Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Μετα το apex legends δεν νομιζω οτι ασχολειται κανεις με δαυτο.

Αν γινει και καμια στραβη και βγαλουν titanfall 3 χωρις Bot με full παιχτες μεσα bye bye bf. Θα μεινουν καποιοι ρομαντικοι να μας λενε τι ωραιο που ειναι το παιχνιδι και τελος.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος fatalara έγραψε:

Μετα το apex legends δεν νομιζω οτι ασχολειται κανεις με δαυτο.

Αν γινει και καμια στραβη και βγαλουν titanfall 3 χωρις Bot με full παιχτες μεσα bye bye bf. Θα μεινουν καποιοι ρομαντικοι να μας λενε τι ωραιο που ειναι το παιχνιδι και τελος.

Ρε συ (το έλεγα και στον Μάριο χθες), τι διάολο είναι αυτό το apex legends; Έχω χάσει επεισόδια. Λίγο που το είδα, δεν μ' ενθουσίασε.

Μήπως επειδή το bf v προέκυψε ολίγον πατατέ, στράφηκαν οι παίκτες στο apex; Αν ήταν καλό το v, δεν βλέπω πώς κάποιος θα έπαιζε οτιδήποτε άλλο σε fps.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω γράψει και σε διπλά φορουμ

Αν  το πρώτο καιρό βγάλουν ΔΩΡΕΑΝ για ένα διάστημα πχ 2 βδομάδων το Firestorm μαζί με μείωση τιμής ως περίοδος προσφοράς ( Firestorm-BattleRoyale ) υπάρχουν ελπίδες  για το τίτλο. Αν βγει όπως είναι μαζί με τη κακή φήμη που έχει μαζέψει + cheating + ο κόσμος που τη κάνει σιγά σιγά. Δύσκολα τα πράγματα

Αυτά να τα περίμενε η ΕΑ όταν έχωνε πολιτικες σαχλες μέσα , ανέτοιμο λανσαρισμα, προσβολές στους καταναλωτές, cheater festival all over the place κλπ

Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ρε συ (το έλεγα και στον Μάριο χθες), τι διάολο είναι αυτό το apex legends; Έχω χάσει επεισόδια. Λίγο που το είδα, δεν μ' ενθουσίασε.

Μήπως επειδή το bf v προέκυψε ολίγον πατατέ, στράφηκαν οι παίκτες στο apex; Αν ήταν καλό το v, δεν βλέπω πώς κάποιος θα έπαιζε οτιδήποτε άλλο σε fps.

Σε καμια περιπτωση. Το συγκεκριμενο br ασχετα του τι θα εκανε το bf παλι θα το παταγε στα μουτρα.

Ο κοσμος βαρεθηκε τα generic shooter, αυτα λενε τα στατιστικα. 

Το αν δεν μας αρεσει εμας δεν εχει καμια σημασια ειμαστε μειοψηφια.

Τα apex τα σπαει απλα οι περισοοτεροι ειστε κολλημενοι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Όπως έχω γράψει και σε διπλά φορουμ

Αν  το πρώτο καιρό βγάλουν ΔΩΡΕΑΝ για ένα διάστημα πχ 2 βδομάδων το Firestorm μαζί με μείωση τιμής ως περίοδος προσφοράς ( Firestorm-BattleRoyale ) υπάρχουν ελπίδες  για το τίτλο. Αν βγει όπως είναι μαζί με τη κακή φήμη που έχει μαζέψει + cheating + ο κόσμος που τη κάνει σιγά σιγά. Δύσκολα τα πράγματα

Αυτά να τα περίμενε η ΕΑ όταν έχωνε πολιτικες σαχλες μέσα , ανέτοιμο λανσαρισμα, προσβολές στους καταναλωτές, cheater festival all over the place κλπ

 

