπέδειξα κάτι σε σένα, η παράκλησή σου γίνεται δεκτή, δε βλέπω το νόημα να απαντήσω.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δεν καταλαβαινουν μερικοι η αλλοι που δεν καταλαβουν γιατι διαβαζουν μονο οτι θελουν ειναι το εξης.

Η οποια κριτικη γινεται τουλαχιστον απο την πλευρα μου δεν ειναι επανω στο παιχνιδι καθεαυτο που μερικοι μπορει να το

παρουν καπως προσωπικα λογω οτι παιζουν τον τιτλο η κριτικη μου γινεται στην εταιρια και τον δρομο που εχει παρει.

 

Η πλειοψηφια των βετερανων συμφωνει οτι η σειρα παει απο το κακο στο χειροτερο η να το πω ποιο κομψα καθε περσι και καλυτερα.

Αν καποιος εχει αλλη αποψη η ειναι τοσο συναισθηματικα δεμενος και αγοραζει τον καθε τιτλο αυτο ειναι δικαιωμα του αλλα ειναι και

δικο μου δικαιωμα να αναφερω τα λαθη τις παραληψεις και τις κολοτουμπες που βλεπουμε καθε 2 χρονια.

 

@dfk_7677 Κανενας content creator δεν το αναφερει ως σπασμενο τωρα. Το ιδιο εργο το εχουμε δει ακριβως πριν 2,4 και 6 χρονια και

λιγο πριν βγει ο επομενος τιτλος σχεδον ολοι να εχουν αλλαξει γνωμη δεν νομιζω να ειναι τυχαιο. Θα ανατρεξεις στα μηνυματα μου οπως

εκανες και στην περιπτωση του Hardline που αλλα λεω γραφω και υποστηριζω και συνεχιζεις και λες τα δικα σου ?

 

Ειδικα για BF4 η κριτικη μου ηταν πολυ χειροτερη απο την οποια κριτικη εχω κανει για το BF1/V γιατι ενω ειχα δωσει μια περιοδο χαριτος

στο BF3 στην εταιρια οι αλλαγες και οι παραληψεις στο 4 ηταν τεραστιες και η κριτικη μου δεν ειχε μεινει σε επιπεδο γραπτων σε καποιο

forum. Συμμετειχα πολυ ενεργα μεσα στην κοινοτητα στο να διορθωθουν τα λαθη τους. Nα σου θυμισω μονο την κινηση #wearebattlefield

οπου οι "κακοι" admins εκλειναν τους πληρωμενους servers τους για τα τραγικα λαθη της εταιριας με σκοπο το καλο των παικτων.

 

Και υπαρχει καταλογος ενεργειων ολοκληρος για το τι εχουν κανει μερικοι για να φτιαχτει το παιχνιδι που παρεμπιπτοντως εσυ ουτε το

επαιξες τοσο πολυ οπως λες ουτε συμμετειχες οσο εγω στο να φτιαχτει το παιχνιδι. Μαθηματα επομενος δεν δεχομαι απο καποιον που

τουλαχιστον συμμετειχε μονο στα χαρτια.

Και ενω στο τελος του BF4 ειχαμε ενα παιχνιδι που παιζοταν πλεον οι αλλαγες που εκαναν στο BF1 ηταν ο λογος που ηταν το πρωτο μου

BF στην ιστορια της σειρας και ομιλω για ολα ειτε σε pc ειτε σε κονσολα που δεν αγορασα. Αν αυτο λεει κατι σε καποιον...

 

Οσο για το σχολιο σου περι της κινησης μου μου να στρεψω ενα μελος του forum εναντιον σου... Προσωπικα δεν θα υποτιμουσα τοσο τα

υπολοιπα μελη εδω μεσα οποιος εχει ματια και κατσει να διαβασει τι γραφω πιστευω οτι μπορει να βγαλει συμπερασματα μονος του.

Link to comment
Share on other sites

@Proteas
Δε θα απαντήσω στο σεντόνι σου για να μην κουράζουμε κι άλλο τους υπόλοιπους. Όπως είπες όποιος έχει μάτια και έχει διαβάσει ξέρει τι άλλαξε από BFH σε BF1 και πως άλλαξε η "κριτική" σου τότε. Όπως ξέρουν και πως προσπαθείς να "βουλώσεις το στόμα" κάθε αντιφρονούντα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

Η πλειοψηφια των βετερανων συμφωνει οτι η σειρα παει απο το κακο στο χειροτερο η να το πω ποιο κομψα καθε περσι και καλυτερα.

Αν καποιος εχει αλλη αποψη η ειναι τοσο συναισθηματικα δεμενος και αγοραζει τον καθε τιτλο αυτο ειναι δικαιωμα του αλλα ειναι και

δικο μου δικαιωμα να αναφερω τα λαθη τις παραληψεις και τις κολοτουμπες που βλεπουμε καθε 2 χρονια.

 

@dfk_7677

Απάντησα σε αυτό παραπάνω άλλα μάλλον το προσπεράσες.

