Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

6 hours ago, icy20 said:

Αν ειναι καλοι και δεν δουλευουν οπως ο 2600Χ που βαραγε bottleneck γιατι οχι?

 

Η κάρτα βαράει bottleneck μόνη της μην τα ξαναπάμε από την αρχή τι έχει κάνει η Nvidia για τα draw calls που περνάει μέρος της διεργασίας μέσω του CPU ... Η Nvidia φταίει !!! Οι κάρτες της amd δεν έχουν πρόβλημα άρα φταίει η Nvidia ?

 

Επίσης ποιος σου είπε να πάρεις 2600χ

 

Δες την Vega 64 τι ωραία πάει και αποδεικνύει ότι τα παιχνίδια αγαπάνε τα MHz στο cpu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και σαν να μην έφταναν μόνο αυτά έχουμε και από τα άλλα...

 

Αυτη τη βδόμαδα πέτυχα τύπο με VGO στο airborn όπου είχε άράξει με τη φραπεδιά του στην άκρη του χάρτη και απλά έκανε κλικ-κλικ - όλα χέντες + αυτό που δείχνει με το spoting και το damage modifier φοριέται πόλυ αυτή την εποχή. Λογικό βεβαία αφού το game "έπεσε" κάπου στα 30€ (αν δε κάνω λάθος) όποτενες συν κάνα 20άρικο το hack τα πιτσιρίκια διασκεδάζουν μια χαρά τώρα που δεν έχουν σχολεία...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα, λιγο να συνηθισεις και μετα... βλεπεις τα παντα παντου σε οτι αποσταση γουσταρεις...

Δυσκολα να γινει καποιος blend με το περιβαλλον...

Μετα απορουσα πως με εβλεπε καποιος 200 μ ετρα μακρυα ενω ειμουν πισω απο 10 θαμνους 2 δεντρα και στη παραδιπλα πιστα...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, panoc said:

Το δοκιμασα, λιγο να συνηθισεις και μετα... βλεπεις τα παντα παντου σε οτι αποσταση γουσταρεις...

Δυσκολα να γινει καποιος blend με το περιβαλλον...

Μετα απορουσα πως με εβλεπε καποιος 200 μ ετρα μακρυα ενω ειμουν πισω απο 10 θαμνους 2 δεντρα και στη παραδιπλα πιστα...

Ετσι παιζαμε στο ut2003-4 χωρις γραφικα και με τους αντιπαλους κατι χρωματα περιεργα... Ωραιο cheat-ακι. Για πολλα ban...

Link to comment
Share on other sites

και;; παιζουν έτσι τα παιδια;  οκ ...

εγώ παίζω με όλα high...θελω να βλέπω ωραία πράγματα γύρω μου ... καθώς τρώω πέτσα ...

όπως και να έχει ... είμαι κακός παίχτης χωρίς να καταλαβαίνω το πως πρέπει να κινούμαι εντός εκτός κι επι ταυτά...

αν νοιαζομαι για το k/d /score κτλ πρέπει να παιζω κάτι άλλο από scout...

αν νοιάζομαι για το τι μου αρέσει να παίζω (scout) θα ψάχνομαι, θα φτήνω αίμα για καθε κιλ που κάνω με ότι συνεπακόλουθο έχει αυτό [Δεν θα παιρνω πόντους /το kd θα είναι μικρό/ το score/min επίσης/ η συμμετοχή στα objectives μηδενική] και καλό θα ήταν να το γυρίσω σε breakthrough /operationς αντί για conquest...

Eπομένως δεν μπορώ να είμαι μέλος σε squad (Συχνά πυκνά με πετάνε εκτός...λογικό...αφού δεν συνεισφέρω)...αμα είχε 5 μέλη ίσως χωρούσα...με 4 γιοκ

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

και;; παιζουν έτσι τα παιδια;  οκ ...

εγώ παίζω με όλα high...θελω να βλέπω ωραία πράγματα γύρω μου ...

 

Αν παίζουν έτσι τα παιδιά, θα βλέπεις τα ραδίκια ανάποδα και όχι ωραία πράγματα?....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χθες εγιναν ωραία παιχνίδια...κατσαμε από΄τις 2300-0300 και το φχαριστήθηκα μετά από καιρό...με την βοήθειά σας έκανα καλά παιχνίδια.

το squad conquest με 2 ομάδες RIGO-ICY-FATALARA-SOLYDUS-FLEGETHONX-ROCKYRACKOON-SLAYER-ξεχνάω κάποιον σίγουρα) θα σαρωνει ...

εμείς δεν χωράμε ...επρεπε το mode να ήταν 12vs12

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια πιεστηκαν χτες. Σε ολη αυτη την ωρα να χασαμε 1 η 2 match το πολυ. Ειδικα squad conquest δεν πρεπει να χασαμε ουτε μια φορα... Το ΖΚ ειναι πολυ καλο οπλο ειδικα specialized...(Αυτο εχει πολλα καλα. High fire rate + high vel bullets.) Απο οταν το ξεκλειδωσα εκανα μεσο ορο 40-45 σε καθε match... Ισως φταιει οτι buff-αραν τα smgs γιατι εγω θυμαμαι οταν στην αρχη πηγα 20 τον medic δεν σκοτωνες με τιποτα τον αλλο. Μονο με το sten μπορουσα. O rigo δεν καταλαβα γιατι εκανε alt-f4 στο τελευταιο ματς πραγματικα. Ειχε παρει πολλους απλα πεθαινε αρκετα ειχε 20 deaths, γιαυτο μαλλον ταραχτηκε...

5 minutes ago, sstav said:

χθες εγιναν ωραία παιχνίδια...κατσαμε από΄τις 2300-0300 και το φχαριστήθηκα μετά από καιρό...με την βοήθειά σας έκανα καλά παιχνίδια.

το squad conquest με 2 ομάδες RIGO-ICY-FATALARA-SOLYDUS-FLEGETHONX-ROCKYRACKOON-SLAYER-ξεχνάω κάποιον σίγουρα) θα σαρωνει ...

εμείς δεν χωράμε ...επρεπε το mode να ήταν 12vs12

Ωραια τα λες αλλα solydus-fatalara δυσκολο να μπορουν να ειναι μαζι μεσα ?

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Οντως ωραια games ειχαμε χθες.

 

Καλο το ZK383 αλλά με κουραζουν τα smg's γενικά. Μου λειψαν, το Farquhar, το Howell, μα πιο πολύ το RSC του BF1.

 

*μολις ερθουν τα ακουστικα που κερδισα στο διαγωνισμο του Λαμπη, θα μ'ακουτε κ μενα (ρα).

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Δυσκολα θα με δειτε ξανα, ερχονται ενα σωρο games να δοκιμασω μεχρι το BF να ξαναγινει σοβαρο αν ποτε γινει.

Έλα πίσω στο 1. Έχω γίνει μηχανή του κιμά:p.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.