Ελπιδες για τον τιτλο δεν υπαρχουν και δεν στηριζονται στο firestorm, ελπιδες για να μαζεψουν τη χασουρα τους ομως ναι υπαρχει. To br ειναι ενα ημιτελες trend και αυτο φαινεται απ την μεταπηδηση του κοινου προς το νεοτερο καθε φορα που σημαινει πως βαριουνται σχετικα γρηγορα. Λογικο βεβαια μιας και οι χαρτες που δινει το καθε studio στο release ειναι ελαχιστοι και το mode αν και μπορει να παιχτει με διαφορετικο τροπο εχει κανει τον κυκλο του στην παρουσα μορφη τουλαχιστον. Με βαση αυτα αν τα πεταξουμε στο κοινο του bf που κουβαλαει τις παραξενιες 10ετιας (εξαιρουνται bf1-V) μου φαινεται πολυ δυσκολο να κανει επιτυχια στο υπαρχον playerbase που ηδη εχει ξενερωσει. Με απλα λογια το bf community αυτη τη στιγμη ζηταει rsp για να κανει τα clanwars του, team balancer - anticheat system και να φτιαξει αντι να δημιουργει και αλλα bugs με καθε update. Οταν αντι γι αυτα μας πεταξει το firestorm και περιμενει να γινει επιτυχια που θα κρατησει πανω απο μηνα τα λογια ειναι περιττα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, για ενημερώστε με λίγο, σας παρακαλώ: το v έγινε βαρετό/άρχισε να μην τραβάει/τα έκαναν σαλάτα με τα updates; Επειδή δεν το παρακολουθώ πια το θέμα, μου φαίνεται πως έχω χάσει αρκετά επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενα update, τιποτα ουσιαστικο τουλαχιστον. Το θεμα δεν ειναι τα updates ομως, το παιχνιδι εχει προβλημα απο το σχεδιασμο. Αν ηταν υποβρυχιο θα εγερνε, αν ηταν μονοθεσιο της f1 θα ηταν η mclaren του 2018. DOA το game... δοκιμασα αυτο που ελεγε ο dfk με το 3x scope στο assault και το οπλο δεν κουνιοταν. Εκανα counter sniper με το ribe ole. 1 class κανει γιογιο ολους του υπολοιπους. Ποσο θα παιζεις 1 class με 3 οπλα; Δυναμιτες, π.α.ο, αντι tank nades...

Η περιποιηση λειπει μονο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7.5 gb update και: random alt-tabs , και ΓΑΜΩ τα stuttering στο aerodrome και χώρια αυτό το πως να το πω τώρα... εμετός γραφικών και bug μαζί στο respawn screen. Ευτυχώς δεν τόλμησα να πιάσω το combined force...η κατάντια η ίδια . Θέλουνε και BR τα μούτρα τους ...αϊντε βλάκες...

 

Link to comment
Share on other sites

Για θέματα stuttering, τουλάχιστον σε NVIDIA, DDU και φρέσκια εγκατάσταση drivers.

 

Γενικά κλασική DICE. Με κάθε patch θα φτιαξει κάτι και θα χαλάσει κάτι άλλο για να το ξαναφτιάξει στο επόμενο όπου θα χαλάσει κάτι αλλο. Live Service ftw. Παράλληλα προσθέτει περιεχόμενο μισοτελειωμένο, για την δημιουργία του οποίου έχει καταναλώσει χρόνο και πόρους, αντί να προσθέσει core mp περιεχόμενο ή να βελτιώσει τα τόσα προβλήματα που υπάρχουν.

Αυτό που δεν θα καταλάβω ποτέ με αυτό το studio,  είναι το γεγονός ότι, ενώ έχει ταλαντούχους σχεδιαστές και κόσμο που αγαπάει τη σειρά, είναι ο τρόπος που παίρνωνται κάποιες αποφάσεις. Δλδ σχεδιάζουν στο whiteboard κάποιου meeting room κάτι όμορφο και πρωτοποριακό και μετά το χάος. Λές και οι devs όσο και το QA team αποτελείται απο φητητές που κάνουν εγαστήριο. 

 

Τέλος, κακία, είμαι σίγουρος ότι όσοι από τους devs παίζουν το game θα επιλέγουν assault. ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και επαυξάνω. Επίσης το τυχαία crashes to desktop συνεχίζονται περισσότερο από πρίν...

Θέλουν πολλά πράγματα βελτίωση...και content . Προς θεού.Δεν εννοώ να μας δώσετε φούξια φούμο...δώστε νέες πίστες καθώς και δυνάτοτητα επιλογής της επόμενης από τους ίδιους τους παιχτες...

ΟΧΙ ΑΛΛΗ PANZERSTORM

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κανεις να παίξουμε squad κάντε με add Punkbster είναι το όνομα.Παντως το παιχνίδι με έχει απογοητεύσει πολύ και είμαι και φανατικός με τα BF από το 3 και μετά.Μιλαμε για χιλιάδες ώρες.Αλλα αυτή την φορά τα εχουνε κάνει σκατα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.