Γράφω λοιπόν: Κατά πάσα πιθανότητα το κράξιμο από κάποιους και η κουβέντα από έκδοση σε έκδοση του bf γίνεται, γιατί μεταξύ των εκδόσεων, υπάρχει διαφοροποίηση σε κάποια σημεία. Αυτό ειναι που ξενίζει τους περισσότερους. Αυτό ομως είναι για μένα και το μεγάλο ατού της σειρας να μένει πάντα στο προσκήνιο φρέσκια χωρίς να ξεπερνιέται. Σε πολλούς δεν αρέσουν οι αλλαγές που γίνονται άλλα από ότι φαίνεται οι περισσότεροι τις θέλουν ή τουλάχιστον δεν τους ενοχλούν όπως εμένα για παράδειγμα και προσαρμόζονται.

Η πλειοψηφία(;;;;;;;;;) των βετεράνων(;;;;;;;;;) μάλλον δεν μπορούν να προσαρμοστούν στις οποίες αλλαγές έρχονται από έκδοση σε έκδοση του παιχνιδιού. Σε πληροφορώ ένα επαναλαμβανόμενο reskin bf2 gameplay πχ σε διαφορετικές εποχές και πολέμους, έστω και με γραφικάρες θα το είχε βαρεθεί προ πολλού η κοινότητα και θα είχε ήδη αν όχι σταματήσει η σειρά απλά να φυτοζωεί.

 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2018 at 9:10 ΠΜ, το μέλος sstav έγραψε:

Νεκρολάζαρε...δεν θα το προπαραγείλεις; ποτέ; εστω και στο 20αρικο; εκτιμώ πως θα το παρεις και τούτο για να δεις κάτι καινουργιο και αφού το 90% των παιχτών θα έχει εγκαταλείψει τα προηγούμενα...Αν είχε DLC στα 60 ευρώ και γω μαζί σου...Αλλά γιατί να περιμένω 2 χρόνια να πέσει στα 20 ή λιγότερο; Τώρα εχει στα 36 ευρώ νομίζω.

Αναφορικα με το ότι δεν σε βάζει στην εποχή του Β ΠΠ ενδέχεται να οφείλεται και στην πίστα...Ας δούμε αφρική, αρδένες, στάλιγκραντ (δεν θυμάμαι τώρα ποιες πίστες έχουν ανακοινώσει...)

Όχι. Θα το σκεφτόμουν, αν έβλεπα κάτι που μ' αρέσει. Δυστυχώς, δεν βλέπω με θερμή τη beta version. 

Θα συνεχίσω με bf1 και βλέπουμε. Αν βελτιωθούν τα πράγματα, ποιος ξέρει; Ίσως κάνω την κίνησή μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουμε να προσαρμοστουμε?

Μια χαρα τα κανουμε τα kill μας απο bf σε bf. Ακομα κα σε κακες μερες κατω απο 30 δυσκολο να πεσουμε.

Οταν μπαινω σε δωματιο με 22 kill, βγαινω απο το δωματιο με 34 μετα απο δυο λεπτα και με τρωει το ζωο με το behemoth η με το τανκ που κανει ταυτοχρονα τα παντα ενα ατομο να με συγχωρεις αλλα το κραξω το game.

 

Δεν νομιζω οτι αν ειχαμε ακομα και σημερα limited ammo στα οχηματα και ενα timer στα αεροπλανα στις ground επιθεσεις θα φυτοζωουσε η σειρα. Ισα ισα που δεν θα την εκραζαν τοσο.

Link to comment
Share on other sites

εγώ δύσκολα φθάνω τα 20 (?)

τώρα στο καινούργιο θα έχεις limited ammo/health regen up to a level / δεν θα έχεις sentrys / behemoths /θα έχει αλλαγές στην κίνηση του παικτη κτλ...Αλλάζει το gameplay (θετικό το βρίσκω) ... θα μάθουμε να παιζουμε κιέτσι ... ομαδικά ή όχι (θα σκούζουν να σηκώσεις κόσμο από κάτω και εσύ θα πετάς αετό)

Mας /σας την σπαει το customization/paint/coloured/women concept στον β ΠΠ. για το feeling που σου δημιουργεί ότι δεν παιζεις ένα παιχνίδι στον β ΠΠ... επηρεάζει το gameplay; Αν δεν εγραφε για Β ΠΠ αλλά για ένα παράλληλο σύμπαν (man in the high castle φάση) θα ήταν αποδεκτό;

επειδή κάτι δεν έχω καταλάβει για την κόντρα αυτή... Απλά όλοι οι βετεράνοι τα έχουν αγοράσει όλα στην σειρά (εν γνώσει τους για το τι αγοράζουν) χωρίς να προσπεράσουν ούτε το bf4 oυτε το bf1...έτσι θα παρουν και το v (αν δεν τους αρέσει θα παιξουν λιγότερες από 2000 ώρες ο καθένας). Η μαγκιά θα είναι να το προσπεράσουν εντελώς...αλλά όλοι μας μέσα θα βρισκόμαστε...ισως όχι στα 38 ευρώ αλλά στα 25; στα 20 ;  Εδώ θα είμαστε...

Για όσους επαιξαν την Beta νιώθουν ξεμπαρκοι σαν σε νέο παιχνίδι ή απλώς μια συνέχεια του bf1 με τις όποιες αλλαγές ?  

 

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.