Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Έτσι πρέπει. Τώρα ο pro sniper σε τρωει μονομιάς, αλλά εσύ πρέπει να του ρίξεις 7-8 σφαίρες με το πολυβόλο του τανκ για να έχει χρόνο για να αντιδράσει. Μια αλλαγή και το παιχνίδι ξανάγινε Sniperfield 1. Πάνε τα ξαπλωτα μογγολα με τα lmg, καλώς τα ξαπλωτα μογγολα με τα snipers!

Link to comment
Share on other sites

1) This impacts the players ability to win a 1v2 gunfight when u flank or surprise enemies. Ναι αν τους ριχνεις στα γονατα και δεν ξερεις και ποτε να ριξεις η σε ποιον θα γυρισει και θα σε φαει.

2) Movement is reduced. Προσωπικα κινουμαι περισσοτερο γιατι δεν φοβαμαι μην πεθανω απο αδεσποτες, θα περασω και μπροστα απο καπνους κλπ οι αλλοι δεν ξερω τι κανουν και μενουν σταθεροι.

 

Τα αλλα που λεει ειναι ψιλο σωστα.

πριν 26 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Έτσι πρέπει. Τώρα ο pro sniper σε τρωει μονομιάς, αλλά εσύ πρέπει να του ρίξεις 7-8 σφαίρες με το πολυβόλο του τανκ για να έχει χρόνο για να αντιδράσει. Μια αλλαγή και το παιχνίδι ξανάγινε Sniperfield 1. Πάνε τα ξαπλωτα μογγολα με τα lmg, καλώς τα ξαπλωτα μογγολα με τα snipers!

Αυτο με εντυπωσιαζε παντα, οποτε μπαινω σε αρμα ειναι λες και τους βαραω με καραμελες.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λέει, συμφωνώ κι εγώ. Μικρό ttk=στρατηγικές κινήσεις, τακτική, σωστές τοποθετήσεις, teamplay, καλό σημάδι.

Μεγάλο ttk=rambo style, συνεχές τρέξιμο, χωρίς λόγο πολλές φορές, welcome to mongol land.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λέει, συμφωνώ κι εγώ. Μικρό ttk=στρατηγικές κινήσεις, τακτική, σωστές τοποθετήσεις, teamplay, καλό σημάδι.
Μεγάλο ttk=rambo style, συνεχές τρέξιμο, χωρίς λόγο πολλές φορές, welcome to mongol land.
 
Πόσο συμφωνώ...

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

 Ωραια τοτε γυρναμε σε conquest core που θα ειναι οι σωστοι παικτες, αλλα ο Ηλιας θα γκρινιαζει ?

Ποιοι σωστοι παιχτες ειναι στο core? Τα 10-10?

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Οι hardcore λογικα εκει θα ειναι ρε συ. Γιαυτο χτες τους ειχαμε διαλυσει και ειμασταν μονιμα top5 ολη η ομαδα...

Ναι ναι... ειναι τοσο hardcore που απλα δεν επαιζε κανεις ποτε. Ξαφνικα ολοι εμαθαν τι ειναι?

Το 99 των παιχτων ειναι ζητημα αν καταλαβε τι αλλαξε.

Δεν αλλαξε το ποσους σκοτωνουμε αλλα το ποσο πεθαινουμε, 30-40 kill ειχα τοσα εκανα και χτες απλα τα death ηταν πολυ λιγοτερα. Γλιτωνες τουλαχιστον 10 death ανα game με 5% ζωη π.χ. 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά στο amazon.com

στα 30 δολάρια ή 26-27 ευρώ

https://www.amazon.com/dp/B07DMHVJNQ?th=1&tag=1&ref_=nav_ya_signin&_encoding=UTF8

Με το γνωστό κόλπο αλλαγής διεύθυνσης σε κάποιο mcdonalds της Αλάσκα 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αντι να ρυθμισουν/διορθωσουν το πασιφανες προβλημα/τα του netcode και κατ'επεκταση του "time to death", κανουν παλι του κεφαλιου τους...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος cddaraa έγραψε:

Προσφορά στο amazon.com

στα 30 δολάρια ή 26-27 ευρώ

https://www.amazon.com/dp/B07DMHVJNQ?th=1&tag=1&ref_=nav_ya_signin&_encoding=UTF8

Με το γνωστό κόλπο αλλαγής διεύθυνσης σε κάποιο mcdonalds της Αλάσκα 

Εισαι πολυ ωραιος, το χτυπησα

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ήμουν λίγο υπερβολικός... Το παιχνίδι απλά παίζεται και κάνει τα βασικά. Νιώθω ότι είμαι σε κάτι καινούργιο και διαφορετικό από τα bf που είχα συνηθίσει έως τωρα.

Του δίνω χρόνο μέχρι να προσαρμοστω 

Link to comment
Share on other sites

1ον) Γιατι ενω βλεπω τα πραγματα που ξεκλειδωνω, αν κλεισω το παιχνιδι και το ξανα αναοιξω, μου βγαζει παλι θαυμαστικα στα class και πρεπει να μπω να τα ξαναδω ολα;;; Ακομα και πραγματα που χρησιμοποιω μου τα εχει highlighted σαν να ειναι καινουρια ξεκλειδωματα

 

2ον) Πως βρισκομαστε στο discord; Τι πρεπει να βαλω; Εχει περασει καιρος και δεν θυμαμαι... @icy20

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.