Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Εχει τα προβληματα του, μας εχουν αποκαλεσει αμορφωτους, δεν εχει ιστορικη ακριβεια, το χειροτερο για μενα ? πατερας αντι να εξηγησει στην κορη

οτι δεν υπηρχαν γυναικες στο WW2 πρωτη γραμμη το κανει πραξη για την μικρη πριγκιπεσα του (πραγματικα λυπαμαι τον αντρα που θα παρει) αλλα

στην περιπτωση αυτη παιδες καλα εκαναν και δεν εδωσαν το update απο την στιγμη που υπαρχει προβλημα.

 

Δεν σας καταλαβαινω θα θελατε παρα τα προβληματα του παιχνιδιου να βγει και update σπασμενο ?

 

Και βεβαια! Να βγει χαλια να πεσει η ταφοπλακα να παμε παρακατω.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Απλα επρεπε το update να ειναι ετοιμο οχι να παει 2η συνεχομενη φορα πισω κατι που εχουν ανακοινωσει.

 

Ωπα αυτο δεν το γνωριζα ειναι η δευτερη φορα που περιμενετε αυτο το update ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι η πρωτη φορα ηταν που περιμεναμε το game 1 μηνα πριν...

4 minutes ago, fatalara said:

Και βεβαια! Να βγει χαλια να πεσει η ταφοπλακα να παμε παρακατω.

 

Μλκ Ηλια το μισος σου υπερβαινει τα παντα. Ηρεμησε λιγο

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε χαλαρωστε, εσεις εχετε ξεπερασει στην κριτικη και εμενα. Τι σχεση εχει η κυκλοφορια με το update ?

Ας μην τα βαζουμε ολα μαζι σε ενα καλαθι ναι καταλαβαινω αλλα ας τα βλεπουμε ενα ενα τα πραγματα.

 

Αντε και αργησε αντε και ειναι σπασμενο το παιχνιδι το να μην δινουν update λογω προβληματος ειναι κατι το καλο

και μακαρι να δουμε περισσοτερη σοβαροτητα απο πλευρας τους απο δω και περα η τουλαχιστον να μην δουμε τα ιδια

στο επομενο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα εγω κριτικη κανω αλλα μου αρεσει το παιχνιδι. Απλα εχω απογοητευτει απο το οτι ολο κατι λαθος κανουν. Ο Ηλιας απλα οπου βρεθει κραζει γιαυτο του ειπα να ηρεμησει.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι, για να ελαφρύνει λίγο η ατμόσφαιρα, και βέβαια συμμετείχαν γυναίκες στον Β' Π.Π.. Η υπολοχαγός Νατάσα, δηλαδή, τι έκανε; Μπρίκια κολλούσε;

Αγοαράζω το παιχνίδι πάραυτα?....

Link to comment
Share on other sites

@DEADLAZARUS Προσεχε το παλικαρι της η κοπελα. :hehe:

 

SdMLiIU.jpg

 

Αν ειναι να το παρεις παντως καποια στιγμη θα προτεινα να το παρεις τωρα να το χαρεις μαζι

με την παρεα ασχετος τα προβληματα που εχει μην περιμενεις και χανεις ολο τον χαβαλε.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα λεει ο Ηλιας...

 

Αποτελει ντροπη για το franchise και για την ιδια τη Dice...

Το εχω ξαναγραψει, οτι πιασει η ΕΑ στα χερια της το καταστρεφει.

Πρεπει να σταματησουν τον ετησιο κυκλο και τις παπατζες με τα live service models και να αφησουν τα studios να βγαλουν ενα ολοκληρωμενο παιχνιδι...οχι αυτο πραγμα που βλεπουμε τωρα...

Μισο παιχνιδι κ αυτο τιγκα στα bugs

 

Επισης καλο θα ειναι να σταματησουν την αντιπαραθεση κ τον χλευασμο του player base γιατι ουδεις αναντικαταστατος...

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

@DEADLAZARUS Προσεχε το παλικαρι της η κοπελα. :hehe:

 

SdMLiIU.jpg

 

Αν ειναι να το παρεις παντως καποια στιγμη θα προτεινα να το παρεις τωρα να το χαρεις μαζι

με την παρεα ασχετος τα προβληματα που εχει μην περιμενεις και χανεις ολο τον χαβαλε.

Η παρέα θα είναι πάντα εκεί. Μου λείπουν τα παιδιά, αλλά προέχει και ο σεβασμός στον καταναλωτή. Δεν με πείθει η EA προς το παρόν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, απο τις λιγες ωρες που παιξαμε μαζι στη beta, η παρεα τα σπαει :D

 

Ειπαμε μετα το τριτο-τεταρτο μεγαλο patch θα αρχισει να στρωνει το παιχνιδι.

