Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Τραγική κίνηση, πάντως, ο διαχωρισμός του conquest mode. Ή υποστηρίζεις αυτό που έφτιαξες (το οποίο είναι και καλό, ασχέτως αν επιδέχεται κάποιων βελτιώσεων) ή, στην προσπάθειά σου να είσαι και με τον χωροφύλακα και με τον αστυφύλακα (και με τον αγροφύλακα και τον λιμενοφύλακα κ.ο.κ), τα κάνεις μαντάρα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σε οποιο server και να μπεις τα ιδια ειναι.

Αλλα σε ενοχλουν στο ενα αλλα στο αλλο... o rigo xtes εκανε 3 rage quit μαζι με αλλαγες απο το ενα στο αλλο μεχρι που το εκανε unistall.

Πολυ σωστη κινηση.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Σε οποιο server και να μπεις τα ιδια ειναι.

Αλλα σε ενοχλουν στο ενα αλλα στο αλλο... o rigo xtes εκανε 3 rage quit μαζι με αλλαγες απο το ενα στο αλλο μεχρι που το εκανε unistall.

Πολυ σωστη κινηση.

Κάτσε, το έβγαλε το παιχνίδι; Τέλος, δηλαδή, το v για τον rigo;

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος που πηρα την 2080 μου λεει "μονο που δεν θα παρεις τον κωδικο για το BF V γιατι το χρησιμοποιησα"

 

εγω: Χαρά χαρά που μ’ έφερες και λύπη που με πήρες :bleh::hehe:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Σε δυο με τρεις μηνες και με την προυποθεση να μπει στο σωστο δρομο. Ετσι ειπε χτες.

Δεν θα με παραξενεψει αν το εχει βαλει παλι σημερα αλλα το point ειναι οτι δεν μπορεις να τη βρεις με αυτο το παιχνιδι πλεον, δεν ειναι fun.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς βρήκα φιλαρακι που το πήρε 60 ευρώ και παίζει μια φορά κι αν τη βδομάδα. Οπότε θα παίζω με το acc του τη μπουρδα μέχρι να το βρω στα 10 ευρώ κι αν ?

 

Ρίξτε ταφόπλακα μπας και αναβιώσουν το Bad Company ή και το τίμιο αλλά "στη κατάψυξη" Medal of Honor για αρρενωπό @rhidato WW2.

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν να το πάρω τα Χριστούγεννα. Μ' αυτά που βλέπω, η πιθανή αγορά πηγαίνει ολοένα και πιο πίσω.

Ανεπίτρεπτη η αλλαγή των core mechanics. Ας ξεκινούσαν από μια σταθερά και ας άλλαζαν (σε λογικά πλαίσια πάντα) κάποια πράγματα.

Καλώς ή κακώς, έτσι συμβαίνει πλέον σε όλα τα παιχνίδια. 

Εδώ, ξαφνικά, αλλάζουν τις σταθερές του παιχνιδιού και μιλάνε για feedback των παικτών. Τότε, αγαπητή dice/ea, γιατί δεν άκουσες τους παίκτες που φώναζαν για τη sjw προπαγάνδα και τους απάντησες ''αν δεν θέλετε, μην το πάρετε'';

Επιλεκτική ακοή και ευαισθησία....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...δεν έπρεπε να το πάρω αλλά έκατσε η δημοπρασία στο ebay. (27€)

 

Έπαιξα δυο conquest, σε Rotterdam και Panzerstorm. 4/6 και 1/10 αντίστοιχα τα k/d.

Στο πρώτο μαπ κάτι γινόταν αν και δεν έβλεπα από που μου ερχόταν. Δε ξέρω πως με σκοτώνουν με STEN από τον δίπλα σέρβερ ενώ εγώ χάνω στο τετ α τετ με αντίπαλο ξαπλωμένο με τον ποπό του να με κοιτάει. Απορώ πως οι αντίπαλοι έχουν κάποιο χρόνο αντίδρασης ενώ εγώ όχι.

 

Στο δεύτερο μαπ, δεν ήξερα με ποιους ήμουν, ποιους σκοτώνω, που πηγαίνω και τι κάνω γενικά. Οι αποστάσεις μεταξύ των capture points μου φάνηκαν χαοτικά μεγάλες. Όχι πως στο BF1 ήταν μικρές αλλά εκεί δε κινδύνευες να σε φάνε στα λιβάδια με hellriegel από το επόμενο point στα 300μ.

 

Γενικά μου φάνηκε ενδιαφέρον αν και δε μου δίνει την αίσθηση του πολέμου όπως το BF1. Έχει όμως άλλα καλά όπως και άσχημα.

Το χειρότερο όλων είναι ότι ακόμα δε πήρα γραμμή τι παίζει με όλα αυτά τα μενού και υπομενού για όπλα, στολές, assignments και progress.

 

Εν ολίγοις θα δώσω το παρόν σε μια βδομάδα απο σήμερα που ξεκινά η άδεια.

Link to comment
Share on other sites

μετά από ~10 ώρες ενασχόλησης να πω και γω τη μα@#!..μου...δεν εχω βρει πατήματα με την καμμία και πουθενά...σε conquest ψάχνεσαι από που θα σου έρθουν...έτσι θα πρέπει να προχωράς προσεχτικά ...και πάντα με παρέα...δεν το κάνω και γιαυτό τρώω πέτσα γουρνοπούλας...

ΤΟΝ SNIPER ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ ...όπως θα θέλατε οι περισσότεροι εδώ μέσα ... μαχ damage 60 και ώσπου να οπλίσεις 2η φορά έχει γυρισει ο άλλος και σε γαζώνει με το sten με 5 σφαίρες (με το παλιο ttd) ή 6 (με το νέο ttd) - μπορεί να κάνω και λάθος στα νούμερα, συμπαθάτε με...δεν με νοιάζει,  χωρίς να πεις κιχ...Κάθεσαι σε απόσταση αλλά το Lee enfield έχει τεράστιο bullet drop...δεν το έχω βρει... ή στα περάσματα περιμένοντας λαγούς (και έχεις μηδενική συνεισφορά στο παιχνίδι με k/d 5-2)  ...

Tο παιχνίδι μου αρέσει...ναι εχει τα στραβά του που εστιάζονται περισσότερο στον τρόπο παιξίματος από τους παιχτες  αλλά είναι πιο ...ανταγωνιστικό να το πω; από το 1...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα στο σκ έπαιξα μερικά ματσάκια όντας μάλιστα μέλος σε squad μέσω του discord μας. Νομίζω συνάντησα @sstav και @panoc από το φόρουμ μας και αλλά δύο παιδιά που δεν γράφουν εδώ. Πολύ τα φχαριστηθηκα πάντως. Έτυχε να φάμε και τις ξυλιες μας αλλά γενικά πήγαμε πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fatalara said:

Λοιπον το βρηκα τι φταιει και ειναι ετσι το παιχνιδι, το λεγαμε στο discord.

Θελει RTX ON το game γιαυτο και ο μαριος εχει γινει καλος ειναι ο μονος με rtx.

XAAXXAXAAXXAAXAXXAXAAXAXAXAXA

κλαιω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fatalara said:

Λοιπον το βρηκα τι φταιει και ειναι ετσι το παιχνιδι, το λεγαμε στο discord.

Θελει RTX ON το game γιαυτο και ο μαριος εχει γινει καλος ειναι ο μονος με rtx.

 

Ρε ουστ απο δω κοροιδευετε κιολας ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.