Μεχρι τοτε(με τα μεχρι τωρα δεδομενα) θα εχει πεσει κ η τιμη του...

 

Οταν ερθει εκεινη η ωρα λοιπον, θα το τσιμπησω(μαλλον)

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μπορεί και εγώ να το πάρω όταν πέσει η τιμή του

  Hide contents

Στο 1€

  Hide contents

image.png

 

 

Έχει το 1 σε τιμή ξεφτίλα. 5 ευρώ. Ξεκίνα από εκεί.

Λες να είναι προφητική η πρόβλέψή σου; Όποιο bf πάρεις, καλέ κύριε, 1 ευρώ....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ξεκίνα από εκεί.

Ευχαρίστως. Θα παίζω μόνος μου, γιατί θα έχετε πέσει όλοι στο V :hehe: 

Μα δεν μπορώ να παίξω bf. Είμαι ανεπίδεκτος μαθήσεως. Γέρασα λέμε :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Μπα εγω κριτικη κανω αλλα μου αρεσει το παιχνιδι. Απλα εχω απογοητευτει απο το οτι ολο κατι λαθος κανουν. Ο Ηλιας απλα οπου βρεθει κραζει γιαυτο του ειπα να ηρεμησει.

Τι σου αρεσει ρε μαριε? (δεν τσακωνομαι απλα λεω) 3 πιστες απο τις 8 αξιζουν.

2 οπλα μονο δουλευουν τα αλλα ειναι αχρηστα η δεν εχει νοημα να τα παρεις το aimbot με τα sniper παει και ερχεται κλπ.

Features απαραδεκτα... δεν μπορεις να αλλαξεις ομαδα δεν μπορεις να κανεις join στο φιλο σου εστω και στην αντιπαλη ομαδα, πρεπει να εισαι στο ιδιο squad ντε και καλα, το customization στα οπλα κανεις μονο σε επιπεδο skin και οχι οπως ηταν παντα. Τα accessories του οπλου πλεον ειναι μονο οπτικα και δεν επηρεαζουν τα stats στα οπλα. Αυτα εγω τα λεω gameplay που εχει αφαιρεθει απο το game. Δεν υπαρχει κανενα πειραματισμος με τα οπλα πλεον... εχεις 8 μαλακιες απο τις οποιες δουλευουν οι 4 βαζουν ολοι τα ιδια και τελος.

 

ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΥΣ CASUALS ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ HARDCORE. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΤΕ ΣΤΙΣ ΓΕΦΥΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΟ [APKL] ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ HARDCORE.

 

67% κατω οι πωλησεις και λεει φταιει το οτι ο κοσμος πλεον τα κατεβαζει digital... ειχε 67% αυξηση στις digital πωλησεις??? Αν οχι απλα failare.

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πάντως αν κ άσχετος με το θέμα το γεγονός οτι περιμένουμε από ένα παιχνίδι να είναι ιστορικά ακριβές για να μας μορφώσει με ξεπερνάει.

 

ποιητική devική αδεία έχουμε κ βάζει οτι sjwortptyylsgfa χαρακτηριστικά θέλει.

 

πετάει κ ένα ''είστε αμόρφωτοι κύριοι'' κ όλα μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

αφού δεν σας αρέσει (Ηλία) γιατί δεν παίζουτε το 1; ...να φορτώσω και το βφ3 άμα είναι ...τι λέτε; όλοι σας παιζετε το 5...

να μην αναφερθώ πως μετά την beta που παλι δεν σας άρεσε τρέξατε να το αγοράσετε τελικά...

Όπως και με τις GPU … "στο λωκό του να βαλει ο Πετσινος της 2080τι..."

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ευχαρίστως. Θα παίζω μόνος μου, γιατί θα έχετε πέσει όλοι στο V :hehe: 

Μα δεν μπορώ να παίξω bf. Είμαι ανεπίδεκτος μαθήσεως. Γέρασα λέμε :rofl: 

Προσωπικά, παίζω ακόμα το 1. Όχι όπως πριν, αλλά δεν έχω κάνει τη μετάβαση στο 5. Να ξέρεις ότι έχει πολλούς ψάρακες το 1 πλέον. Οπότε θα πέσεις στα μαλακά. 

πριν 6 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

αφού δεν σας αρέσει (Ηλία) γιατί δεν παίζουτε το 1; ...να φορτώσω και το βφ3 άμα είναι ...τι λέτε; όλοι σας παιζετε το 5...

να μην αναφερθώ πως μετά την beta που παλι δεν σας άρεσε τρέξατε να το αγοράσετε τελικά...

Όπως και με τις GPU … "στο λωκό του να βαλει ο Πετσινος της 2080τι..."

 

Like μέχρι το ''τελικά''.

Την τελευταία παράγραφο τη θεωρώ ευθεία επίθεση στον πισινό μου, προβοκάτορα:p.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.